Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mutopompka

Strony: 1 ... 31 32 [33]
961
Poszukuję, chcę zrobić / SZCZECIN PORT CENTRALNY
« dnia: 01 Lipca 2004, 23:22:07 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Ok był bym Ci wdzięczny. Zanim dobuduje do kluczborka to troche potrwa wiec niemartw sie ze dopiero w sierpniu.
 A może coś jeszcze Ci będzie potrzebne? Być może coś się jeszcze da załatwić... Tylko nie wiem co może Ci się przydać.

962
Poszukuję, chcę zrobić / SZCZECIN PORT CENTRALNY
« dnia: 01 Lipca 2004, 22:56:43 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Cytat: "MatEUzs"
Tia, a Poznan-Kluczbork?? A moze Szczecin-Kluczbork?:P


A skąd wiesz ze to ja buduje ta stacje?? :))) Poznań Kluczbork bedzie w swoim czasie o ile ... Narazie jestem w trakcie zbierania materiałów :)))


A ja jeśli mogę jakoś pomóc, to będę w sierpniu w Kluczborku, bo mam tam rodzinkę, w której mam maszynistę. Więc jak się da to spróbuję podesłać ci (o ile to będzie możliwe) plany stacji itp.

963
WWW / Re: vbs/RPK-74
« dnia: 21 Czerwca 2004, 19:50:04 »
Cytat: "Inter City"
Cytat: "Mutopompka"
Mam do Ciebie pytanie... Po co usuwać jego komentarz? Niech mu ziemia lekką będzie. Jestem może tu nowy, ale od dawna przeglądam to forum i jak dla mnie takie usuwanie postów i komentarzy nie zrobi żadnego pożytku ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił.....


Właśnie widać że jesteś nowy ;) Koles podpisujący sięjako RPK-74 ani odrobiny żadnej krytyki nie wnosił. On tylko i wyłącznie wymagał od autorów, a nawet groził. Razu pewnego na starym forum napisał mniej więcej tak "jadę na 2 tygodnie na wycieczkę jak wroce i nei bedzie aktualizacji to kazę kumplom zrobić wyjewyjebkę na ten serwer". i co tutaj widzisz konsturuktywnego i krytycznego :>


No.... fakt żadnej konstruktywnej krytyki, ale.... No właśnie... Napisałem także aby olać taki post, bo wiadć, że koleś jest płytki i głupi.. To tyle. Szkoda na takiego kolesia słów. Za to jest wielu miłośników symka, i na aktuale będą czekać cierpliwie tak jak między innymi ja. :)

Więc po prostu najlepszym sposobem jest totalna ignorancja i nie odpisywanie (to tak wg mnie). Pozdrówka wszystkim Maszynistom !!!!

964
WWW / Re: vbs/RPK-74
« dnia: 20 Czerwca 2004, 23:35:53 »
Mam do Ciebie pytanie... Po co usuwać jego komentarz? Niech mu ziemia lekką będzie. Jestem może tu nowy, ale od dawna przeglądam to forum i jak dla mnie takie usuwanie postów i komentarzy nie zrobi żadnego pożytku ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił. Jak dla mnie to powinno się ignorować takie komentarze, lub wypowiedzi. Przecież TWÓRCY tego symka jak dla mnie odwalili DUŻO dobrej roboty. Życzę im, aby ten symek rozwijał się dalej, aby było jak najwięcej tras, obiektów i innych rzeczy potrzebnych temu projektowi. Ale jak się komuś nie podoba to niech TNIE BAZIE..... :)

A z drugiej strony jak jest krytyka konstruktywna, tzn. nie podoba się to, czy tamto, to ten,. który pisze krytycznie o danej rzeczy powinien napisać co powinno się wg jego dać poprawić. A jeszcze lepiej byłoby, gdyby sam poprawił to, co według niego jest do bani, lub jest źle zrobione (gdy potrafi). Bo całkiem inaczej wygląda krytyka, gdy ktoś proponuje sam poprawki i zobowiązuje się je poprawić a inaczej gdy od razu z grubej rury dowala autorom lub współtwórcą.

Także podsumowując jak się komuś nie podoba to niech zrobi lepszy, szybszy itp. symek, a wtedy zajmiemy się jego projektem i ocenimy. Zobaczymy, czy jak spłynie na tego kogoś fala krytyki, to czy poczuje się lepiej i będzie go udoskonalał, czy po porstu zniechęci się i porzuci. Może odeszłem nieco od tematu, ale jak dla mnie to po prostu ignorować wszelkie "głupie" komentarze i posty. To tyle na razie. Pozdrowienia dla wszystkich Mechaników, Maszynistów, Twórców tras, budynków i innych ....

965
Cytat: "DAWIDW_PKP"
a co z Mechanikiem EU07??
mam 2000 Professional


Ten progs jest na tym samym "silniku", więc może mieć problem z pójściem na win2k. Może jak zapuścisz w trybie win95 to może pójść, ale nie obiecuję że pójdzie. Wydaje mi się, że raczej nie ma szans. Jest to ten sam program co MECHANIK EN-57, tyletylko, że sterujesz EU-07. (progs spod DOS-a)

966
ZTCW Mechanik nie uruchamia się pod XP (jeśli chodzi o ten symulator dosowy EN-57).

967
Bieżące Symulatorowe / smulator i detonatory
« dnia: 12 Czerwca 2004, 16:25:29 »
Cytuj
Ale nowe sterowniki poprawiają też szybkosć symka (zależy jak nowe :P) i innych programów żerujących na karcie graficznej


To się zgadza, jednakże jak masz starą kartę na chipsecie nVidii, np. tak jak ja, to nie opłaca się instalować nforce-ów, bo ich kod jest optymalizowany pod karty klasy FX, Ti. A MX-ów już nie optymalizują. Ja wolę działające stabilnie stery, niż eksperymentować z nowszymi, bo i tak 2-3 klatki nie robią różnicy. Jedynie 3eba się przesiąść na nowszą grafę w moim przypadku oczywiście. Ale $$$$ trzeba trochę. Ale już zbieram na ATI 9800 Pro :)

968
Bieżące Symulatorowe / smulator i detonatory
« dnia: 12 Czerwca 2004, 13:23:10 »
Cytuj
możecie mi to krok po kroku wytłumaczyć co mam zrobić, kiedy się podczepie( i podać klawisze do danych funkcji)

Sorki ale ciągle mam problemy


Więc tak. Jakie masz stery? chodzi mi o numerek? Bo ja jadę na dość starych a mają numerek 28.75 czy jakoś tak. I nic mi się nie dzieje, zawrówno w symnu jak i innych grach i progsach.

A z drugiej beczki. Proponowałbym zostać przy jakichś stabilnych wersjach, bo te, co wychodzą co przysłowiowe dwa dni mogą być niedopracowane, i lub powodować błędy. Dlatego ja nie instaluję nowych wersji, tylko jestem na starych. PS. Grafa moja fo GF2MX i pomimo tego, że jest toto już wysłużone, więc nie ma potrzeby wgrywania nowych sterów do grafy. Proponuję więc pozostanie na wersjach starszych sterów, a nie będzie żadnych problemów.

Strony: 1 ... 31 32 [33]