Autor Wątek:  Wydzielone z "Sezon na graficiarzy"  (Przeczytany 3948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

d2007

  • Gość
Wydzielone z "Sezon na graficiarzy"
« dnia: 12 Listopada 2007, 14:56:16 »
smieszni jestescie idzcie sobie sami namalujcie po lasach jak wam cos nie pasuje to wstapcie do sok graffiti na pociagach bylo i bedzie nikt nic na to nie poradzi wy macie pasje np kierowania pociagiem a inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie? jedzie ja nie widze przeszkody wtym
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 18:19:50 wysłana przez Akvin »

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopada 2007, 14:58:43 »
Ja natomiast widze przeszkode w tym, ze nie piszesz po polsku... Ciezko cokolwiek zrozumiec z tego bełkotu...
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 15:00:41 wysłana przez defiler »

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopada 2007, 15:07:35 »
smieszni jestescie idzcie sobie sami namalujcie po lasach jak wam cos nie pasuje to wstapcie do sok graffiti na pociagach bylo i bedzie nikt nic na to nie poradzi wy macie pasje np kierowania pociagiem a inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie? jedzie ja nie widze przeszkody wtym

Rozumując tak jak Ty, zrobimy sobie zjazd forumowiczów Maszyny i Ci mieszkanie pomalujemy w "piękne" nie kolejowe graffiti (czyt. bazgroły). Da się mieszkać? Da. Więc pretensji na pewno mieć nie będziesz.

ps Najpierw naucz się wypowiadać na forum, a później podejmuj jakąkolwiek "dyskusję". Zasad poprawnej i logicznej pisowni Ci przypominał nie będę.

Poza tym tabor kolejowy to nie mienie żadnego z grafficiarzy, więc nie mają prawa go "malować" (zapaskudzić). 
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 15:16:07 wysłana przez mechatronik »
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline Tomiexpress

  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • kilka fotek kolejowych w tym jt42c66
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopada 2007, 15:16:00 »
smieszni jestescie idzcie sobie sami namalujcie po lasach jak wam cos nie pasuje to wstapcie do sok graffiti na pociagach bylo i bedzie nikt nic na to nie poradzi wy macie pasje np kierowania pociagiem a inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie? jedzie ja nie widze przeszkody wtym
Mądrze zrobione graffiti ok, ale na wagonach namalowane są dodatkowe ważne informacje które sa zamazywane,szyby tez nieoszczędzone no i jakość wiekszosci zostawia wiele do życzenia, a juz napewno jestem przeciw i będe tepił graffiti typu ( uwaga cytuje ) :" ****" itp.
( gwiazdki też moga być każdy bedzie wiedział o co mi biega)
Pozdrawiam Tomiexpress

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopada 2007, 15:22:20 »
smieszni jestescie idzcie sobie sami namalujcie po lasach jak wam cos nie pasuje to wstapcie do sok graffiti na pociagach bylo i bedzie nikt nic na to nie poradzi wy macie pasje np kierowania pociagiem a inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie? jedzie ja nie widze przeszkody wtym
Ja widzę jedną konkretną przeszkodę. Większość ludzi woli orginalne malowanie taboru kolejowego.
Co do pisowni, to jeszcze ze trzy takie posty i będziemy mieli z głowy tego pożal się boże obrońcę uciśnionej smarkaterii (taki nowy gatunek sztuki).

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 286
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopada 2007, 15:36:47 »
Cytuj
inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie

A ja mam takie hobby, że leję po mordach takich jak Ty.
Też bedziesz na chodzie.

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopada 2007, 15:40:13 »
smieszni jestescie idzcie sobie sami namalujcie po lasach jak wam cos nie pasuje to wstapcie do sok graffiti na pociagach bylo i bedzie nikt nic na to nie poradzi wy macie pasje np kierowania pociagiem a inni maja ze lubia je malowac pociag sie przez to nie psuje jedzie? jedzie ja nie widze przeszkody wtym

Brawo Kolego!!! Dałeś popis. Ciekawe, czy Twoi Rodzice mają samochód? Może im pomaluj....tak dla jaj, żeby ładnie wyglądał i nie był taki "szary" jak codzienność. Będzie fajnie, mówię Ci...z pewnością zrobisz im niespodziankę.
A tak na poważnie, tego typu "kwiatki" jak autor w/w postu dobrze wie, że jest bezkarny. A szkoda. Kiedyś w moim CM-ie złapano na gorącym uczynku grafficiarza. Za 2 godziny był w domu i śmiał się wszystkim w twarz. Innego dnia złapano również grafficiarza. Jednak nie bawiono się w powiadamianie odpowiednich służb. Po prostu został od stóp do głów pomalowany swoim sprayem i wypuszczony. Może to choć trochę nauczy tego typu ludzi.
@d2007, sądząc po Twojej wypowiedzi pielucha nie jest Ci obca, także zastanów się nad sobą...póki nie jest za późno.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 15:42:04 wysłana przez EU07-457 »

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Listopada 2007, 17:59:48 »
Człowieka źle wychowanego raczej nie wychowasz drugi raz dobrze w jakim otoczeniu jest takim się staje, no może obicie mordy go otrzeźwiło jak pisze Mariusz.
Pozdro.

EDIT: Nie chce mi się pisac nowego postu  bo nie w tym rzecz :].A tak apropos raczej  nie wróże tobie długiej kariery na tym forum;], ale cóż albo zaczniesz zachowywac się przyzwoicie albo modzi zrobią to co do nich należy.
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 18:11:19 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

d2007

  • Gość
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopada 2007, 18:05:50 »
heeheh wy wogule smieszni jestescie:) ty co pisales ze masz hobby bic takich co ja? szmieszny jestes bo ty napewno nie raz dostales albo speniales i sie zamknoles wtej burcie i po soki zadzwoniles albo sokiem sam jestes nie wiem. a jak mowicie ze idz pomaluj samochod czy moje mieszkanie to nie jest to samo bo wy nie mieszkacie w pociagach tylko pracujecie i wy nic na tym nie tracicie jak wam sie bedzie nudzic dzisiaj to wam proponuje ogladnac men in black 1,2,3 albo jak zainteresowani jestescie innymi subwayami to dirty handz 1,2,3 macie duzo do wyboru;)  humor wam sie poprawi pozdro pkp! haha
 Nie idzie zrozumieć pisowni tego człowieka. Nie nadaje się na to forum.
Mariusz

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 286
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Listopada 2007, 18:09:29 »
Znajdź sobie inne forum, coś w rodzaju dla niedorozwiniętych.

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Sezon na graficiarzy
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopada 2007, 18:14:31 »
Odnoszę wrażenie, że ktoś sobie tu drwi z forumowiczów i ma gów.....e pojęcie o tym co pisze, jak chcesz to Ci mordę wymaluje sprayem bo nie jest moja i nikomu to nie będzie przeszkadzać a funkcjonować i tak będziesz.
Dodatkowo zauważam ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Przeczytaj jeszcze raz:
Cytuj
Ja natomiast widze przeszkode w tym, ze nie piszesz po polsku... Ciezko cokolwiek zrozumiec z tego bełkotu...

Cytuj
ps Najpierw naucz się wypowiadać na forum, a później podejmuj jakąkolwiek "dyskusję". Zasad poprawnej i logicznej pisowni Ci przypominał nie będę.

Mam nadzieję, że to co napisał @Krzysiek626 okaże się prawdą i dojdzie do skutku:
Cytuj
Co do pisowni, to jeszcze ze trzy takie posty i będziemy mieli z głowy tego pożal się boże obrońcę uciśnionej smarkaterii


Łatwo przyszło, łatwo poszło... Bocznica.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2007, 18:17:19 wysłana przez Akvin »
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76