Autor Wątek:  Klika uwag o dżwiękach  (Przeczytany 2665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miras

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Klika uwag o dżwiękach
« dnia: 07 Stycznia 2005, 14:13:44 »
Zauważyłem że w wersji unoff (gdzie istniej możliwość latania po scenerii)  bardzo pięknie słychać efekt dopplera silników gdy stoimy obok torów (szczególnie śliczny - bo zdwojony gdy przejeżdża ET41 A-B). Niestety dopplerka nie ma przy syrenie loka.  : (
Inną sprawą jest też w.g. mojego gustu zbyt szybkie zanikanie syreny wraz z odalaniem się obserwatora od loka - odnalazłem plik w którym się to zmienia i zwiększyłem odległość zanikania - wówczas jednak niezbyt realistycznie wygląda to podczas jazdy - podczas przejazdu pociągu syrena ma jednakową głośność podczas dojeżdżania do nas i odjeżdżania - właściwe byłoby zatem uwzględnienie kierunkowości rozchodzenia się dźwięku syreny.
Pozdrawiam

Offline Gorn

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Klika uwag o dżwiękach
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Stycznia 2005, 17:08:45 »
A ja wg. mojego gustu dodalbym taki bardzo fajny odglos mijania sie pociagow, jest dosc glosny ale efekt bylby moim zdaniem na plus.
Z checia nagralbym to ale po pierwsze mam daleko do stacji jakiejkolwiek, mieszkam w piekarach slaskich a najblizsza stacja jest w bytomiu i musialbym jechac jakas szybsza trasa gdzie jest wiekszy ruch, a w bytku raczej tak pociagi szybko sie nie mijaja <lol>

Pozdro