Autor Wątek:  Odp: Proszę o pomoc odnośnie programu do tworzenia tras.  (Przeczytany 1302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Jeśli o realne scenerie chodzi to najlepszy jest edytor wbudowany w starter kolegi Ra :)
A co napisałem post wyżej? Proponuję dokładnie czytać i nie pisać głupot - w sumie rozumiem czemu tak krótko byłeś beta.


Ty również nie jesteś już beta, poleciałeś za coś gorszego.
REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2009, 16:49:36 wysłana przez REWIZOR »

reds0

  • Gość
Odp: Proszę o pomoc odnośnie programu do tworzenia tras.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marca 2009, 16:40:44 »
@pol102 Ty jesteś taki dobry w maSzynie?. Potrafisz każdego gasić, a sam nawet beta nie jesteś! Czytam Twoje posty i większość jest dość arogancki do większości userów.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Proszę o pomoc odnośnie programu do tworzenia tras.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marca 2009, 16:45:16 »
@pol102 Ty jesteś taki dobry w maSzynie?. Potrafisz każdego gasić, a sam nawet beta nie jesteś! Czytam Twoje posty i większość jest dość arogancki do większości userów.

Polemika z Tobą nie stanowi dla mnie żadnej przyjemności. Nic o mnie nie wiesz więc należałoby milczeć, a nie robić typowy troll atak. Poczytaj dokładnie, zawiń na irca(jeśli Cię to nie przerasta) i nie oceniaj moich umiejętności nie wiedząc co zrobiłem. Arogancja? - Sprawdź w słowniku co to znaczy. Jeszcze mam pytanie, dlaczego znowu jesteś "ostrzeżony"? - ach zapomniałem to nagroda za to, że znasz regulamin... Jeśli umiesz robić tex, modelować i robić trasy zapraszam na IRCa na kanał #eu07 na pogawędkę.

Twój atak na mnie via PW jest żałosny

Wydzielam.
Winger.


Poleciało podczas pisania wiadomości to wklejam:

Przeglądam Twoje posty, są rzeczywiście "zaczepne" wyluzuj. Nie rozumiem dlaczego odsyłasz usera na kanał eu07 ? Kanał IRC to kanał IRC, forum to forum. Dla przypomnienia forum służy do dyskusji nikomu tego nie zabronisz.
REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2009, 16:55:14 wysłana przez REWIZOR »