Autor Wątek:  nowa super trasa juz wkrotce!  (Przeczytany 1691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
nowa super trasa juz wkrotce!
« dnia: 31 Października 2006, 14:08:37 »
Jol elol gol ;)


Cytuj

Witam po dość długiej przerwie!

Z powodu awarii sprzętu cały projekt pod nazwą "Koleje przemysłowe PMP_PW" się stracił. Chcę zacząć go od początku, ale tym razem chcę, żeby był jeszcze bardziej zgodny z rzeczywistością (of kors bez przesady). I tu rodzi się moje pytanie - czy jest jakiś sposób, żeby użyć zdjęć satelitarnych (np. maps.google.com) jako podstawy do wykonania realistycznej trasy w 3ds max 7? Bo zwykłe przeciągnięcie mapy jako tła w 3ds nie jest dobrym rozwiązaniem, bo jest to tylko tło i nie zmienia się jego rozmiar przy zwiększaniu/zmniejszaniu skali. Czy jest jakiś inny sposób czy trzeba się męczyć w tenże sposób?




^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^



Witam

Jakis czas temu zabralem sie za tworzenie wlasnej traski. W zalozeniu mial to byc duzy wezęł z kilkoma przystankami oraz stacjami. Plany oczywiscie bardzo ambitne. Jednak w pewnym momencie sprawdzilo sie to czego sie spodziewalem. Mianowicie nastąpił pewienspadek fps. Przemyslalem wtedy wszytko i postanowilem, ze jednak tworzenie takiej trasy do obecnej wersji maszyny nie ma sensu. Poprosilem zatem o udostepnienie edytora "widmo", o ktorym wiele slyszelismy. Nie bede pisal jaka uzyskalem odpowiedz. Powiem tylko, ze "jezeli chcecie to sobie poszukajcie".

W zwiazku z malymi problemami zwizanymi ze zlosliwoscia rzeczy martwych, czesc trasy ulegla skasowaniu.



^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


Witam.

Od jakiegos czasu grzebie troszke przy trasie do starej wersji Maszyny. Powstał juz kilkukilometrowy szlak z jednym podg i zaczątkiem stacji. Plany mam bardzo ambitne.
Czym dalej jednak tym większe problemy zauważam z wydajnościa grafiki. I zastanawiam się nad sensem mojej pracy.




^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


Własnie zamierzam zrobić taką trase plany Sierszy już załatwiłem ale jeszcze niemam planów Szczakowej i niemam też planów Trzebini jeśli by ktoś miał to prosze przesyłać na adres: domi_ik@vp.pl lub pisać na mojego bloga: xxxxxx.blog.onet.pl i jeszcze niewiem kiedy powstanie traska ale zapewniam że będzie super.

....


zomal4242 napisał:
Myślę, że ten temat Was zainteresuje co do trasy Siersza Szczakowa, pytanie do Dominika22, czy to właśnie tą trasę straciłeś? Bardzo mi przykro z tego powodu.

http://eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3913




Tak to niestety ta tą trase straciłem,i narazie niedam rady zaczynać od początku trasy ponieważ jestem chory ledwo dziś do was pisze ale musiałem was poinformować o tej przykrej sprawie.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


...... cheeeeetnie przyjme w darowiznie wszystkie dyski z utraconymi trasami ;-d, zawsze cos.