Autor Wątek:  Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.  (Przeczytany 3102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« dnia: 09 Lutego 2009, 11:35:24 »
Witam!  Zgodnie z treścią tematu, szukam chętnego modelarza, który pomoże mi stworzyć nowe ASF z możliwością prowadzenia go w MaSzynie. Posiadam wszystko, co potrzebne do stworzenia plików .chk i .mmd oraz .T3D. Mam zdjęcia na tekstury poszczególnych części kabiny, zdjęcia poglądowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz zdjęcia na tekstury pojazdu (niestety tylko DR/DB i ewentualnie 2 z PKP ale słabe).

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2009, 14:22:29 wysłana przez marcepan »
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.  

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Odp: Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lutego 2009, 16:42:23 »
Posiadasz wszystko do chk? Czy aby na pewno? Potrzebne Ci beda charakterystyki M(I), V(I) ewentualnie n(I) silnika trakcyjnego. Mozna wiedziec w jaki sposob w ASFie jest przeprowadzany rozruch? Zwiekszanie napiecia na zaciskach silnika przez dolaczanie kolejnych ogniw akumulatorow czy moze jakos inaczej?
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lutego 2009, 17:38:52 »
Rulez, wspomóż tym co masz i będzie ok ;)

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Odp: Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego 2009, 17:56:09 »
Rulez, wspomóż tym co masz i będzie ok ;)
Gdybym ja mial cos na ASFa to pewnie juz dawno bylby zrobiony.
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

guest4368

  • Gość
Odp: Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego 2009, 19:11:18 »
Ja zrobiłem prymitywną fizykę AFS na własny użytek. Sądzę, że z wykorzystaniem tych materiałów można zrobić fizykę AFS. Jestem gotów podjąć się zrobienia .chk .

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Poszukuję kooperanta-modelarza do stworzenia ASF.
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lutego 2009, 10:53:50 »
Ok, w takim razie @james.szczesny, zapraszam na PW. Tam podam Ci informacje jakich potrzebujesz do stworzenia .chk.@ET22_RULZ: Z każdą pozycją nastawnika, akumulator jednej z sekcji (zależy z której prowadzimy ten cud techniki) daje coraz wyższe napięcie do silników. (max 110V[DC]; jeden akumulator ma max. U=112V[DC] i 455Ah ładowania).
  Podczas jazdy pracuje tylko jeden silnik i jeden akumulator. Po zmianie sekcji jedziemy na drugim silniku i na drugim akumulatorze (Te, na których jechaliśmy poprzednio, wówczas znajdują się w stanie spoczynku.). Jeden silnik rozwija maksymalną moc 8,5 kW i  maksymalnie uciągnie 300t.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2009, 13:34:44 wysłana przez marcepan »
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.