- Symulator MaSzyna -
Hyde Park => Bieżące kolejowe => Wątek zaczęty przez: wasyl w 01 Listopada 2005, 03:04:10
-
Witam!!!
A oto druga część filmu o naprawie cystern kolejowych.
Wielkość: 78 MB
Rozdziałka: 768x576
Audio: 128kbps MPEG-Layer 3
Video: XViD 1272 kbps 25fps
Time: 7:41
Maksymalna prędkość pobierania pliku z serwera - około 18kB/s.
Link: http://solnet.dnc.pl/solnet/maszyna/naprawa_cystern/naprawa_cystern_2.avi
-
bry,
Wasyl, czy będizesz nagrywał kolejną Wagę ciężką??
ma być reportaż z EP05 :)
_______________________
OczeQ vel Puchacz
-
Witam!!!
Baaa... - jak nie zaspie to o 9:30 zapuszcze nagrywanie, okolo 10:00 wezme sie za obróbke i kompresje, czyli gdzies kolo godziny 11:00 film powinien być na serku.
-
Cześć. Ja mam mały problem na dodatek troche smieszny zwiazany z filmem. O ile czesc 1 chodzila mi calkiem fajnie to druga juz nieco gorzej :/ A mianowicie jest taki problem w filmie- na poczatku jest tylko glos a pozniej gdy glos juz sie konczy dopiero idzie film ale juz bez glosu. Czy brak mi jakiegos kodeka mam ffdshow divixy itp. Moze mi ktos cos poradzic?
-
u mnie dzieje się to samo
-
ja też mam to samo :(
-
Witam!!!
Sprubujcie przepuścić to w VD i naprawić usdzkodzenia ( o ile takie istnieją). Jak nie pomoże to polecam zainstalowanie mplayera.
-
Witam!!!
Sprubujcie przepuścić to w VD i naprawić usdzkodzenia ( o ile takie istnieją). Jak nie pomoże to polecam zainstalowanie mplayera.
Zadam może pytanie jak lamus a mianowicie co to jest VD ;)?
-
VirtualDub - u mnie działa
-
Dzięki za pomoc, film działa jak należy. Pozdrawiam.