Autor Wątek:  Ja w sprawie kolegi.  (Przeczytany 9315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2962
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 326
Ja w sprawie kolegi.
« dnia: 24 Marca 2008, 20:03:25 »
A więc mam sprawe co do kolegi @Szym13. A więc upomina się on że nie może się zalogować mimo iż przy jego nazwie usera nic nie jest napisane. Dostał on najpierw Muted a potem Warned, ale czas bycia zablokowanym (od początku stycznia) już minął a on dalej nie może wejść. Proszę szanownych adminów o wyjaśnienie tej sprawy. Pojawia się mu komunikat "Wystąpił błąd! Przykro nam Gość/szym13, jesteś zbanowany na tym forum! Handel nieoficjalnymi dodatkami"
Rozmawiałem z nim na temat rzekomego handlu dodatkami. Kolega przyznał się do rozmów na ich temat z drugim kolegą którym jest EU05. Dowiedziałem się o przebiegu ich rozmowy, i to że znam zawartość Taborową @Szym13 (niektóre dodatki mi podsyłałem), nie posiadał on żadnego WAŻNIEJSZEGO nieopublikowanego dodatku. Przyznam się że sam jestem w posiadaniu jednego, nie powiem jednak jakiego. Jestem zniesmaczony całą sprawą gdyż została złamana prywatność wiadomości (faktycznie, był zakaz ich wysyłania) gdyż panowie admini (zaznaczając |andy|) dowiedział się o całej rozmowie czytając ich korenspondencje.
Ja proszę jednak o odblokowanie kolegi @Szym13 gdyż bardzo przeprasza za swój błąd, którego mam nadzieję więcej nie powtórzy.
Dzięki wielkie.

To wszystko jest po polsku? Czytales to zanim wyslales? Iwan
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 22:37:09 wysłana przez iwan »

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marca 2008, 20:06:07 »
Jestem zniesmaczony całą sprawą gdyż została złamana prywatność wiadomości (faktycznie, był zakaz ich wysyłania) gdyż panowie admini ( zaznaczając |andy| ) dowiedział się o całej rozmowie czytając ich korenspondencje.

Admini nie maja wgladu w wiadomosci prywatne, wiec jest to niemozliwe.
A bana moze z zasady zdjac tylko admin/moderator ktory go nalozyl.
Pozdrawiam,
Winger

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2962
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 326
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marca 2008, 20:10:05 »
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7422.0.html

Mówi samo przez się. Chyba że kolega EU05 doniósł na Szym13.

EDIT:
Cytat z linku:
"Druga to taka, że jakiś czas temu uskuteczniałeś na PW "handel" dodatkami, które nie sąTwojego autorstwa i które nie zostały oficjalnie wydane. Zapomniałem, że miałeś dostać bana, więc nadrabiam zaległości. Przepraszam za zwłokę."

No nie, admini nie mają wglądu na PW. Aha, a ja Mikołaj Kopernik.
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 20:12:58 wysłana przez ST44-003 »

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marca 2008, 20:15:01 »
A więc mam sprawe co do kolegi @Szym13. (...)

Przede wszystkim - jak pisał Winger - nie mam dostępu do PW użytkowników. Z tego co wiem Szym13 próbował zamieniać się na dodatki z co najmniej 2 użytkownikami, nie tylko z EU05.
Prosisz o wyjasnienie sprawy. Wyjaśniam - Szym13 nie może się zalogować, ponieważ jest zbanowany.

Aha - i nie ma mniej czy bardziej ważnych dodatków.

Offline rusek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marca 2008, 20:19:13 »
Jako że ja mam tego typu sprawy już za sobą, to dam Wam dobrą radę: Ty St44-003 się lepiej nie chwal że coś masz (nieważne co by to nie było), a inni którzy pragną nieoficjalnych dodatków lepiej niech nie wysyłają PW z ich prośbą bo w ten sposób mogą sobie tylko zaszkodzić (w ten sposób ich na pewno nie zdobędziecie).

PS: Sprawy Szym13 nie znam
Marek Margasiński <Marek 1991, ET221166>

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2962
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 326
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marca 2008, 20:23:10 »
Kolego @Andy, skoro nie miałeś podglądu na nasze PW to jakim cudem wiesz że uskuteczniał handel? Absurdalne jest to co mówisz.
Ja jednak prosił bym o usunięcie mu tego bana, gdyż jak już wspomniałem nie doszło do transakcji. Co więcej:Szym13 i EU05 zrezygnowali z niej.
A co do dodatków istnieją mniej lub bardziej ważne dodatki za które można dostać bana przykład:
Text 303E PR-u - Mniej ważne
Posiadanie kabiny EU04/EU20 - np. zrobienie filmiku z jazdy mimo że tej kabiny jak narazie nie ma i EPek ją dopracowuje. Ważniejszy dodatek.
To są oczywiście przykłady.
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 20:25:39 wysłana przez ST44-003 »

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Marca 2008, 20:26:48 »
Cytuj
Text 303E PR-u - Mniej ważne

Jeśli ją posiadasz i rozprowadzasz mimo, że nie była ona opublikowana, to jest to kradzież.

Cytuj
Posiadanie kabiny EU04/EU20 - np. zrobienie filmiku z jazdy
Posiadać i robić filmiki czy screeny może każdy. Masz to dobrze - bądź nieugięty i nikomu nie dawaj. Wtedy nie będziesz miał żadnych nieprzyjemności z tego tytułu.
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 20:28:29 wysłana przez Poscikk »

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Marca 2008, 20:27:39 »
Kolego @Andy, skoro nie miałeś podglądu na nasze PW to jakim cudem wiesz że uskuteczniał handel? Absurdalne jest to co mówisz.

Na Onecie napisali, nie czytałeś?
Zwróć uwagę, że Szym nie dostał bana za to, że ma jakiś dodatek (bo, choć pewnie nie uwierzysz, nie wiem co użytkownicy mają na dyskach), tylko za to, że próbował dodatkami handlować ("ja dam ci xxx jak ty dasz mi yyy" - na tej zasadzie).

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2962
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 326
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Marca 2008, 20:32:41 »
To co podałem to były przykłady! Lol co za trolle.
Dobra Pościkk, może i mam te text, ale nie rozpowszechniam ich jak niektórzy byli BETA, którzy mieli kabine Barta, a teraz ona krąży po całym świecie. A on dostał bana za niewinność. Nie wiem trzeba być teraz mega trollem żeby tego nie rozumieć.
Zachowujecie się teraz zupełnie jak nowi userzy.
I jak wam się podoba nazywanie was trolami co?
 Obraża innych użytkowników

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Marca 2008, 20:37:07 »
Posiadanie kabiny EU04/EU20 - np. zrobienie filmiku z jazdy mimo że tej kabiny jak narazie nie ma
Witam.
 Jednocześnie można poprosić jakiegoś znajomego betatestera aby nam nagrał filmik powiedzmy z EU20 i nam go udostępnił i wtedy jaki będzie na to dowód że to EU20 posiada jakiś zwykły user ?

Pozdrawiam.
^^PR Rzeszów^^

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Marca 2008, 20:37:33 »
Nie chciałbym się mieszać w te sprawy, bo swoje już przeszedłem w tej kwesti, ale pytam z czystej ciekawości, formalnie:

Gdybym miał jakiś dodatek, który nie jest udostępniony oficjalnie, ale miałbym go od autora, to byłoby coś w tym złego?

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Marca 2008, 20:37:43 »
To co podałem to były przykłady! Lol co za trolle.
Dobra Pościkk, może i mam te text, ale nie rozpowszechniam ich jak niektórzy byli BETA, którzy mieli kabine Barta, a teraz ona krąży po całym świecie. A on dostał bana za niewinność. Nie wiem trzeba być teraz mega trollem żeby tego nie rozumieć.
Zachowujecie się teraz zupełnie jak nowi userzy.
I jak wam się podoba nazywanie was trolami co?

Przegiąłeś.
Wiesz, że obrażanie innych użytkowników nie jest tolerowane na tym forum? Jak nie wiesz to trudno - nieznajomość prawa nie chroni od odpowiedzilności. Leci warn.


mk1992 - nie, jak dostałeś ten dodatek od autora to co ma reszta do gadania?
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 20:39:40 wysłana przez |andy| »

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Marca 2008, 20:39:28 »
To co podałem to były przykłady! Lol co za trolle.
Dobra Pościkk, może i mam te text, ale nie rozpowszechniam ich jak niektórzy byli BETA, którzy mieli kabine Barta, a teraz ona krąży po całym świecie. A on dostał bana za niewinność. Nie wiem trzeba być teraz mega trollem żeby tego nie rozumieć.
Zachowujecie się teraz zupełnie jak nowi userzy.
I jak wam się podoba nazywanie was trolami co?

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla for dyskusyjnych i innych miejsc w internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.

Nie wiesz co dane pojęcie oznacza - nie używaj.

Ja też tylko podałem przykłady tak jak Ty. Nie obchodzi mnie to czy masz te tex, czy nie masz. Nie rozpowszechniasz - bardzo ładnie z Twojej strony.

P.S. Nie unoś się tak, bo księciem tutaj nie jesteś...

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Marca 2008, 20:42:31 »
(...) jaki będzie na to dowód że to EU20 posiada jakiś zwykły user ?

Jak film nie jest Twój i nie masz kabiny, to się nie chwal, że Ty nakręciłeś film...

Offline Maniakus

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Marca 2008, 20:51:30 »
To co podałem to były przykłady! (Pisze za kolege, wybaczcie, sam mnie prosił :) )

Zwróć uwagę, że Szym nie dostał bana za to, że ma jakiś dodatek (bo, choć pewnie nie uwierzysz, nie wiem co użytkownicy mają na dyskach), tylko za to, że próbował dodatkami handlować ("ja dam ci xxx jak ty dasz mi yyy" - na tej zasadzie).

Przy okazji |Andy| wypowiadam się Trollem w sprawie nowych userów którzy faktycznie łamią czasem regulamin, ale to nie zwalnia was od obrażania ich. Wstawiłem się przy okazji za nimi. Dziwne że ten szczegół umknął twojej uwadze. Bardzo dziwne.
Co do handlowania. Oni jak już kilka razy napisałem nie wymienili się tymi dodatkami. Dla czego pytam się Szymon dostał tego cholernego bana.
Jeszcze raz powtarzam nie obrażam użytkowników, nie tak jak klolega Michau_PCC (http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7751.0.html). To jest prawda.
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 20:53:57 wysłana przez Maniakus »
Jestem dyslektykiem dysgrafikiem i dysortografikiem i jeśli zrobę błąd prosze o poprawe :D

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Marca 2008, 20:53:31 »
Kolejny BR232?

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Ja w sprawie kolegi.
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marca 2008, 20:53:49 »
Zamykam temat, bo nie widze sensu dalszej dyskusji w tej kwestii.
Jesli Szym13 chce pozbyc sie bana, niech sie kontaktuje z |andym|. Jesli szczerze wyrazi zal za swoj czyn i obieca poprawe, nie widze powodu dla ktorego |andy| nie molgby mu dac szansy, zmieniajac np. poziom z bana na muted zeby chociaz mogl forum czytac.
Tak czy siak poslancow w tych kwestiach nie przyjmujemy.
Mozesz tez dac koledze Szym13 znac, ze proby rejestrowania sie pod innym nickiem, tak jak przed chwila (rejestracja ta zostala odrzucona), mu nie pomoga.
Pozdrawiam,
Winger

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2962
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 326
Ja w sprawie kolegi 2.
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Marca 2008, 22:22:55 »
Otóż chciałem przeprosić. Poniosło mnie, a nie chciałem nikogo obrazić. Chciałem po_prostu pokazać to co dzieje się na naszym forum, jak traktowani są niektórzy userzy. Nie sądziłem że moje słowa mogą kogoś naprawdę bardzo urazić. W szczególności przepraszam |andyego| jako że jest adminem oraz EU05 za to co wcześniej napisałem. Fakt faktem sprawę znam tylko z opowiadań kolegi @Szymona, a nie wiadomo co może być prawdą, a co nie. Pozostawmy sprawę w tym stanie jakim jest, a mnie kara jednak się należy.
Jeszcze raz przepraszam i apeluję o cierpliwość do nowych userów. W końcu każdy miał swoje początki na tym forum.
Wesołego Jajka :)

Zainstaluj sobie jakis modul sprawdzania pisowni w przegladarce. Nie bede tolerowac tych bledow wiecznie. Iwan
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 22:48:34 wysłana przez iwan »