Autor Wątek:  Nowe trasy. Czy jest sens?  (Przeczytany 2722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pirek2

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe trasy. Czy jest sens?
« dnia: 26 Sierpnia 2006, 13:34:28 »
Witam.

Od jakiegos czasu grzebie troszke przy trasie do starej wersji Maszyny. Powstał juz kilkukilometrowy szlak z jednym podg i zaczątkiem stacji. Plany mam bardzo ambitne.
Czym dalej jednak tym większe problemy zauważam z wydajnościa grafiki. I zastanawiam się nad sensem mojej pracy.

Rozwiązaniem ma byc podobno Maszyna 2
Jak jednak tworzyć trasy pod nową wersję kiedy wszystko co z nią związane okryte jest pewną  tajemnicą i przeznaczone dla grona "VIP??" .

Na programowaniu nie znam się zupełnie, a tworzenie tras jest tym w czym  mógłbym pomóc. Wiem, ze istnieje  "edytor tras" i raz po raz pojawiają się na forum screeny z tras tworzonych przy jego pomocy.

Może by tak więc chociaż edytor udostępnić??

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Nowe trasy. Czy jest sens?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpnia 2006, 13:45:36 »
Cytuj
Może by tak więc chociaż edytor udostępnić??
Może by tak więc chociaż się zainteresować i poszukać udostępnionego (o zonk, jednak już jest :P) edytorka leżacego tu i ówdzie (no w zasadzie ówdzie)?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline pirek2

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe trasy. Czy jest sens?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpnia 2006, 13:49:24 »
Cytat: "youBy"
Cytuj
Może by tak więc chociaż edytor udostępnić??
Może by tak więc chociaż się zainteresować i poszukać udostępnionego (o zonk, jednak już jest :P) edytorka leżacego tu i ówdzie (no w zasadzie ówdzie)?


Mógłbyś nieco jasniej??