Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 l053 - zalesianie

<< < (2/5) > >>

Halcia:
Słuszna uwaga Kermita. I oby trawsko się zbyt nie rozrosło.jak ma to się teraz.Zarośnięte perony.torowiska na szlakach.jezdnie a nawet wiadukty L61.Wygląda to niechlujnie.Ustrzeżcie się tego

HeroPie312:
Panowie drodzy. Ja jestem technikiem transportu kolejowego i wiem co robię. Linia jest na 60 km/h - na dodatek towarowa. To nie jest żadna magistrala ani nic. Spokojnie ale tylko ten odcinek będzie tak zarośnięty. Stacja to samo - również jest mocniej zarośnięta bo jest typowo w lesie. Co do całej linii pasażerskiej to spokojnie, tam będą zdecydowanie inne warunki. Na pewno nie będzie trawy tak blisko torów itd. Naprawdę wiem co robię.
Zresztą lepiej trochę zieleni więcej, niż za mało i pustynię pozostawić.
Pierwsze lepsze zdjęcie z internetu i gdzie tam te "15 metrów". Na kolei jeśli coś musi być to nie znaczy, że jest. Sam jestem naocznym świadkiem linii, która wygląda tak samo jak mój wyczyn i pociągi jeżdżą jak szalone. 

mareczek:
Nie wszystkie linie są wyczyszczone, jeszcze znajdują się linie z krzakami w (prawie) skrajni. Natomiast co do wycinki, obecnie jest 6m (wcześniej było 15m).

Kermit:

--- Cytat: HeroPie312 w 31 Marca 2021, 09:59:58 ---Panowie drodzy. Ja jestem technikiem transportu kolejowego i wiem co robię.
--- Koniec cytatu ---
A ja wrozka zebuszka.


--- Cytuj ---Linia jest na 60 km/h - na dodatek towarowa. To nie jest żadna magistrala ani nic.

--- Koniec cytatu ---
https://youtu.be/vKFjGCCPy-g

HeroPie312:
No to @kermit masz bojowe zadanie. Musisz dostosować całą podstawową l053 do stanu realnego. To nic takiego prócz wymiany 3/4 obiektów, gruntowna modernizacja terenu. Na pewno Ci miesiąc wystarczy. Na chacie wysyłałem co wymaga poprawy na tak krótkim odcinku.
Tylko szczerze powiem, że zrobienie nowej scenerii od 0 będzie szybszym etapem niż gruntowną przebudowa l053. Zresztą.. wpisy można usunąć i możesz jeździć dalej po pustyni. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod