Autor Wątek:  kabina do 303E Barta  (Przeczytany 2530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kurak303E

  • Wiadomości: 267
  • PKP Intercity, Gdynia - kurs maszynistowski :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
kabina do 303E Barta
« dnia: 16 Marca 2009, 20:49:17 »
Która kabina jest w pełni kompatybilna z 303E Barta? Od razu piszę, że nie chodzi mi kabinę jego autorstwa. Chodzi mi o stary model kabiny, ale w pełni działający. Obecnie mam kabinę którąś z tych w której nie działają amperomierze i woltomierze w 303E Barta. Szczerze mówiąc ten cały nowy download nie jest ni w ząb przejrzysty jeśli chodzi o znalezienie takich motywów.

No i chciałbym się dowiedzieć, które exe jest na ten moment najlepsze i raczej nie sprawiające problemów.
Lubię SU45 :) Zapraszam na mój kanał, głównie o SU45 na YT - http://www.youtube.com/user/Gryszaq oraz Ełcką Galerię Kolejową - www.elkgk.cba.pl

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: kabina do 303E Barta
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca 2009, 21:22:25 »
Jest na forum kabina @ST44-003 dostosowana do 303E Barta, w której wyeliminowano zarówno problem amperomierzy i woltomierzy oraz podwójnych wycieraczek. Użyj szukajki, a na pewno znajdziesz odpowiedni watek.
Pozdrawiam, Karol

Offline filip2h

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: kabina do 303E Barta
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca 2009, 23:00:31 »
Szczerze mówiąc ten cały nowy download nie jest ni w ząb przejrzysty jeśli chodzi o znalezienie takich motywów.
No to jest szukajka, jak to napisał libertyn89 ;)

No i chciałbym się dowiedzieć, które exe jest na ten moment najlepsze i raczej nie sprawiające problemów.
Wg. mnie exe @Kurs'a. Główną zaletą jeśli jeździsz elektrykami jest to, że masz baterie NN. I większych problemów nie sprawia.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: kabina do 303E Barta
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marca 2009, 12:42:34 »
Nie ma najlepszego. To Ty sam musisz wybrać ;]