- Symulator MaSzyna -
Hyde Park => Bocznica => Wątek zaczęty przez: _Ksl._ w 11 Lipca 2025, 22:16:32
-
No, szczerze – trochę się zawiodłem. Myślałem, że chociaż ta siedemdziesiątka będzie, no ale cóż… Jak to mówią – lepszy ryc niż nic. I tak się cieszę, bo to moje bliskie okolice, mimo tych 20 km/h. Pozdrówki!
-
No to zakoś rękawy, zrób tabor na lata 30 i bydzie blisko tej 70 LOL
-
Co jak co, ale jakość wykonania tej scenerii sprawia, że jazda nawet te 20 km/h to czysta przyjemność.
-
No to zakoś rękawy, zrób tabor na lata 30 i bydzie blisko tej 70 LOL
W niektórych z was jest tyle jadu, że można by otworzyć pasiekę… Serio, potem nie ma co się dziwić, że ludzie odchodzą z projektu.
-
Nie no, ja na przykład nie odeszłam bo nie chciało mi się jak Tobie zrobić, już nie czaruj tylko blenderka otwieraj.
-
Ale to nie był jad, tylko podany sposób jak na realnej scenerii zrobic prędkości bliskie tych które chcesz.
Od samych postulatów i listy życzeń symulator sie nie rozwinie..
No, szczerze – trochę się zawiodłem. Myślałem, że chociaż ta siedemdziesiątka będzie, no ale cóż…
To jest dopiero "motywacja" do robienia czegokolwiek.
-
Nie każdy musi być twórcą dodatków. Ja po prostu chciałem zrozumieć, a nie zostać zgaszony na wejściu.
-
No ale dziwisz się? Masz w tytule wątku datowanie scenerii, w jej opisie jak zmieniały się prędkości przez lata, a na koniec i tak się obrażasz na rzeczywistość bo za wolno. No było wolno, i tyle, zawsze można pojeździć po innej scenerii.
-
Czy ja się gdzieś obrażam? No nie. Napisałem, że mimo 20 km/h i tak się z niej cieszę. Ale jak ktoś chce na siłę doszukiwać się złośliwości, to nawet uśmiech potraktuje jak atak. Trochę luzu, ludzie – czytanie ze zrozumieniem to nie skill premium.”
-
Jedziemy na bok ze zbędna dyskusją.
-
Jako, że wątek wydzielony to jadymy z jadem :D Czytanie ze zrozumieniem może i nie jest skillem premium, ale czytanie całych postów już najwyraźniej tak. Cały ten offtop byłby unikniony gdyby ktoś przeczytał pierwszy post w całości i nie zadawał pytań, które zostały praktycznie wyjaśnione w tymże poście. LMAO