- Symulator MaSzyna -

Hyde Park => Bocznica => Wątek zaczęty przez: ST44-003 w 07 Grudnia 2009, 18:20:30

Tytuł: CHK wagonów.
Wiadomość wysłana przez: ST44-003 w 07 Grudnia 2009, 18:20:30
Witam.
Konkretnie chodzi mi tu o fizykę hamulców w wagonach zarówno towarowych jak i osobowych. Jako że jestem ex-Betatesterem i mam/(miałem) dostęp do exe SPKS, stąd moje pytanie: czy do wagonów osobowych i pasażerskich można dodać w linijce ''Brake'':
BrakeValve=ESt4
oraz czy będzie zgodne z rzeczywistością to, jeśli w każdym "*.chk" w wagonach, zarówno osobowych jak i towarowych, ''Brake'' będzie miało u nie postać:
Brake: BrakeValve=ESt4 BrakeType=Oerlikon NBpA=4 MBF=42.6 MaxBP=0.41 BCN=1 BCR=0.29 BCD=0.35 BCM=5.0

Mam nadzieję, że o taką sprawę mogę otwarcie zapytać? Zważywszy że exe nie jest publiczne, a wcześniej miałem do niego dostęp.
Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: CHK wagonów.
Wiadomość wysłana przez: maciekmaciek w 08 Grudnia 2009, 09:21:46
Ja mam to we wszystkich CHK wagonów na spks, robił je kudłacz, i mimo tego że nie wiem co to jest, to ma być. Chociaż bez tego też pojedzie.
Pozdrawiam.

SPKS nie był publikowany. Zamykam wątek do czasu  publikacji.
Krzysiek626