Autor Wątek:  Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA  (Przeczytany 78321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Listopada 2004, 17:22:40 »
Ja jak większość kolegów trafiłem na MaSzynę przez www.kolej.pl. Na początku jeździłem Mechanikiem EN57 i Mechanikiem EU07. Później przejechałem się na MaSzynie. Nie pamiętam która to była wersja ale w każdym razie jechało się EU07 z pomiarowym i na końcu było skrzyżowanie torów gdzie czekało się na czerwonym śiwetle, aż przejedzie inna EU07. Potem zielone swiatlo kawalek jazdy i koniec trasy :) Potem były scenerie zimowe z torami w powietrzu. I tak od tej pory nałogowo jeżdżę MaSzyną.
Bartek

Offline dyziek86

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Kwietnia 2008, 23:00:29 »
ja dowiedziałem się od kolegi.
Pamiętam jechaliśmy na Sylwestra w Bieszczady całą ekipą. Wtedy w przedziale jakoś zeszło na tematy kolejowe. No i kolega zaczął opowiadać jak to najpierw trzeba "(...), nawrotnikiem do przodu, nastawnikiem prędkość i jedziemy :) (...) ", zapytaliśmy skąd on to wszystko wie, wtedy właśnie odpowiedział że z symka. Tamta pogawędka zrobiła na mnie ogromne wrażenie :) .
Po powrocie do domu znalazłem i ściągnąłem symka. No i zaczęło się :) . Najpierw od jazdy na symulatorze, po ogólne zainteresowanie tematyką kolejową z fotografowaniem włącznie :) . Do dziś czasem pojawiam się na dworcu Zachodnim wsłuchać się w dźwięk startującej EU07 i jestem pod wielkim wrażeniem że dźwięk z symka jest identyczny :).

Jeśli to czytasz Kosu to pozdrawiam Cię :)
Pozdrawiam też Iwana którego poznałem fotografując lokomotywy koło dw. Zachodniego w Wawce, dziękując za cenne porady dot. fotografii :)
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2008, 23:44:19 wysłana przez dyziek86 »

Offline Tomiexpress

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • kilka fotek kolejowych w tym jt42c66
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Kwietnia 2008, 23:13:38 »
Zacząłem od amigowego train(`s) driver, po przesiadce na pc zacząłem szykac w goooglach aż w 2003 trafiłęm na symka, miałem nawet konto na forum , ale że nie udzielałem się zostało usuniete.
Pozdrawiam Tomiexpress

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Kwietnia 2008, 23:22:41 »

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Kwietnia 2008, 00:12:42 »
Pozdrawiam też Iwana którego poznałem fotografując lokomotywy koło dw. Zachodniego w Wawce, dziękując za cenne porady dot. fotografii :)

Pozdrawiam!
Przede wszystkim to trzeba sie ruszyc gdzies poza WWK :)

Zeby nie bylo totalnie OT - ja o Symku dowiedzialem sie z posta Marcina na pl.misc.kolej
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Kwietnia 2008, 00:21:27 »
Jeśli chodzi o mnie to ja o Symku dowiedziałem się z pisma "Komputer Świat" :). 
Skan tego artykułu z głównej strony eu07.pl :
http://www.eu07.pl/modules/news/article.php?storyid=12
Pozdrawiam :). 
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Kwietnia 2008, 07:42:02 »
banalnie prosto szukałem w googlach o tematyce kolejowej i symulatorach i "nacięłem" na nasz symulator i nie żałuje.:))
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Kwietnia 2008, 08:15:48 »
Ja dowiedziałem się o MaSzynie już dobre 5-6 lat temu a może i więcej... podobnie jak @ST44 grałem w Mechanika EN57 i to nałogowo. A dowiedziałem się o symku w momencie kiedy wpisałem do wyszukiwarki w kafejce internetowej eu07 szukając zdjęć lokomotyw ( nie miałem jeszcze wtedy internetu) miałem przy sobie swój dysk w kieszeni HDD i ściągnąłem, pamiętam że najpierw była wersja z samymi szynami i białym otoczeniem, a na torze obok stał skład z inną eu07, były wówczas 2 wersje jazdy (shift+1;shift+2)po za tym w opisie było że syrena nie pochodzi od eu07 tylko od ep08:) a potem to już były późniejsze wersje, kilka kilometrów trasy zwanej testowo. W 2004 roku trafiłem na tutejsze forum:)
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Kwietnia 2008, 08:23:07 »
Ja, o MaSzynie dowiedziałem sie od Pana Michalskiego (chyba nie muszę go przedstawiać). Kiedyś będąc na lokomotywowni w Olsztynie, poruszyłem temat symulatora kolei i dowiedziałem się o MaSzynie. Gdy wróciłem do domu, zacząłem szukać w internecie.
Znalazłem, ściągnąłem, odpaliłem i co dalej...Początki były ciężkie, ale wraz z upływem czasu, przyszła wprawa w prowadzeniu wirtualnego pociągu. I tak oto w MaSzynie śmigam już jakieś 5 lat.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #69 dnia: 03 Kwietnia 2008, 08:34:05 »
Trzy lata temu będąc na koloni, poznałem kolege-również MK-powiedział mi, że w internecie znajde różne symulatory. Po powrocie do domu, rozpocząłem poszukiwania. Pierwszy jaki znalazłem to "Mechanik EN57" ale nie przypadł mi do gustu. Niedługo potem, znalazłem symka. No i się zaczęło... Nigdy nie zapomne pierwszych jazd na siódemce w sceneri Quark, bądź moich prób uruchomienia EN57, to były czasy...

A mam pytanie niezwiązane bezpośrednio z tematem, kto jest pomysłodawcą i głównym autorem naszego symka? Dosyć długo nurtuje mnie to pytanie a jakoś nie było okazji się zapytać o to...

Pozdrawiam!

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #70 dnia: 03 Kwietnia 2008, 11:38:37 »
Ja zaczynałem od Trainza, potem ściągłem Mechanika EN57 (potrafiłem jeździć całymi dniami). Potem (3-4 lata temu) przypadkowo trafiłem na MaSzynę, na jakieś "zbiorowej" stronce z grami, ale miałem jeszcze słaby komputer i miałem pokaz slajdów to od razu usunąłem.
Potem znowu przewinął się Trainz, aż w końcu trafiłem na www.eu07.pl czystym przypadkiem.
Szukałem jakiś info nt. siódemki i po prostu wpisałem taki adres:)
Ściągłem, przejechałem się, i przez dłuższy okres czasu niczego innego na kompie nie włączałem.
Na forum trafiłem 2 lata temu, ale zarejestrowałem się dopiero... równiutki rok temu:) 4 kwietnia.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #71 dnia: 03 Kwietnia 2008, 12:19:07 »
A mam pytanie niezwiązane bezpośrednio z tematem, kto jest pomysłodawcą i głównym autorem naszego symka? Dosyć długo nurtuje mnie to pytanie a jakoś nie było okazji się zapytać o to...
http://www.eu07.pl/modules/news/article.php?storyid=7
Pozdrawiam

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #72 dnia: 03 Kwietnia 2008, 13:15:31 »
A mam pytanie niezwiązane bezpośrednio z tematem, kto jest pomysłodawcą i głównym autorem naszego symka? Dosyć długo nurtuje mnie to pytanie a jakoś nie było okazji się zapytać o to...
http://www.eu07.pl/modules/news/article.php?storyid=7

Szkoda tylko, że się nie udzielają...(chodzi o głównych autorach symulacji)
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Ajusto

  • Wiadomości: 150
  • Notatnik;] A nawet ostatnio trasy tworze;]
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #73 dnia: 03 Kwietnia 2008, 13:46:06 »
Ja się dowiedziałem przypadkowo:) Z nudów wszedłem na instalki.pl i wybrałem Gry/Symulatory. Zaciekawiło mnie pozycja z ikoną lokomotywy to pobrałem. A to było już 2 lata temu:P
Pozdrawiam.

Online ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Kwietnia 2008, 13:47:38 »
Ja również zaczynałem na grze Trainz (jeszcze na baaardzo starym kompie). Pamięta ktoś tę pierwszą wersje? Siódemka z niekompletną kabiną i nie do_końca doskonałe modele?? :P Potem jak dostałem nowy sprzęt, kupiłem sobie nowego TRS-a (2004) i również jak kolega @Kacu, wpisałem eu07.pl ( ew. podczas szukania zdjęcia kabiny natknąłem się na link, nie pamiętam dokładnie). W każdym razie tak wyglądały moje początki z maszyną. :) Wersja UNOFFO, potem paczka @Mariusza1970 i defilera i aż do dziś śmigam na MaSzynie :)

W tym miejscu również, chciał^bym również podziękować autorom za ich wkład w rozwój symka i jego powstanie :)

P.S. 424 post :)

Zamiast podniedac sie iloscia postow, zacznij dbac o ich jakosc. Iwan
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2008, 11:19:37 wysłana przez iwan »

Offline Marcin1992

  • Wiadomości: 327
  • Nokia Modder
    • Zobacz profil
    • Modyfikacje telefonów Nokia - www.NokiaHacking.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Kwietnia 2008, 14:47:04 »
Ja zaś znalazłem MaSzynę na płycie z gazety Komputer Świat.

Offline Popkorn667

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Kwietnia 2008, 14:52:24 »
No, widzę, że ja też będę już którymś z koleji, która zaczynała do Trainza (najpierw UTC, potem TRS2004). A na MaSzynę trafiłem przez przypadek, kiedyś ktoś go zachwalał i sprawdziłem co to jest w rzeczywistości. I tak do dnia dzisiejszego jeżdżę za sterownikami polskiego taboru w symku.

mod Iwan
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2008, 11:22:13 wysłana przez iwan »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Kwietnia 2008, 15:02:09 »
Google, wspaniała wyszukiwarka znalazła mi najpierw Machanika.
Szukałem później dodadków i trafiłem na MaSzynę.
Czytałem forum jeszcze przed 18 listopada 2003 r.
Z rejestracją na forum czekałem do marca 2005 r
Trainz był gdzieś obok, ale klimaty nie są polskie.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2008, 15:27:00 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline dila en57

  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #78 dnia: 03 Kwietnia 2008, 15:24:01 »
Szukałem dodatków do Trainza 06,_ale gdy natknąłem się na stronę gdzie pisało było napisane:_MaSzyna EU07-424._Z trainzem skończyłem,_to nie to co polskie loki i ta GRA,_MaSzyna:)

GRA? Iwan
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2008, 11:34:05 wysłana przez iwan »
Pozdrawiam, Piotr

Offline bumer

  • Wiadomości: 448
  • Only PKP Classic
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 197
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #79 dnia: 03 Kwietnia 2008, 15:24:29 »
Wakacje 2006. Po powrocie do domu z Białegostoku pociągiem zacząłem szukać informacji o EU07, ET22 itp. W wyszukiwarce znalazłem MaSzyna Eu07 - symulator lokomotywy EU07. Na screenach zdjęcie EN57 - szczęka w dół. Miałem jeszcze słaby komputer więc musiałem czekać do maja 2007 - ściągnąłem symka. Pierwsza trasa Quark, misja z EN57. Tego sie nie zapomina.

Zaczęłem? Ściągnęłem? Iwan
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2008, 11:35:29 wysłana przez iwan »
SU46-048 SU46-037 ST43-189 ST43-242 EN57-1146 EN57-837 EP07-330 RES 619-8

Offline Siarka95

  • Wiadomości: 68
  • 424 potrafi zaskoczyć
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Kwietnia 2008, 15:40:02 »
Ja z MaSzyną poznałem się tak samo jak Ajusto, tyle że nie sugerowałem się ikonką, i to było 1,5 roku temu. :D
Pzdr
Nikt tutaj mnie nie lubi :<
Grasz w Jazz Jackrabbit 2? Zajrzyj tutaj!
Mój FTP: http://members.lycos.co.uk/siarka1995/

Offline kolejarz15

  • Wiadomości: 87
  • Za nastawnikiem :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #81 dnia: 03 Kwietnia 2008, 15:46:09 »
Ja doweidziałem sie o maszynie gdy szukałem stron kolejowych , nigdy nie zapomne mojej pierwszej trasy Quarka , to było wspaniałe .

Pozdro dla wszystkich MK oraz ulubienców Symka

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Kwietnia 2008, 16:05:53 »
A ja szukałem sobie jakichś stron o pociągach dawno temu jakoś na początku 2004 roku, akurat trafiłem przypadkowo na Maszynę! Pamiętam że wtedy był Quark numerem 1 i jeździło się bez podniesionych pantografów.

Offline Bogumil.S

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Kwietnia 2008, 16:19:33 »
Ja w 2006 pobrałem sobie maszynkę, a dowiedziałem się o niej  bo szukałem darmowych gier, potem symulatorów i też się "naciąłem" na MaSzynę. A że lubię pociągi itd. to pobrałem :)

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Kwietnia 2008, 16:32:50 »
Jakieś 7 lat temu rozpocząłem zabawę z symulatorami (nie tylko kolejowymi) od MSTS-a. Później było długo, długo nic, aż w końcu kolega powiedział mi o Maszynie. To było ze 3 lata temu i od tego czasu w wolnych chwilach lubię sobie "posymulować" :)
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Kwietnia 2008, 16:38:54 »
Szukałem na stronie PKP połączenia i tam był link do MaSzyny.
Po ściągnięciu odpaliłem Quarka z misją na żeberko... niezapomniane wrażenia.


Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Kwietnia 2008, 16:59:53 »
Jakieś 7 lat temu rozpocząłem zabawę z symulatorami (nie tylko kolejowymi) od MSTS-a. Później było długo, długo nic, aż w końcu kolega powiedział mi o Maszynie. To było ze 3 lata temu i od tego czasu w wolnych chwilach lubię sobie "posymulować" :)
Oj ja tez zaczynalem z msts w 2000 r. przy okazji po drodze byl tez mechanik, bawilem sie tez takim symkiem Digiant3D. Pamieta ktos?

Offline Darth Luk

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Kwietnia 2008, 17:04:11 »
Mi o MaSzynie powiedział kolega z 1,5roku temu na lekcji informatyki. Wszedł na stronę eu07 i pokazywał screeny, a mi szczena opadła. Najbardziej zapamiętałem jak oglądałem opis kabiny ET22 podczas ściągania, nie mogąc uwierzyć w takie dopracowanie detali. A później Quark z EU07 osobowy na rozdziałce 512x384 zachwycając się jazdą bez pokazów slajdów - warto było. I tak do dzisiaj używam tego symulatora (oczyście na lepszym kompie).
Zapraszam na Mgławicę Mocy http://mglawicamocy.pl

Offline przem710

  • Wiadomości: 600
  • Tczew miasto kolejarzy :)
    • Zobacz profil
    • ForumKolejowe.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Kwietnia 2008, 17:30:34 »
Sierpień 2005 od wtedy gram w maszynę na która trafiłem przypadkiem, szukałem czegoś na temat komunikacji miejskiej i tak trafiłem na EU07.
Pierwsze wrażenie: "kurcze jak tym się jeździ i po co tu kierownica". Nawet nie wiedziałem ze trzeba czuwak zbijać:) (śmiechu warte), ale poczytałem troszkę instrukcję poszperałem na forum i zostałem wirtualnym maszynistą:)

pozdrawiam

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1238
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 21
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #89 dnia: 03 Kwietnia 2008, 19:21:17 »
Moja przygoda z MaSzyną zaczęła się jeszcze jak nie miałem internetu :)

Dawno temu, znajomy koleżanki mojej mamy uczył sie na maszynistę. By poćwiczyć ściągnął ten symulator. Nie umiał go uruchomić, a jako że ja wszystko umiałem odpalić (ale ja skromny :P ) płyta z symkiem trafiła do mnie. Okazało się, ze wystarczyło poczekać aż sie załaduje :) I grało. Uczyłem sie EU07-424 na Quarku. Szło mi coraz lepiej, z readme mniej więcej wiedziałem o co tu biega. Ale zanim doszłem do tego, dlaczego zaczyna migać lampka i pociąg staje to nie raz miałem zarzucić tego symka. Potem na wakacjach u kuzynostwa, znalazłem stronę jeszcze www.eu07.prv.pl. Pościągałem to i owo na płytę, podrukowałem, i sobie jeździłem, aż zamontowano mi internet. Zaglądałem na forum, potem sie zarejestrowałem, pościągałem paczki całościowe, aż sam chciałem coś dla symka zrobić :) I tak obecnie mamy kilka kompletów tekstur, oraz NA RAZIE 1 nowy wagon :)

Ciąg dalszy....... sam sie dopisze:)