Autor Wątek:  Converter EZT Pack by marcepan  (Przeczytany 1409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Converter EZT Pack by marcepan
« dnia: 06 Grudnia 2008, 19:01:00 »
Witam,

   W międzyczasie tworzenia CityBus packa stworzyłem dodatek przetwornicy do EZT. Od zawsze mnie to drażniło, ze pomimo załączania przetwornicy w EZT nie wydobywał się żaden dźwięk jej pracy.
      
   Będąc na dworcu w moim mieście (Słupsk), nagrałem trochę dźwięków w tym właśnie przetwornicy. Następnie pogrzebałem w plikach .MMD dorobiłem wpis "converter" synchronizując go z nazwami dźwięków. Po testach postanowiłem podzielić się moją pracą z innymi userami. W ten sposób powstała paczka.

    Jedynym mankamentem jest to, że dźwięki to jeden 8-mio sekundowy dźwięk skopiowany 3 razy. Niestety jeżeli na mojej stacji coś jest uruchamiane, to gdzieś na bocznicy, a ja już miałem różne przygody z kolejarzami i SOK, więc nie chcę ryzykować.
   
     Brzmienie jednak jest niczego sobie. Specjalnie jest cichsze od brzmienia innych dźwięków ponieważ w kabinie EZT przetwornica jest prawie wogóle nie słyszalna, szczególnie w czasie jazdy. Przecież staramy się aby symulacja była jak najbardziej realistyczna, prawda? Aby jednak było słychać wyraźne rozpoczoczęcie i zakończenie pracy przetwornicy to tu daję pole do popisu innym userom. Na razie jest jak jest.

Instrukcję poprawnego zainstalowania oraz wpis i dźwięki znajdziemy wewnątrz paczki.

Link do paczki:

http://e...................erter_EZT_Pack.zip

pozdrawiam i życzę udanych służb!



 Naruszenie regulaminu. Jak się zapoznasz proszę o PW.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2008, 20:08:23 wysłana przez REWIZOR »
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.  

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Converter EZT Pack by marcepan
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudnia 2008, 19:11:15 »
Publikacja bez testów!
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline hunter

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1126
    • Zobacz profil
    • kolej.banda.pl
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Converter EZT Pack by marcepan
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudnia 2008, 20:00:50 »
Będę w 100 procentach szczery:
1. kolega nie zna regulaminu - paczki przed wyslaniem powinny byc przetestowane przez Betatesterow - przed uploadem przedrostek test - http://eu07.pl/forum/index.php/topic,9379.0.html
2. dzwieki do pDUPY podobne, w rzeczywistosci calkiem inne brzmienie - gdzie tu realizm?
3. w EZT NIE slychac przetwornicy
4. nie mozna bylo tematu napisac po polsku?
5. ocena 1/10


Zamykam.

REWZIOR
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2008, 20:08:04 wysłana przez REWIZOR »
Z pozdrowieniami,
Grzegorz Durbajło

http://www.kolej.banda.pl/ - moje kolejowe zdjęcia.