Autor Wątek:  Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA  (Przeczytany 78349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slave

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #150 dnia: 12 Lutego 2013, 18:30:25 »
Witam,

O symulatorze dowiedziałem się z Wykop.pl.
Jestem pod wrażeniem, póki co "gra" jest darmowa, a przecież skomplikowana i z pewnością wymagała dużo pracy, wielu ludzi. Jednocześnie jest jeszcze wiele do zrobienia. W symulatorze tkwią duże możliwości, sam bym dodał parę rzeczy inne bym zmienił gdybym umiał.... Osobiście nauczyłem się jako tako jeździć, słabo znam zasady ruchu kolejowego ale i tak uważam, że Maszyna jest świetna. Z niecierpliwością czekam na nowe trasy.

Pozdrawiam.

Offline gryff

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #151 dnia: 12 Lutego 2013, 19:04:21 »
A ja zwyczajnie szukałem w necie i znalazłem z czego jestem bardzo zadowolony ,tyle że jestem zielony np nie potrafię wypakować najnowszych scenariuszy do symulatora wogóle jestem zielony jak trawa

Zielony jesteś również z obowiązujących w Polsce zasad ortografii i interpunkcji.
Proszę poprawić wszystkie swoje wiadomości i zapoznać się z regulaminem forum.
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2013, 11:02:21 wysłana przez Żuk »

Offline ŁukaszWrocław

  • Wiadomości: 69
  • Linia 355 - km 53 :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #152 dnia: 12 Lutego 2013, 22:02:53 »
,tyle że jestem zielony np nie potrafię wypakować najnowszych scenariuszy do symulatora wogóle jestem zielony jak trawa

http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7631.0.html - Punkt 3.

Ad. tematu. Pewien znajomy przyniósł mi płytę podpisaną "pociągi" Włączyłem, lecz wtedy symulator ładował się jeszcze strasznie długo. Jak głupi kilkałem w "uruchamianie", "tekstury" itp. Logicznie nic to nie dawało. Zwątpiłem. Ale nadszedł czas że zacząłem szukać innych symulatorów kolejnictwa. Na początku trafiłem na TRS. Jednak ktoś z forum właśnie tej gry miał podpis/post związany z MaSzyną. Sprawdziłem i tak do dziś.
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2013, 22:04:57 wysłana przez ŁukaszWrocław »
Jeśli masz problem z symulatorem pisz na forum w dziale "Pomoc Doraźna" Przedtem upewnij się czy nie ma już gdzieś odpowiedzi na Twoje pytanie. Przeczytaj także plik readme.html. Jeżeli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na problem, wtedy napisz temat.

Offline gryff

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #153 dnia: 13 Lutego 2013, 05:43:14 »
Pomoc na forum uzyskałem bardzo szybko ,juz zainstalowałem scenariusz TLK Zwierzyniec więc juz nie jestem aż taki zielony :))

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #154 dnia: 15 Lutego 2013, 21:08:04 »
O symulatorze MaSzyna eu07.pl dowiedziałem się przypadkiem. Z początku widziałem, a może nawet od czasu do czasu oglądałem filmiki na youtube.com

Pewnego czasu, rok temu pobrałem PC2011 i testowałem na EN57 na laptopie siostry bo mój stacjonarny PC nie uruchamiał symulatora (wyskakujące jakieś błędy co nie pozwalało dalej uruchamiać smyka) choć ma windows XP ale jest ciut stary. Nie stać mnie na lepszego co ma dobrego kopa.

Offline Fred

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #155 dnia: 16 Marca 2013, 18:08:11 »
Witam.
O symulatorze dowiedziałem się w 2006r po podróży z Katowic do Lublina pośpiechem. Tak mnie zafascynowała kolej, że postanowiłem poczytać trochę na necie na ten temat i natrafiłem na zdjęcie EU07 z jednej z scenerii. I tak ta przygoda z koleją trwa do dziś. Pozdrawiam

Offline MKamilpkp

  • Wiadomości: 38
  • Ty42-24
    • Zobacz profil
    • Kolej we wspomnieniach, zdjęciach, opowiadaniach...
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #156 dnia: 30 Marca 2013, 17:46:30 »
Pierwszy raz zetknąłem się z symulatorem kiedy tata przyniósł od kumpla na płycie pierwszą wersję (jak się po latach dowiedziałem) MaSzyny. Później jakoś przepadła na komputerze, a ja przypomniałem sobie o niej przeglądając filmiki na YT. Stwierdziłem, że to o niebo lepsze od TRS-a, który poza polskimi dobrze wykonanymi dodatkami nie na nic realnego. Tak już od PC2010 czas leci.
Parowóz - mechanizm prosty, a zarazem zawiły i skomplikowany; potężny, a delikatny; stalowy, a żywy...

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #157 dnia: 30 Marca 2013, 18:33:51 »
Od małego byłem bardzo zafascynowany koleją (dalekie podróże ze starszym bratem, z mamą), i któregoś razu pomyślałem, iż chciałbym poczuć się jak Pan mechanik i zasiąść za sterami lokomotywy. Przeglądając internet (jeszcze za czasów kafejek internetowych) zetknąłem się z symulatorem Maszyna EU07-424. Pobrałem paczkę, odpaliłem ją (oczywiście bez problemów się nie obyło) i bardzo polubiłem tej projekt. Do dziś go bardzo cenię, gdyż wiem ile czasu i poświęcenia oddają userzy, aby to wszystko hulało jak trzeba. Dziękuję! :)
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline Ligus

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #158 dnia: 13 Czerwca 2013, 22:59:44 »
Ja zaś przeglądając listę symulatorów w serwisie instalki.pl, tam natknąłem się na maszynę.