Autor Wątek:  prośba  (Przeczytany 2648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

orczyk

  • Gość
prośba
« dnia: 16 Lipca 2005, 14:14:09 »
Witam mam pytanie jestem poczesci poczatkujacy ale daje rade . A moje pytanie brzmi o co chodzi z nadpisywaniem do jakiegos pliku i jak to mozna zrobic zeby wszystko jechało? dziekuje ;)[/img]

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
prośba
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipca 2005, 14:19:15 »
???? Nie rozumiem.... ????

Czyżby cjhodziło Ci o wpisywanie składów do scenerii???

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
prośba
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipca 2005, 14:32:42 »
Witam

Jesli dobrze rozumiem nadpisywanie to zamiana starszego pliku na nowszy ktory sciagneles, po wyskoczeniu komunikatu czy chcesz zastapic plik wciskasz "tak". Jesli sie myle to prosze bardziej doswiadczonych kolegow o poprawienie mnie.
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: prośba
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipca 2005, 16:38:50 »
Cytat: "orczyk"
Witam mam pytanie jestem poczesci poczatkujacy ale daje rade . A moje pytanie brzmi o co chodzi z nadpisywaniem do jakiegos pliku i jak to mozna zrobic zeby wszystko jechało? dziekuje ;)


To ja inaczej....

Co ty chcesz zrobić??? Napisz krok po kroku, bo nie kumam o co CI chodzi?

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: prośba
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipca 2005, 16:57:37 »
Cytat: "orczyk"
Witam mam pytanie jestem poczesci poczatkujacy ale daje rade . A moje pytanie brzmi o co chodzi z nadpisywaniem do jakiegos pliku i jak to mozna zrobic zeby wszystko jechało? dziekuje ;)[/img]

A co ci ma jechać?? wytłumacz bardziej sensownie...

orczyk

  • Gość
odp
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipca 2005, 18:47:47 »
Jechało to przenosnia  juz wiem dzieki. A skad mozna sciągnac rozkład jazdy do bochni moczników i transylwani bo bez rozkładu w połowie sie zawiesza i wyskakuje (wystapił błąd a aplikacja EU07 rail vehicle simulator i zostanie zamknięty )czegos brakuje niewiem czego?

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
prośba
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipca 2005, 19:50:25 »
A co ma rozkład jazdy do tego błędu napewno to nie to!!!ten błąd wyskakuje w bardzo wielu sytuacjach...Może poprostu masz nowe sterowniki(na ktorych oficjalna wersja MaSzyny nie chodzi).Jak chcesz to napisz do mnie na gg to postaram sie pomóc