Autor Wątek:  Wydzielone  (Przeczytany 1620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« dnia: 31 Sierpnia 2007, 13:04:49 »
Czy prace nad kabiną stoją?? Strona @Barta dawno nie była aktualizowana. Pytam z ciekawości...
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Wydzielone
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2007, 13:25:26 »
Rozmawiałem z @Bartem, po prostu narazie nie ma czasu. Widziałem na zdjęciach powód nieobecności na forum i braku czasu. Powiem tylko iż jest usprawiedliwiony, dlaczego nie pytajcie. ;)
Pozdrawiam

Offline piast36

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia 2007, 13:52:52 »
A to jest baaardzo ciekawe ! Ludzie którzy się pod coś podszywają mają już wszystko co Bart ma do zaoferowania w przyszłości ? . Może ktoś mnie uświadomić , bo ten cały Cyrk ze wszystkim jest taki sam jak w PiS ! Ludzie przejrzyjcie na oczy !! Podaje się na tacy , to co się mooże przydać teraz ... nie koniecznie ,To jest teraźniejsze , bo wielu ma już takie cuda , że za 5 lat tego tutaj nie będzie oficjalnie !

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Wydzielone
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpnia 2007, 14:01:54 »
Niewiemy o co Tobie chodzi. Jakie cuda bo niewiemy ?Ale strasznie namieszałeś w poście z którego nic niewynika. Proponuje na bocznice nas. ;) A JAK ..............

Wydzielam i przenoszę na bocznicę. Autorem modeli i kabin jest Bart, nikt poza nim nie powinien udostepniać modeli. A że Bart nie ma czasu nawet na wrzucenie jednej paczki na jakąś stronę? Cóż, życie nie ogranicza się tylko do symulatora, ludzie mają też inne zajęcia.
Proponuję skończyć tworzenie spiskowych teroii, żadnego układu tu nie ma (szarej sieci też nie).

Andrzej.
Pozdrawiam