Autor Wątek:  Może by tak ......  (Przeczytany 5101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:03:56 »
Ja proponuje nazwać jeden z Tematów , którego nie ma. Odpowiedzi na zarzuty wszystiego co ma związek z Grą ... zwykłą grą w Symulator Lokomotyw spalinowych i elektrycznych , nazwany Maszyną EU07-424 . Maszyny to są zespolone silniki z czymś tam , nie mam zamiaru się rozwodzić nad tym . A nazwanie gry ... zwykłej gry komputerowej o nazwie Maszyna ... to wybaczcie , coś jest nie w tym temacie . Co zresztą zauważy Admin Andrzej ... mnie pozdrowi  i wywali ten wątek do tak zwanego kosza ! Śmiechu warte . A chodzi mi tylko , o założenie normalnego wątku o grze komputerowej , do której to znowusz mają dostęp Tylko nie liczni wybrańcy Tego forum , co zobaczycie z chwilą wywalenia tegoż wątku na tzw. Bocznicę

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Może by tak ......
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:19:41 »
Cytat: "piast36"
Ja proponuje nazwać jeden z Tematów , którego nie ma. Odpowiedzi na zarzuty wszystiego co ma związek z Grą ... zwykłą grą w Symulator Lokomotyw spalinowych i elektrycznych , nazwany Maszyną EU07-424 . Maszyny to są zespolone silniki z czymś tam , nie mam zamiaru się rozwodzić nad tym . A nazwanie gry ... zwykłej gry komputerowej o nazwie Maszyna ... to wybaczcie , coś jest nie w tym temacie . Co zresztą zauważy Admin Andrzej ... mnie pozdrowi  i wywali ten wątek do tak zwanego kosza ! Śmiechu warte . A chodzi mi tylko , o założenie normalnego wątku o grze komputerowej , do której to znowusz mają dostęp Tylko nie liczni wybrańcy Tego forum , co zobaczycie z chwilą wywalenia tegoż wątku na tzw. Bocznicę


Nie jestem adminem to raz.
Dwa - nieco chaotyczna jest ta Twoja wypowiedź, ale spróbuję jakoś ją ogarnąć.
Trzy - Siódemki Barta. Temat powraca jak bumerang co jakiś czas. Więc tak. Bart stworzył te modele już sporo czasu temu. Udostępnił je pewnej liczbie osób, powiedzmy, że do testów. Modele wyciekły, temu ma je większa liczba osób niż pierwotnie zakładał Bart. Na początku czerwca Bart zaczął upubliczniać swoją twórczość. Ile udostępnił - każdy widzi. Z jakichś powodów, już nie wnikając jakich, Bart prowadzi taką a nie inną politykę zarządzania tymi siódemkami i chyba nikt z nas nie ma prawa w to ingerować. To jest decyzja Barta i trzeba ją uszanować niezależnie od tego co o niej myślimy.
Cztery - nie nazwaleś mnie cenzorem, a takie słowa zwykle padają w tego typie dyskusjach. Nadrobisz to?
Pięć - co jeszcze chcesz wiedzieć?
Sześć - przetłumasz kiedyś, w wolnej chwili, swój post na język bardziej dostępny trzeźwemu człowiekowi.

Jeszcze coś. Przenosze wątek do bardziej odpowiadającego mu działu.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:27:53 »
Andy ... Andrzej ,dobrze wiesz ,że nie chodzi mi o te siódemki udostępnione w czerwcu tj. do 7 czerwca ! Są udostępnione inne lokomotywy i Ty też o tym bardzo dobrze wiesz , przed czerwcem , a nawet bym się pokusił o lata w stecz ! przestańcie ściemniać ludzi , albo powiedzcie poprostu , że większość produkcji do Symulatora nie wyjdzie oficjalnie .

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Może by tak ......
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:30:56 »
Cytat: "piast36"
Andy ... Andrzej ,dobrze wiesz ,że nie chodzi mi o te siódemki udostępnione w czerwcu tj. do 7 czerwca ! Są udostępnione inne lokomotywy i Ty też o tym bardzo dobrze wiesz , przed czerwcem , a nawet bym się pokusił o lata w stecz ! przestańcie ściemniać ludzi , albo powiedzcie poprostu , że większość produkcji do Symulatora nie wyjdzie oficjalnie .


Przez inne lokomotywy rozumiesz siódemki 4e? Autorstwa Barta? Nie zostały udostępnione, podobnie jak kabiny do 303e i 4e.
Nie będę mówił że coś ukaże się oficjalnie lub nie, bo nie mam w zwyczaju wypowiadać się za innych ludzi.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:43:14 »
Oficjalnie napiszę to , co już powiedziałem są loki Barta do EU 07 , EP 07 , EP09 od kilku lat !!! wszystko w tym temacie

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Może by tak ......
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpnia 2007, 15:48:10 »
Nie rozumiem dlaczego zaczynasz pisać PW zamiast dyskutować tu.
Twoja wiadomość (wykropkowałem wulgaryzm):
Cytuj
Andy wiesz bardzo dobrze co macie z symulatora Lokomotyw Pana Barta EP09 .. i inne i w**** mnie to , że nowicjusz w jakiejś tak zwanej paczce nie ma czegoś i prosi o wytłumaczenie , a Wy te posty walicie na Bocznicę !!! wybacz , ale coś jest tu nie tak !! Jestem na tym forum od 2004 roku i mnie już takie traktowanie kogokolwiek , nowicjusza zaczyna wkurzać


EP09, z kabiną, dźwiękami, charakterystykami itp. jest ogólnie dostępna. Tyle, że autorem jest OIDP Profeta (jeśli źle pamiętam do przepraszam autora) a nie Bart. W czym widzisz problem? EP09 Barta - powstawały, sam robiłem jakieś zdjęcia pudła. Jakaś wczesna wersja trafiła do kilku osób (i chyba też wyciekła), ale żeby Bart ją skończył? Nie słyszałem.
Tak czy inaczej EP09 jest udostępniona, można nią jeździć.
I jeszcze coś - jesteś na forum od 2004 r. (zarejestrowałeś się 30.07.2007) i nawet jeśli uważasz się za nowicjusza (skromność - rozumiem) to powinieneś być w temacie jeśli chodzi o siódemki i inny tabor. Było głośno o różnego rodzaju wyciekach.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:15:05 »
Czy mam powiedzieć wprost ? pluj ku.... w łep a ona Ci powie że deszcz pada . Kogo Wy chcecie zrobić  w ch....a , siedze tu kupe czasu i wiem co nie co  i przestańcie ściemniać w Waszej Maszynie  , ludzie nie mają dostępu do czegoś ... a potem są Bany i podobne problemy

Dodano po 1 minutach:

 no to podaj tą publiczną wersję EP 09 Barta ???

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Może by tak ......
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:19:21 »
Cytat: "piast36"
Czy mam powiedzieć wprost ? pluj ku.... w łep a ona Ci powie że deszcz pada . Kogo Wy chcecie zrobić  w ch....a , siedze tu kupe czasu i wiem co nie co  i przestańcie ściemniać w Waszej Maszynie  , ludzie nie mają dostępu do czegoś ... a potem są Bany i podobne problemy

Dodano po 1 minutach:

 no to podaj tą publiczną wersję EP 09 Barta ???


Co mam pokazać skoro taka (publiczna) nie istnieje? Trafiła do kilku osób, ale upubliczniona nie została.
I na przyszłość - grzeczniej proszę.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:26:15 »
Andrzej , to co za dyrdymały opowiadasz o lokach Barta jak ich ponoć nie ma EP09 oficjalna jest a ta Barta gdzie jest ??

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Może by tak ......
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:34:04 »
Cytat: "piast36"
Andrzej , to co za dyrdymały opowiadasz o lokach Barta jak ich ponoć nie ma EP09 oficjalna jest a ta Barta gdzie jest ??


Może u Barta?

Oficjalna EP09 nie jest autorstwa Barta.
EP09 autorstwa Barta nie została upubliczniona.
Czego jeszcze nie rozumiesz?
I zacznij używać znaków interpunkcyjnych.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Może by tak ......
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:44:54 »
Ja mam rozwiązanie, trzeba na Barta ruskich nasłać.

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Może by tak ......
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sierpnia 2007, 16:49:50 »
Tia i on bez namysły da, wszystkie loki , przestańcie ściemniać

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Może by tak ......
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:06:32 »
Cytat: "Mariusz1970"
Ja mam rozwiązanie, trzeba na Barta ruskich nasłać.


Bart zapewne to przewidział i jest już w Niemczech na ogórkach:D. (bez obrazy nikogo ale nie mogłem się powstrzymac od komentarza:).  Przepraszam ale śmieszny robi się wątek jak czytam te wszystkie posty :). A Bart się nie da i pewnie ma swoich goryli ;) którzy chronią jego dorobku w postaci loków do symka :D.
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Może by tak ......
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:09:35 »
Cytat: "Mariusz1970"
Ja mam rozwiązanie, trzeba na Barta ruskich nasłać.


Panowie, trochę powagi. Kolega ma problem, trzema pomóc w jego rozwiązaniu. A że pewne rzeczy trzeba kilka razy powtarzać i tłumaczyć łopatologicznie? Nikt nie powiedział, że życie jest proste... ( ;) )

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Może by tak ......
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:16:13 »
Cytat: "andy"
Panowie, trochę powagi. ( ;) )  


Mały OT już jesteśmy poważni ;) jeśli to tyczyło się równierz do mnie :).
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Może by tak ......
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:16:45 »
Cytat: "piast36"
siedze tu kupe czasu i wiem co nie co  i przestańcie ściemniać w Waszej Maszynie  , ludzie nie mają dostępu do czegoś ... a potem są Bany i podobne problemy


Tak myślałem iż pisze to jeden ze zbanowanych ... Dziecinada.
Co do udostępniania, poczytaj regulamin ja niezauważyłem aby twórca miał OBOWIĄZEK udostępniania czegokolwiek dla ogółu. Choć w jednym przyznam Tobie racje, sam bym się ucieszył gdyby Bart udostępnił te kabinki. No cóż pozostaje się tymczasem cieszyć tym co mamy a nerwy są tutaj zupełnie niepotrzebne.Dużo uśmiechu.
Pozdrawiam

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Może by tak ......
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:17:10 »
I szkoda że nie ma konsekwencji i każdy post na temat Barta i jego siódemek nie trafia na bocznicę. Ton wypowiedzi piasta jakby znajomy. Ja powiem krótko, jak ktoś chce mieć ten tabor, to pisać na PW Barta a nie truć d... na forum.
I jeszcze coś:
Jak coś to wynajmij serwer , zrób paczkę z taborem, trasami i innymi pierdołami i bądź zadowolony. Może pomógłbym zrobić paczkę całościową, ale skoro wolisz marudzić .... i sam nic nie zrobić, to masz jak masz.
Cały wątek nie zasługuje nawet na bocznicę.

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Może by tak ......
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:19:56 »
Bart chyba raczej już nie zagląda na forum chyba czy ktoś go widział:)??.
Pozdrawiam.
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Może by tak ......
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpnia 2007, 17:27:09 »
Cytat: "grzegorz kk"
Bart chyba raczej już nie zagląda na forum chyba czy ktoś go widział:)??.
Pozdrawiam.

Co to ma do rzeczy?
Jak nie ma autora modeli to trudno. Ale tylko on może opublikować swoją pracę, więc nie ma co zawracać d...

Krzysiek - starałem się cały czas to wyjaśnić, nie wiem czy autor wątku to zrozumia (oby)ł. Tak czy inaczej starczy tego pisania i wątek przenoszę na bocznicę.

Andrzej