Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 Krzyżowa2 EP07 + dodana misja ST44

(1/5) > >>

Rozi:
Witam, szczególnie spodobała mi się trasa Krzyżowa2 i pośpiech :) W Krzyżowej brakowało eventu zaświecającego semafor przed Krzyżową i tu kończyła się zabawa. Mam nadzieję, że @Mati_an nie obrazi się, że dodałem nowe eventy na jego trasie. Przed Krzyżową załącza się S5, później poprzestawia się kilka zwrotek. Później na stacji dodałem event zapalający S2 i później przestawia się duża zwrotnica za Krzyżową.
Zmieniłem również brutto ciągnięte przez ET42 na ET22, gdyż ET42, 41, 40 ma problemy i wpada w poślizg (jedzie 5 km/h i boksują koła).

Dodałem kilka dźwięków, z Markowa Górnego i Krzyżowej odjeżdżamy po sygnale odjazdu.
To jest wersja alfa! Zapodałem ją tylko dlatego, że dodałem eventy, że można jechać za Krzyżową. Więcej dźwięków zostanie później dodane :)

Link:
http://rapidshare.de/files/38345448/EP07_reaktywacja.rar.html
EP07+misja ST44:
http://rapidshare.de/files/38402953/Misja_ST44.rar.html

Pozdrawiam

Mati_An:
Oczywiście, że się nie obrażę. Ostatnio i tak robienie czegokolwiek do symka przychodzi mi z oporami, tak że droga wolna i "róbta co chceta" :-). Zaraz* się sprawdzi co zrobiłeś.
*zaraz - taka wieeeelka bakteria (przepraszam, ale mam zarąbiście dobry humor, nie wiem dlaczego).

EU07-483:
Dla nielubiących RS
http://www.ep09.rail.pl/maszyna/ep07_reaktywacja.rar

Rozi:
Witajcie. Dodałem misję ST44. Na początku manewrujemy. Czasami mogą być problemy z przestawieniem się zwrotnicy za Tm1, to proszę przejechać przez zwrotnicę i się znowu cofnąć. Zapomniałem stworzyć rozkładu jazdy, ale należy jechać 80 km/h. Życzę miłej jazdy. Link:

http://rapidshare.de/files/38402953/Misja_ST44.rar.html

Pozdrawiam (w przyszłości może dodam rezonatory :))

kgb:
o nie! mogę prosić na inny server?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod