Autor Wątek:  Jak usunąc druty ze scenerii?  (Przeczytany 3942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michal5

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak usunąc druty ze scenerii?
« dnia: 25 Kwietnia 2006, 20:21:15 »
Mam problem chce sobie edytowac trase tzn troche ulepszyc i m.in chce usunąc słupy,druty.Bardzo prosze o opdpowiedzi jaki wpis musze usunąc w notatniku

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Jak usunąc druty ze scenerii?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwietnia 2006, 20:27:12 »
wejdź w starter (start.exe), dalej w opcje i ustaw suwak "wyświetl trakcje" na nie. Powinno pomóc
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline michal5

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak usunąc druty ze scenerii?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwietnia 2006, 12:14:46 »
hmmm nie działa,ja bym wolał w notatnkiu usunąc wpis

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Jak usunąc druty ze scenerii?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwietnia 2006, 12:18:04 »
to trzeba pousuwac wpisy traction (kazdy wpis oddzielnie) i wpisy include z katalogiem tr. To będzie dużo roboty żeby odelektryfikowac trasę
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Czomo

  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Jak usunąc druty ze scenerii?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Kwietnia 2006, 21:39:03 »
Z moich doświadczeń wynika iż sama trakcja ma niewielki wpływ na szybkość klatek. Choć grafika drzewa czy bardziej złożone modele też mają wpływ czy ilość obiektów 3D.
Ja obstawiam ilość Pojazdwó w sceneri np. taki Eaos pożera grafike równo czy Gags im więcej takich wagonów tym gorsza szybkość a jeszcze teraz te EP01 czy EP02 też choć bardzo ładnie zrobione to troszke zjadają klatek.
ja mam walec a nie komputer 64ram/650 procesor ale potrafi wyciągnoć do 18 klatek na quarku na trasie bez większości składów.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Jak usunąc druty ze scenerii?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwietnia 2006, 13:52:52 »
jak chcesz sie pozdyc trakcji ot najlepiej jest dorwać plik *max i pousuwać druty, bramki, półbramki, itd. a potem zapisac scenerie juz bez trakcji! jeśli dysponujesz plikiem *max to masz prostą sprawe! a jak nie to tak jak koledzy mówią w notatniku pousuwać trakcje - ale to jest dobre jak masz wyrok dożywocia i dużo wolnego czasu! POZDRO
P.S. MOZESZ POZAZNACZAĆ CIĄGI WYRAZÓW Z WPISEM TRAKCJI I JE USUWASZ PO WCZESNIEJSZYM ZAZNACZENIU! NP. ZNAJDZ... TRACTION... ZMIEŃ NA... [NP. SPACJA] I POWINNO BYĆ SZYBCIEJ JAK ROBIĆ TO RĘCZNIE. ALBO UŻYJ PROGRAMU HEX_EDIT I ZAZNACZ JEDNE WPIS I USUŃ WSZYSTKIE PODOBNE WPISY Z PLIKU.