Autor Wątek:  Dlaczego na Bocznicę?  (Przeczytany 8321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Dlaczego na Bocznicę?
« dnia: 12 Kwietnia 2008, 20:31:54 »
Dotyczy wątku:
http://eu07.pl/forum/index.php?&topic=8021.0
i postu w tym wątku:
http://eu07.pl/forum/index.php?&topic=8022.msg81943;boardseen#new

Chciałbym zapytać się moderatora dlaczego przesunął ów post na Bocznicę?

Post był według mnie na miejscu, gdyż autor wątku jest od niedawna na forum, nikt Jego nie zna, może ma duże umietności lub możliwości albo ma ich brak. Takich propozyjcji od nowych userów było dużo i nic z nich nie wynikało.
Gdyby autor wątku przedstawił się, coś w stylu, witam, jestem MK w programach graficznych torchę już siedzę, dotychczas zrobiłem to i to.., wiarygodność autora wzrosłaby po wielokroć.
Na chwilę obecną wiarygodność oceniam na niską.

Dotychczas posty w stylu Ziomala były akcteptowane w takich sytuacjach przez moderatorów.
Jeżeli podejście moderatorów do forum i takich typu postów z propozycjami i postami w stylu Ziomala zmieniło się, to proszę jasno się określić.
W tej chwili oceniam to jako uzależnienie od humoru moderatora (jeżeli się mylę to przepraszam).

Za wyjaśnienie dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 20:36:11 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2008, 20:49:02 »
Za wyjaśnienie dziękuję.

Autor pytał czy coś jest zrobione i post "No możliwość to każdy ma... Gorzej z umiejętnościami." na pewno nie dotyczył pytania. Napiszesz, że w innych wątka posty OT są i nie są usuwane - jak je zauważam to staram się usuwać, choć pewnie nie zawsze to widać. Ty, jak byłeś moderatorem, to (oprócz tego, że wyczyściłeś działy - warto to podkreśilć, bo sam lubisz o tym wspominać) pewnie wszystko było na tip-top. Ja niestety, a może stety, taki fajny jak Ty nie jestem.

I nie widzę powodu dla którego autor wątku miałby się tłumaczyć czy ma doświadczenie w modelowaniu czy nie. Nie prosi o żadne źródła czy coś, tylko pyta czy ktoś już pracuje nad danymi modelami. Swoją drogą zauważyłem, że na forum silnie broni się dostępu do modelarzy. Ostatnio Krzysiek z góry założył, że ktoś nie zrobi lepszego modelu, teraz Ty podważasz umiejętności człowieka, którego, jak sam napisałeś, w ogóle nie zna. Boli Was, że ktoś chce próbować? Przypominam, że Bart, Olo czy ktokolwiek inny nie urodził się z umiejętnością modelowania, oni też zaczynali. A tu osoba, która chce coś zrobić natrafia na opór. Niedługo zaczniecie na pal nabijać.

No, teraz możesz dalej się czepi... znaczy, pytać.

PS. Masz żonę/dziewczynę?

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwietnia 2008, 20:57:38 »
Cytuj
(oprócz tego, że wyczyściłeś działy - warto to podkreśilć, bo sam lubisz o tym wspominać) pewnie wszystko było na tip-top. Ja niestety, a może stety, taki fajny jak Ty nie jestem

Nie nie było wszystko na tip-top i to już jest OT, a nie lubisz ponoć OT

Cytuj
nie widzę powodu dla którego autor wątku miałby się tłumaczyć czy ma doświadczenie w modelowaniu czy nie

Dotychczas widzieliśmy taką potrzebę, rozumiem, iż teraz forum zmienia swój kierunek, ok, ja tylko grzecznie zapytałem.

Cytuj
Ostatnio Krzysiek z góry założył, że ktoś nie zrobi lepszego modelu, teraz Ty podważasz umiejętności człowieka, którego, jak sam napisałeś, w ogóle nie zna
Nie podważam, tylko tak ją oceniłem ją nisko, a miałem swoje powody, o których już wspomniałem wczesniej.

Cytuj
Boli Was, że ktoś chce próbować? Przypominam, że Bart, Olo czy ktokolwiek inny nie urodził się z umiejętnością modelowania, oni też zaczynali. A tu osoba, która chce coś zrobić natrafia na opór. Niedługo zaczniecie na pal nabijać.
To mnie nie boli akurat, przecież przerabialśmy to już setki razy na forum, doskonale wiesz dlaczego Ziomal tak napisał i dlaczego ja zadałem to pytanie.


Cytuj
PS. Masz żonę/dziewczynę?

Według to pytanie:
1)Jest nie na miejscu
2)Nie ma nic wspólnego z tematem, jest ot
3)Niegodne moderatora
4)Co Ciebie to k..wa obchodzi
5)Jestem geyjem, zoofilem, nekrofilem- homoseksulastą, więc dziewczyny czy też żony mieć nie mogę, co będzie tłumaczyło według Ciebie już wszystko...


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 21:06:04 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:05:49 »
Nie nie było wszystko na tip-top i to już jest OT, a nie lubisz ponoć OT

To była dygresja w obrębie wątku, który jest na temat.

Dotychczas widzieliśmy taką potrzebę, rozumiem, iż teraz forum zmienia swój kierunek, ok, ja tylko grzecznie zapytałem.

A zobacz. Jakoś nie zauważyłem, żeby były wątki w stylu "Dzień dobry Państwu. Od xxx lat zajmuję się modelowaniem (z czego zz lat to modele kartonowe, a yy lat to zabawa z 3ds), czy mogę zadać pytanie czy lokomotywa jakaśtam jest przez kogoś robiona?".  W ogóle nie przypominam sobie, żeby ktoś się na forum tłumaczył ile czasu się tym zajmuje. A może marzy Ci się egzamin na modelarza, he?
I jakoś pominąłeś to co pisałem o bronieniu dostępu do modelarzy i murze na jaki natrafia nowy, potencjalny modelarz. Bronicie nawet próbować.


Według to pytanie:

Spokojnie, z ciekawości pytam, dla rozluźnienia atmosfery, żeby wiedzieć z kim mam przyjemność rozmawiać.

PS. Żeby nie było - ja dziewczyny nie mam.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:13:08 »
Cytuj
A zobacz. Jakoś nie zauważyłem, żeby były wątki w stylu "Dzień dobry Państwu. Od xxx lat zajmuję się modelowaniem (z czego zz lat to modele kartonowe, a yy lat to zabawa z 3ds), czy mogę zadać pytanie czy lokomotywa jakaśtam jest przez kogoś robiona?". 

Były takie owszem, ale nawet jeśli przyjąć, że ich nie było, to tak byłoby najlepiej i do tego służył post Ziomala.
Rozumiem Andy, niech to będzie nauczka dla innych:

Pytać o wiarygodność na forum jest nie na miejscu.


Cytuj
A może marzy Ci się egzamin na modelarza, he?
I jakoś pominąłeś to co pisałem o bronieniu dostępu do modelarzy i murze na jaki natrafia nowy, potencjalny modelarz. Bronicie nawet próbować.

Nie, nie marzy i nie odwracaj kota ogonem. A dopisać, odpiasłem, tylko z opóźnieniem.

Cytuj
Spokojnie, z ciekawości pytam, dla rozluźnienia atmosfery, żeby wiedzieć z kim mam przyjemność rozmawiać.

No widzisz, to już wiesz z kim masz do czynienia... współczuje Tobie i innym na forum, możecie mówć śmiało do mnie per zboczeniec.
Cytuj
PS. Żeby nie było - ja dziewczyny nie mam.

To mnie akurat nic nie obchodzi i mam to gdzieś z kim, czy z czym to robisz...
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 21:16:53 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:29:09 »
Były takie owszem, ale nawet jeśli przyjąć, że ich nie było, to tak byłoby najlepiej i do tego służył post Ziomala.
Rozumiem Andy, niech to będzie nauczka dla innych:

Pytać o wiarygodność na forum jest nie na miejscu.


Nie pamiętam takich, ale wierze Ci, przyjmijmy, że były. I nie unoś się tak, bo doskonale wiesz, że chodzi mi o to czy coś jest na miejscu, czy nie na miejscu. Chodzi mi raczej o podejście do nowych użytkowników, którzy chcieliby coś zrobić. Nie można napisać postu w stylu "te modele nie są zrobione, możesz śmiało brać się za ich robienie. Z ciekawości - czy bawiłeś się już w 3ds?" zamiast od razu skakać do gardła i wytykać brak umiejętności osobie, której się nie zna?


Nie, nie marzy i nie odwracaj kota ogonem. A dopisać, odpiasłem, tylko z opóźnieniem.

Tak. Odpisałeś o 21:06 a ja swój post wysłałem o 21:05.


No widzisz, to już wiesz z kim masz do czynienia... współczuje Tobie i innym na forum, możecie mówć śmiało do mnie per zboczeniec.

Nie zamierzam mówić do Ciebie per "zboczeniec", nie jestem homofobem, obyś tylko był szczęśliwy. I nie widzę powodów do współczucia.


To mnie akurat nic nie obchodzi i mam to gdzieś z kim, czy z czym to robisz...

A ja tylko chciałem być miły :(

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:32:12 »
Nie będę wdawał się w dalszą bezsensowną polemikę.


Spójrz Andy, kogo bronisz:
http://eu07.pl/forum/index.php?action=profile;u=4767;sa=showPosts


Niech to będzie podsumowanie naszej dyskusji, ale nadal pozostałem głupi jaki byłem przed tą dyskusją, bo w sumie nie dowiedziałem się czego chciałem się dowiedzieć, a może wiem:
-Posty typu Ziomala od tej pory będą nie na miejscu (można było to w jednym zadniu napisać i niepotrzebna była ta dyskusja.

Dla mnie EOT


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 21:35:25 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:33:35 »

Spójrz Andy, kogo bronisz:


Nowych użytkowników.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:39:19 »
No i te dwa wyrazy już mi wystarczają.
Ok, wiem jak mam się od tej pory zachowywać, tylko bądźcie konsekwentni, bo ja tylko o tę konsekwencję w zasadzie pytałem.
Mnie to wsio rybka, dostosuje się, tylko nie chciałem, aby potencjalne posty wylądowały na Bocznicy, jeśli napisałbym w stylu Ziomala (dotychczas było z reguły inaczej).

Dzięki za miłą dyskusję.

Andy- jesteś w stosunku co do mnie, bruuuuuutaaaallllll :), a ja lubię brutali.......achhhhh, mniam mniam :)
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 21:41:01 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:41:11 »
Dzięki za miłą dyskusję.

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, albo udajesz, że nie rozumiesz. Trudno.

Też dziękuję.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Kwietnia 2008, 21:51:58 »
Co mam rozmieć lub nie.

Wyciąłeś post Ziomala na Bocznice (dotychczas były takie posty akceptowane). Od tej pory akceptowane nie będą.
Nie wiedziałem tylko, czy na to ma związek z humorem moda w danym momencie, czy też zmiana frontu.
Dowiedziełem się, iż prawdopodobnie jest to zmiana frontu.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 22:09:07 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Kwietnia 2008, 22:54:29 »
Cytuj
...Ostatnio Krzysiek z góry założył, że ktoś nie zrobi lepszego modelu...
Tak założyłem, z tego samego powodu dla którego nie są rozdawane źródła symka.
Uzasadnił to dziś @Winger i @Oli.
Od jakiegoś czasu jakość dodatków do symulatora bardzo spadła. Jakość trzymają jedynie niektórzy modelarze i paru teksturowców. Reszta nie warta uwagi...
Myślę że mam prawo do takiego zdania, jako zwykły użytkownik i jako betatester. Szlag mnie trafia gdy próbuje te dodatki w których trzeba się namęczyć z powodu niechlujstwa i pośpiechu twórcy.
Większość jest niekompatybilna  z resztą symulatora. Braki plików, częste updaty i cała masa innych uchybień. Proszę więc uszanować że mam takie zdanie.
 @Patrykos
 @Sigman
 @Kudłacz
Nie wymienię wszystkich, to tylko przykład jak można wejść w grono twórców i zdobyć uznanie i szacunek.
PS: @Paul4402 dostał już zdjęcia wagonu, obiecałem że pomogę w zakresie dokumentacji fotograficznej.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 23:48:41 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Kwietnia 2008, 01:07:36 »
Przeczytałem jeszcze raz ze spokojem naszą dyskusję i parę twoich cytatów w kolejności chronologicznej:
Cytuj
Autor pytał czy coś jest zrobione i post "No możliwość to każdy ma... Gorzej z umiejętnościami." na pewno nie dotyczył pytania. Napiszesz, że w innych wątka posty OT są i nie są usuwane - jak je zauważam to staram się usuwać, choć pewnie nie zawsze to widać

Z tego wynika, iż post Ziolmala jest OT, a OT jest be.
Cytuj
nie widzę powodu dla którego autor wątku miałby się tłumaczyć czy ma doświadczenie w modelowaniu czy nie

Z tego wynika, iż nawet OT, które pyta o wiarygodność kogoś, też jest be.

Cytuj
Chodzi mi raczej o podejście do nowych użytkowników, którzy chcieliby coś zrobić. Nie można napisać postu w stylu "te modele nie są zrobione, możesz śmiało brać się za ich robienie. Z ciekawości - czy bawiłeś się już w 3ds?"

Czyli tu jest już zmiana stanowiska twego, bo wynika z tego, iż taki OT jest to dozwolony, tylko w odpowiedniej formie.
Tego ostatniego będę się trzymał.

Cytuj
Spójrz Andy, kogo bronisz:
Nowych użytkowników.
Zauważ, iż jeśli przegniemy na forum w drugą stronę, to może być dużo zbytecznych wątków, a starzy wyjadacze, jeśli wiedzą, iż nowy jak zaczyna przygodę na forum i pyta o takie rzeczy, to jak będą bali zadać pytanie o wiarygodność, mogą się zrazić i żadnej odpowiedzi nie udzielać.
Tam coś mówiłeś o bronieniu modelarzy, według mnie nie w tym rzecz, każdy sobie może coś tworzyć w domu czy gdzie tam, nikt nikomu nie zabrania, a że świat poszedł już daleko (mam na myśli aktualny poziom symka), przebić się do grona, który odpowiada temu poziomowi jest trudno, to inna sprawa. Nie ma tutaj znaczenia nowy/nienowy.
Jeśli ja jako nowy zarejestrowałbym się na forum, a od roku pracowałem w zaciszu domowym nad modlem X i puszczam to na forum. Jest wypasiony (pasujący poziomem do aktualnych modeli) - to automatycznie zdobywam szacunek, jeśli nie, to szacunku nie mam. Prawdą jest, iż nie znam tego człowieka, ale nauczony doświadczeniem wcześniejszym nabrałem wątpliwości w stosunku co do nowych, którzy tak zaczynali przygodę na forum.

:), a miał być EOT z mojej strony, myślę, iż teraz będzie naprawdę :)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Kwietnia 2008, 09:19:34 »
Tak założyłem, z tego samego powodu dla którego nie są rozdawane źródła symka.

Czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy źródłami a zdjęciami na teksturę? "Zdobyć szacunek i uznanie" - żeby zdobyć to uznanie, o którym tak piszesz trzeba coś zrobić. A tu człowiek natrafia na mur.
Widzisz - jednemu bardziej będzie odpowiadał model prosty (szybciej się ładuje, więcej fps i te sprawy) a innemu model z wymodelowaną każdą śrubką i uszczelką, więc pojęcie "lepszy" też zależy od użytkownika. I co stoi na przeszkodzie, żeby istniały 2 czy więcej modele tego samego pojazdu? Niech ludzie mają wybór.
Twoje zdanie szanuję, ale go nie rozumiem. 

Teraz Mariusz.
Cytuj
Tam coś mówiłeś o bronieniu modelarzy, według mnie nie w tym rzecz, każdy sobie może coś tworzyć w domu czy gdzie tam, nikt nikomu nie zabrania

Jasne, może tworzyć. Tylko w przypadku, od którego zaczął się ten wątek użytkownik śmiał spytać czy konkretne modele już powstały. Pewnie po to, żeby nie powielać czyjejś pracy (tak, wiem co pisałem o istnieniu kilku modeli tego samego, ale widocznie ten użytkownik nie chce dublować modeli - jego wybór) i zamiast odpowiedzi tak/nie dostaje odpowiedź o umiejętnościach.

Tyle na szybko, życzę miłej niedzieli.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Kwietnia 2008, 09:50:48 »
|andy|: ja myślę, że trochę jednak przesadziłeś z tym "ścisłym trzymaniem się tematu". Czasami sytuacja wymaga postów, które weryfikują czy ktoś, kto rzekomo zabiera się za coś, ma rzeczywiście takie możliwości zrobienia tego, umiejętności itp. Jest wiele osób, które mają ambicje zostać "kimś" i głoszą że zrobią to, zrobią tamto - nieświadomi jakie wyzwanie na siebie biorą (niektórzy myślą, że nauczyć się modelować w np. 3dsie jest bardzo łatwo), a później okazuje się, że słuch o tych osobach (lub projektach tych osób) zaginął. Jeśli ktoś zdaje sobie z tego sprawę i mimo wszystko chce podjąć się tworzenia czegoś - proszę bardzo. Jeśli jednak kogoś to przerasta - niech nie robi niepotrzebnego szumu. Takie pytanie ma na celu pokazanie początkującemu, z czym to się je...

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Kwietnia 2008, 16:56:06 »
Andy uparty jesteś z tym:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,8031.msg82478.html#new

Ale niech Ci będzie :), szybko zapomnimy o tym od czego się ta dyskusja zaczeła, będą setki następnych podobnych postów, o swoim stanowisku prawdopodobnie też zapomnisz i tak wszystko powróci jak za dawnych lat:)
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2008, 17:37:50 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Kwietnia 2008, 19:03:09 »
(...) Jeśli jednak kogoś to przerasta - niech nie robi niepotrzebnego szumu. (...)

Żeby się przekonać, że to kogoś przerasta to ten ktoś musi spróbować.

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Kwietnia 2008, 19:49:20 »
Żeby się przekonać, że to kogoś przerasta to ten ktoś musi spróbować.
ŚWIĘTE SŁOWA. Pisownia celowa. Mi to lata i rybka tak prawde mówiąc , ale róbcie tak dalej zobaczymy jak daleko zajedziemy na tym wózku. A jedziemy na tym samym. jeśli tym wózkiem kogoś obraziłem to niech"wyskoczy". :) Żarty żartami ale chyba czas najwyższy zmienić podejście do niektórych spraw!.
"Szacunek i uznanie" heh ciekawe.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2008, 19:55:21 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Kwietnia 2008, 20:00:29 »
Cytuj
"Szacunek i uznanie" heh ciekawe

Nie tyle ciekawe, co normalne.
Co do reszty, jak ktoś ma predyspozycje i zacięcie, to niezależnie od wszystkiego (nawet o zgrozo posta Ziomala), będzie sobie dłubał.

Przywróćmy proporcje.
Post Ziomala nie był skakaniem do gardła i coś w stylu, eeeeeee, chłopczyku, daruj sobie, bo z Ciebie dno kompletene, tylko według mnie chciał przekazać, iż droga do sukcesu nie jest łatwa i pytał o wiarygodność.
Autora wątku natomiast odebrałem jako mistrza w modelowaniu, powiedzcie mi co mam zrobić, a zrobię (od razu 5 czy ile tam modeli na warsztat biore i pyk- wykonane, mały pikuś).
Nie wnikam, czy zrobi czy nie (prawdobodobnie nic nie zrobi), ale nawet jeśli zrobi, to raczej będzie to odbiegło w w znaczym stopniu od poziomu aktualnych trendów i jeśli mam rację, to pytanie po co nam takie coś? (cofamy się w rozwoju czy jak)?
Ja prawodobodonie, gdybym był na miejscu autora wątku i byłbym poważny, nie gniewałbym się na post Ziomala i coś odpisałbym.

Zakładam się o 500 zł, iż ów autor w przeciagu roku nic nie wyda.
Przybija ktoś?

« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2008, 20:23:45 wysłana przez Mariusz1970 »

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Dlaczego na Bocznicę?
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Kwietnia 2008, 20:18:18 »
Żeby się przekonać, że to kogoś przerasta to ten ktoś musi spróbować.

Zgadzam się z tym.

(nawet o zgrozo posta Ziomala)

Nie był taki straszny. Nikomu nie bronię robić jakiegoś modelu. Po prostu miałem wątpliwości co do realności powstania modelu ze względu na to, że podejmuje się tego ktoś, kto nie udowodnił czy rzeczywiście potrafi to zrobić. Moim zdaniem to normalne. No cóż... To tylko moje zdanie.

Myślę że już wszystko sobie w tym temacie powiedzieliśmy.

Dziękuję.