Autor Wątek:  Szukam Filmow lub tytulow  (Przeczytany 5716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Szukam Filmow lub tytulow
« dnia: 01 Lipca 2007, 08:00:19 »
Witam

Poszukuje filmow lub tytulow. Podam tylko to co pamietam , moze ktos to zna

1. 2 W.S. Okret marynarki USA przewozi na pokladzie do Japoni bombe atomowa i w drodze powrotnej zostaje sorpedowany przez lodz podwodna

2. Lotniskowiec USA plynie gdzis na jakims oceanie , wpada w jakas dziure czasoprzestrzenna i przenosi sie w okres II W.S. - pamietam tez ze amerykance zestrzelili 2 samoloty i zabrali jednego japonca na poklad

3 . Bajka - epoka dinozaurow, ludzie zakladali im jakies helmy na glowe, oczy zmienialy kolor na czerwony i zielony. Dobra strona kolor zielony , zla kolor czerwony

Zapomnialem o jeszcze jednej pozycji

4. Filmy w stylu ROad Trip i American Pie - Na poczatku filmu dziewczyna
lezy w lozku i zabawia sie wibratorem (hehe) wpada rodzinka z tortem urodzinowym. ktos sciaga koldre i wibrus laduje w tym torcie


Pomozecie ? :)

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Re: Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipca 2007, 08:04:26 »
Cytat: "MuNiO"
2. Lotniskowiec USA plynie gdzis na jakims oceanie , wpada w jakas dziure czasoprzestrzenna i przenosi sie w okres II W.S. - pamietam tez ze amerykance zestrzelili 2 samoloty i zabrali jednego japonca na poklad

The Final Countdown - Koncowe Odliczanie
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipca 2007, 08:56:31 »
Korzystajac z okazji ze powstal taki temat to tez bym prosil o pomoc.

Akcja dzieje sie na statku, duzym statku. Pod pokladem ukryli sie emigrancji ktorzy chca sie dostac do USA. Niestety mieli pecha bo na pokladzie podczas tego rejsu byla kontrola, i rosjanie nie mogli dopuscic do tego zeby cos bylo nie tak a tymbardziej jacys emigrancji w ładowni. Pozabijali wszystkich oprocz jednego, ten jeden dotarl do celu i powiedzial komu trzeba o wszystkim. Sprawcy zostali ukarani.
Wydaje mi sie ze tutul to Ostatnia podroz ( The last voyage ) ale nigdzie w necie nie moge znalezc , na zadnej stronie www. Moze ktos kojazy ?
/ \  / \  / \

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipca 2007, 10:46:38 »
Cytat: "MuNiO"
Witam
1. 2 W.S. Okret marynarki USA przewozi na pokladzie do Japoni bombe atomowa i w drodze powrotnej zostaje sorpedowany przez lodz podwodna


Film pamiętam. Okręt to USS Indianapolis. Sam kiedyś zastanawiałem się jaki był tytuł filmu i znalazłem jedynie coś takiego. Nie jestem jednak przekonany czy film, który pamiętam nie był starszej produkcji.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Re: Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lipca 2007, 14:16:27 »
Cytat: "MuNiO"
Witam
2. Lotniskowiec USA plynie gdzis na jakims oceanie , wpada w jakas dziure czasoprzestrzenna i przenosi sie w okres II W.S. - pamietam tez ze amerykance zestrzelili 2 samoloty i zabrali jednego japonca na poklad

Mi się wydaje że chodzi o film "Jeszcze raz Pearl Harbour" (http://www.vivid.pl/film/14141.html) , jeśli chodzi natomiast o film z bombą atomową wydaje mi się że tytuł był taki sam jak ten okręt lub USS Indianapolis - XXX tam gdzie xxx to jeszcze jakiś dopisek.
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Re: Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lipca 2007, 14:22:10 »
Cytat: "MuNiO"

4. Filmy w stylu ROad Trip i American Pie - Na poczatku filmu dziewczyna
lezy w lozku i zabawia sie wibratorem (hehe) wpada rodzinka z tortem urodzinowym. ktos sciaga koldre i wibrus laduje w tym torcie


Jak mnie pamieć nie myli Not Another Teen Movie / To nie jest kolejna komedia dla kretynów
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lipca 2007, 18:35:52 »
Cytat: "Charlie89"
Mi się wydaje że chodzi o film "Jeszcze raz Pearl Harbour" (http://www.vivid.pl/film/14141.html)


"The Final Countdown - Końcowe odliczanie" - inne tytuły: kinowy(Polska):Jeszcze raz Pearl Harbor

to ten sam film.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lipca 2007, 22:40:15 »
Hehe no ja ten film znam tylko z tego tytułu;P Niestety w polsce są różne tłumaczenia:/
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lipca 2007, 22:49:25 »
Cytat: "Charlie89"
Hehe no ja ten film znam tylko z tego tytułu;P Niestety w polsce są różne tłumaczenia:/


tak jak Prison Break - Skazany na śmierc; to aż śmieszne że można to tak przetłumaczyc

z tymi dinozaurami. Czy to jest jakiś stary film czy raczej nowy?(wystarczy przybliżony rok)  bo wtedy to coś spróbuje znaleśc
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline El Mecánico

  • Wiadomości: 1067
  • Dawniej El Driver
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie POLARIS - OPP
  • Otrzymane polubienia: 2
Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lipca 2007, 22:58:49 »
Cytat: "JONIN_EZT"
Cytat: "Charlie89"
Hehe no ja ten film znam tylko z tego tytułu;P Niestety w polsce są różne tłumaczenia:/


tak jak Prison Break - Skazany na śmierc; to aż śmieszne że można to tak przetłumaczyc


Widzisz, nie każdy potrafi kożystać z napisy.org:D
Za wyjątkiem tych dinusiów to oglądałem wszystkie wymienione.

1. Może to być "Misja Rekina" AKA "Mission of the Shark: The Saga of the U.S.S. Indianapolis" AKA "Mission of the Shark", ale coś mi rocznik nie pasuje (1991). Mnie się wdaje,  że to trochę starsze było, z grupy wiekowej tych wielkich, amerykańskich bitewniaków o WWII.

2. "Końcowe odliczanie" AKA "The Final Countdown" AKA "U.S.S. Nimitz: Lost in the Pacific" AKA "Jeszcze raz Pearl Harbor"

4. "To nie jest kolejna komedia dla kretynów"

@Grand: tego akurat nie widziałem:)
www.polaris.org.pl
www.ciemneniebo.pl
MaSzyna_LD w trakcie tworzenia...

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Szukam Filmow lub tytulow
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lipca 2007, 12:03:09 »
Za pomoc podarowalem plusiki


Pozycja 3 - Bajka nagrywana w latach 80 - 90 ogladalem to jak bylem malym chlopcem hehe


Pozdrawiam