Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - paul4402

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
31
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z Paczką Całościową 2009
« dnia: 16 Stycznia 2010, 18:20:22 »
Ja większych problemów z paczką nie mam, tylko kilka tekstur nie wyświetla mi się poprawnie. Moja karta grafiki to GF 7900GS.
Z eaosem sobie poradziłem zmieniając teksturę na inną a z tymi słupami nie wiem co mam zrobić:

32
Screeny / Odp: Galeria screenów.
« dnia: 14 Stycznia 2010, 00:54:45 »
Kilka screenów z jazdy nowościami:

33
Screeny / Odp: Galeria screenów.
« dnia: 02 Stycznia 2010, 17:23:23 »
Pare screenów:

34
Screeny / Odp: Galeria screenów.
« dnia: 23 Grudnia 2009, 21:18:15 »
Jeszcze kilka screenów:

35
Inne niekolejowe / Odp: Muzyka z Youtube :)
« dnia: 23 Grudnia 2009, 21:30:21 »


To by w sumie bardziej do roftla pasiło :D

36
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 21 Grudnia 2009, 15:48:55 »
A to jest/był nocny tlk Kraków-Świnoujście? Pytam bo skład jest całkiem podobny :)

37
Screeny / Odp: Galeria screenów.
« dnia: 09 Grudnia 2009, 22:46:51 »
Trochę screenów z mojej strony:


   « Dodano: 11 Grudnia 2009, 20:25:48 »

38
Na warsztacie / Odp: Epkowe Kabiny do lokomotyw SM15, SM25 i innych.
« dnia: 25 Listopada 2009, 14:32:06 »
Kabina całkiem udana :D
Taki mały off top - co to za wagony na powyższych screenach?

39
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 18 Listopada 2009, 23:34:19 »
Ten Res jest przerabiany z modelu Rs-a @Sakoriusa czy całkiem nowy model? Bo też mi sie takie rzeczy działy po exporcie do t3d lekko zmodyfikowanego falsa.

40
Trasy / Odp: Problemy z trasą: Linia 61
« dnia: 08 Listopada 2009, 14:17:07 »
Wydaje mi sie, że możesz wstawić tam sobie dowolny skład, który będzie dekoracją na bocznicach tylko fps pewnie spadnie. Co do długości to musisz popróbować z róznymi składami.

41
Inne niekolejowe / Odp: Muzyka z Youtube :)
« dnia: 29 Października 2009, 22:20:53 »


Przypominają mi sie stareczasy i setki godzin przed PSX'em spędzone ;)

42
Ja mam u siebie zrobione cienie praktycznie pod całym taborem z pomocą adsima i z wykorzystaniem jego plików. Naprawde dobrze to wygląda co przedstawiają poniższe screeny więc chyba warto to zastosować. Pisałem też priva do Dolmio89, że jeśli będzie potrzeba to moge udzielić wpisów do t3d itp.

43
Bieżące Symulatorowe / Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« dnia: 18 Września 2009, 21:26:58 »
A mi to najbardziej brakuje wagonów serii F (WAP, 24Ve, itp...) i dobrej fizyki do SM31.

44
Inne niekolejowe / Odp: Olej opałowy do diesla
« dnia: 04 Września 2009, 16:11:38 »
TOM34 jeszcze nam tutaj swój adres zamieszkania podaj ;) Jeśli już jeździsz na opałowym to Twoja prywatna sprawa ale nie chwaliłbym sie tym na publicznym forum, tym bardziej jeśli piszesz jeszcze skąd go bierzesz bo jak już zostało niżej napisane oszukujesz skarb państwa i możesz mieć z czasem przez to kłopoty. Wracając do tematu to stare Merce W201, W123, W124 z silnikami diesla jeżdżą na opałowym bez większych szkód dla silnika a usłyszałem to od człowieka, który posiada 190-tke 250D i na stacji benzynowej nie był już od niespełna dwóch lat :D

45
Bocznica / Wydzielone z: Kradzież węgla z pociągu w Mysłowicach
« dnia: 14 Lipca 2009, 16:59:37 »
@Charlie89 mój ojciec jest emerytowanym górnikiem i jakoś węgla nie kradnie bo wystarczają nam do ogrzania domu 3 tony deputatu węglowego, które ojciec dostaje każdego roku. Gdy pracował to na miesiąc średnio na ręke zarobił 2500 zł więc te opowiadania o horrendalnych zarobkach włóżcie sobie między bajki, chyba że do średniej płac doliczycie jeszcze wypłaty kierowników, sztygarów, nadsztygarów itp. to wtedy wychodzą bardzo ładne kwoty, których jednak zwykły "ryl" nie zarobi w miesiąc pracując również w soboty i niedziele ;) Po drugie Charlie znów zaczynasz wkładać wszystkich do jednego worka jak poprzednio i piszesz wysnute z palca bzdury, że większa część górników to moczymordy. Fakt, niektórzy lubią przegiąć z alkoholem ale to sie zdarza także w innych grupach zawodowych. To tak w ramach sprostowania.

46
@Patrykos bynajmniej nie strzelałbym do niego z ostrej amunicji. Co do tej wakacyjnej pracy, to nie wiem jak wygląda to w waszych regionach ale u mnie pozostaje tylko praca w supermarkecie bo nikt mnie na trzy miesiące do budowlanki nie zatrudni (chyba, że na czarno) i jak sam zauważyłeś sezonowa praca to tylko okres letni, zimą już tak kolorowo nie jest. Przyzwolenie publiczne jest też na piracenie, kupowanie podróbek i całą mase innych rzeczy co też jest kradzieżą tylko, że większość naszego narodu to praktykuje bo tak nam wygodniej ale oburzenie wywołuje kradzież węgla z wagonów. Więc pisze, że co niektóre osoby tutaj starają się być świetsze od papieża i zaczynają sie wymądrzać i wypisują tutaj swoje "genialne" pomysły. Jeśli naprawde są tu takie osoby to jestem dla nich pełen podziwu ale ja już mam jako taki wyrobiony światopogląd i wiem, że świętych ludzi niema. Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi i obejdzie sie bez dalszego offtopowania ;)

47
@Charlie89 widzisz wbrew Twoim domysłom trollem nie jestem i Tobie też życze byś sam tego węgla kiedyś nie musiał kraść ;) Niemniej jednak mieszkam pare kilometrów od Rydułtów (małe miasto na Śląsku) i wiem jakie rzeczy dzieją sie na bocznicy KWK Rydułtowy-Anna. Kradzież węgla z wagonów jest tam codziennością, zazwyczaj kradną go (prawie dorośli) ludzie w wieku od 16-17 lat wzwyż. Ciekaw jestem czy będąc sokistą otworzył byś ogień z broni palnej do (jakby niebyło) dziecka kradnącego paredziesiąt kilo węgla narażając na "gigantyczne" straty przewoźnika, kompanię węglową i inne temu podobne przedsiębiorstwa. Jestem pewien, że większość sokistów by sie na to nie odważyła. Ja wiem, że są uczciwe, dające jako takie utrzymanie zajęcia ale cóż z  tego, że większość z nich jest bez wykształcenia głównie z winy rodziców i patologicznego środowiska co już niejako przekreśliło im możliwość zdobycia normalnej pracy. Nawiązując jeszcze do Twojego radykalnego pomysłu... może najlepiej będzie zaangażować wojsko do ochrony składów bo jak napisał @El Mecánico - "żołnierz pełniący służbę wartowniczą ma prawo użycia broni w celu ochraniania powierzonego pod ochronę majątku", co Ty na to? Przynajmniej będą mieli możliwość postrzelania do ruchomych tarcz :P Wracając do rozwiązania problemu to na próżno szukać go w zwiększonej ilości patroli SOK bo jak ktoś wcześniej pisał, że jeśli złodziej będzie chciał ukraść to i tak ukradnie a jak widać troli przybywa z powodu wzrastającego bezrobocia i kradzieże będą coraz częstsze. Myśle, że rozwiązaniem problemu powinny zająć sie władze pomagając tym ludziom w poszukiwaniu zatrudnienia, organizując przeszkolenia, kursy doszkalające itp. bo wątpie by ktoś wolał narażać swoje życie skacząc bo wagonie z węglem pare centymetrów pod drutem niż chociażby wywozić śmieci, kosić przydrożne trawniki czy łatać nasze dziurawe drogi. Do tego jednak ktoś na stanowisku musiałby wyjść z taką inicjatywą ale po co, niech sobie z tym problemem radzi mało efektywny SOK. Na koniec dodam, że zazwyczaj podchodze z dystansem do tego co userzy wypisują na tym forum ale dzisiaj jednak troche niewytrzymałem ;) Tyle ode mnie.

48
Jestem realistą i zazwyczaj zakładam tą drugą opcje.

49
REWIZOR ale ja to wiem, że lepszy nie jestem i co z tego ;) Jakbyśmy mieli strzelać do każdego złodzieja nawet za najdrobniejszą kradzież (piracenie też) to zostałaby na tym forum naprawde garstka osób z czystym sumieniem i nie mam tu wcale siebie na myśli. Najpierw popatrzcie na siebie czy tacy uczciwi jesteście a potem piszcie bo to jest już naprawde denerwujące.

50
Charlie89 do Ciebie postrzelamy ;) Jak masz pisać takie pierdoły to chyba lepiej dla nas jak sam z tego świata zejdziesz ...

51
Inne niekolejowe / Odp: Co Was interesuje poza koleją?
« dnia: 28 Czerwca 2009, 13:16:51 »
Mnie to w zasadzie bardziej niż kolej interesuje motoryzacja (szczególnie japońska), do tego jeszcze militaria (współczesna broń palna w głównej mierze) a tak poza tym lubie posłuchać dobrej muzyki od czasu do czasu oraz spotkać sie z kumplami na paintballu czy też asg.

52
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 21 Czerwca 2009, 18:42:00 »
Wydaje mi sie jednak, że to nie USA bo tam z tego co mi wiadomo używa się sprzęgów samoczynnych ...

53
@danielek SM42 będzie jak autorzy wydadzą :D Poszperaj na forum to sie wszystkiego dowiesz.

54
Na warsztacie / Odp: Najlepsze screeny
« dnia: 15 Czerwca 2009, 23:23:26 »
To będzie kabina do 303E? Czym ona sie różni od kabin(y) @Profety jeśli można wiedzieć bo ja już nieco się trace w tym co czyje i do czego :D ?

55
Tabor / Odp: Fals i Raj
« dnia: 30 Kwietnia 2009, 00:01:21 »
Proszę bardzo:

http://q.matinf.pl/download/file_info/download1.php?file=raj.rar
http://q.matinf.pl/download/file_info/download1.php?file=fals.rar

A na Twoje pytanie znajdziesz pewnie odpowiedź w necie, ja na szybko wyczytałem, że oba służą do przewozu materiałów sypkich a konstrukcyjnie są bardzo podobne.

56
Bieżące Symulatorowe / Poprawki w wagonach Kudłacza
« dnia: 12 Kwietnia 2009, 22:01:52 »
Bardzo dawno, prawie 1,5 roku temu pościągałem sobie ze strony Queueda wagony towarowe autorstwa Kudłacza serii sikkps, simms, shimmnss i podobne. Prawie wszystkie mają jeden niewielki błąd, który od dłuższego czasu próbuje naprawić. Otóż są one tak jakby niżej ustawione na szynach niż inne wagony  i wygląda to tak, że koła tkwią około 5 cm w szynie (jak na załączonym obrazku). Stąd kieruje pytanie do tych co grzebali plikach t3d za pomocą notatnika czy da sie w notatniku zdefiniować tak położenie wagonu, żeby koła stykały sie z szynami tak jak w innych wagonach i jeśli tak to jakie linijki trzeba odnaleśźć i zmienić?

REWIZOR

57
Bocznica / Odp: Najlepsze screeny
« dnia: 10 Kwietnia 2009, 00:41:53 »
Sigman wporządku, wyjaśniłeś mi to dostatecznie ale przecież to tylko moje subiektywne odczucia i staram sie je tylko przedstawić. Dokładnie sobie te teksturki ocenie po ich premierze bo screeny nie są dostatecznie miarodajne. Jeśli Cie jakoś uraziłem to przepraszam ale o tym nie pomyślałem przy pisaniu tego posta :/.

58
Bocznica / Odp: Najlepsze screeny
« dnia: 09 Kwietnia 2009, 23:59:44 »
No nie dokońca jest to wina tekstury ale wydaje mi sie, że przy foceniu lokomotywa była już tak bardzo styrana i dlatego jest taki efekt lub też była focona aparatem o słabej rozdzielczości i dlatego jest taka blada i wyblakła. Co do reflektorów to głównie chodziło mi o tex zaświeconych lampek bo naprzykład na tym screenie są one chyba zaświecone (oprócz czołowej) i wygląda to bajecznie a na w tej teksturze pochodzą one jeszcze chyba od starego modelu. Osobiście uważam, że odwalasz kawał dobrej roboty przy robieniu tekstur ale ta jakoś mi o gustu niespecjanie przypadła.

59
Bocznica / Odp: Najlepsze screeny
« dnia: 09 Kwietnia 2009, 23:25:19 »
Słabo troche wygląda ta tekstura Fiata a szczególnie straszą te reflektory :/

60
Publikacje / Odp: Poprawki CHK.
« dnia: 09 Kwietnia 2009, 20:44:36 »
Michał dzięki, to było to.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6