Autor Wątek:  Odp: Jakie lokomotywy/EZT jeżdżą w waszych rejonach?  (Przeczytany 1339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ariello28

  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jakie lokomotywy/EZT jeżdżą w waszych rejonach?
« dnia: 28 Grudnia 2008, 19:13:51 »
En75 - coraz częściej pojawiająca sie w Olsztynie , głownie na trasie Olsztyn Gł. - Elbląg oraz Olsztyn Gł. - Gdynia Gł.
ooOO a to nowość Flirty na torach województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego... Żenua...
koleś to że mieszkasz niedaleko tej wsi zwanej Iławą to widocznie nie ruszasz z miejsca swoich czterech liter i przez okno w domku lub będąc gdzies na wsi obserwujesz ruch kolejowy w Suszu.... Ale zycie pokazuje że sa niespodzianki... widziałes może ep09 w Olsztynie ?? częsciej można spotkać ep08 ale zdumiony byłem jak zobaczyłem ep09 na stacji Olsztyn Główny... tak samo z EN75... jej co prawda nie widziałem w Olsztynie ale prędzej czy później sie pojawi.... Oczywiście robiąc listę chodziło mi o EN57 ( pomyłka polegająca na przestawieniu jednej cyfry :p)... o te nowe En57 które coraz częsciej jeździ do Elbląga i Gdyni a nie tak jak było do tej pory że tylko do Torunia czy Bydgoszczy....

'Koleś', spokojniej trochę z tym tonem, bo się szybciej pożegnasz z forum niż się pojawiłeś...
Winger

 Jak hasać to z wszystkimi konsekwencjami.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2008, 19:17:10 wysłana przez Winger »

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Jakie lokomotywy/EZT jeżdżą w waszych rejonach?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2008, 21:02:14 »
koleś to że mieszkasz niedaleko tej wsi zwanej Iławą to widocznie nie ruszasz z miejsca swoich czterech liter i przez okno w domku lub będąc gdzies na wsi obserwujesz ruch kolejowy w Suszu.... Ale zycie pokazuje że sa niespodzianki... widziałes może ep09 w Olsztynie ?? częsciej można spotkać ep08 ale zdumiony byłem jak zobaczyłem ep09 na stacji Olsztyn Główny... tak samo z EN75... jej co prawda nie widziałem w Olsztynie ale prędzej czy później sie pojawi.... Oczywiście robiąc listę chodziło mi o EN57 ( pomyłka polegająca na przestawieniu jednej cyfry :p)... o te nowe En57 które coraz częsciej jeździ do Elbląga i Gdyni a nie tak jak było do tej pory że tylko do Torunia czy Bydgoszczy....

'Koleś', spokojniej trochę z tym tonem, bo się szybciej pożegnasz z forum niż się pojawiłeś...
Winger

 Jak hasać to z wszystkimi konsekwencjami.
REWIZOR
"Czterdzieści fryzjer Pakistan zagłębie śląsko-dąbrowskie?" Ten cytat pasuje do tej wypowiedzi idealnie... Piszesz że jeździ w Olsztynie EN75 a teraz temu zaprzeczasz, a i prędzej mi kaktus na głowie wyrośnie niż zobaczę w Olsztynie EN75, prędzej w Iławie jako pociąg "Słoneczny". Dodam jeszcze... albo nie bo będzie Warn.
Pozdrawiam Cię Kolego z wielkiego miasta Olsztyna w którym raz była EP09.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Jakie lokomotywy/EZT jeżdżą w waszych rejonach?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudnia 2008, 21:10:47 »
No to jeśli twierdzisz, że tam się rąbłeś z cyferkami, to się powtarzasz!
Cytuj
En57 - nowe i stare
(...)
En75 - coraz częściej pojawiająca sie w Olsztynie , głownie na trasie Olsztyn Gł. - Elbląg oraz Olsztyn Gł. - Gdynia Gł.

Przenoszę na bocznicę.

Andrzej.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2008, 21:15:11 wysłana przez |andy| »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.