- Symulator MaSzyna -

Hyde Park => Bocznica => Wątek zaczęty przez: darekocur w 19 Lutego 2012, 12:53:47

Tytuł: Czerpanie z innych żródeł
Wiadomość wysłana przez: darekocur w 19 Lutego 2012, 12:53:47
Czy ktoś może zastanawiał się nad czerpaniem z innych źródeł rozwiązań do symulatora Maszyna, np. z MSTS?
Budowanie tras takich jakie są w MSTS albo pobierania potrzebnych dźwięków oczywiście po konsultacji z autorami, taka współpraca mogłaby wiele wnieść i wymiana doświadczeń, dobrze wiemy że koledzy z MSTS też "pełnią służbę" w maszynie.
Żeby nie zakładać nowego temu chciałem się spytać czy jest możliwość stworzenia SA -103 do maszyny?
Dobrym pomysłem byłoby czerpanie z MSTS jeżeli chodzi o scenerie realistyczne bo w zasadzie one są tam najbardziej plusem, symulator maszyna bije MSTS realistyczną obsługą pojazdu szynowego i sygnalizacją oraz wskaźnikami widocznymi z odpowiedniej odległości.
A samemu nie da rady zrobić za zgodą autora danej trasy "konwertowania" z MSTS do maszyny, może za pomocą GMAX?
Tytuł: Odp: Czerpanie z innych żródeł
Wiadomość wysłana przez: Mihau w 19 Lutego 2012, 13:06:20
Przemyślenia darekocur. Ot tak tylko sobie posty nabijasz? Współpraca pomiędzy użytkownikami MSTSa i Trainza jest od dawna.
Tytuł: Odp: Czerpanie z innych żródeł
Wiadomość wysłana przez: MaciejM w 19 Lutego 2012, 13:10:38
I to nie tylko w stronę Trainz/MSTS > MaSzyna. Sam też wiem, że moje materiały nie raz już zostały wykorzystane do tworzenia dodatków do Trainza. Także wątek nie jest potrzebny. Współpraca trwa tylko mało osób na to zwraca uwagę.
Tytuł: Odp: Czerpanie z innych żródeł
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek626 w 19 Lutego 2012, 13:14:40
Powtarzasz się:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,19842.msg238455.html#msg238455
Tytuł: Odp: Czerpanie z innych żródeł
Wiadomość wysłana przez: REWIZOR w 19 Lutego 2012, 14:07:43
W takim razie temat wyczerpany.