Autor Wątek:  Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ  (Przeczytany 3672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tusik

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ
« dnia: 04 Lipca 2005, 05:22:16 »
Dzięki temu programowi w dużym procencie spełniło się moje marzenie o zostaniu maszynistą kolejowym. Tutaj mam sporą dawke tego zawodu. Cieszę się że trafiłem na wasz projekt, bowiem spełnia on wszystkie kryteria a nawet więcej niż pokładałem w potencjalnym symulatorze. Program jest GENIALNY. Pozwala mi odciąć się od podłej rzeczywistości dnia codziennego i przenieść się w realia kolejowe... generowane niemalże wg własnego "widzimisie" (możliwości edycyjne MaSZyny: np dobór taboru, własne poprawki w trasach, dobranie warunków pogodowych - moment poślizgu, widoczność, etc....).  Mówiąc krótko bawie się tym symulatorem jak niegdyś bawiłem się DDR-owską kolejką..... z tym że 'symek' daje DUŻOOO WIĘCEJ możliwości, a co za tym idzie i przyjemności z zabawy. TU NAPRAWDE mam wszystko czego oczekiwałem a nawet więcej.
Serdecznie dziękuje zatem twórcom projektu i wszystkim osobom, które przy nim pracują/pracowali bądź będą pracować. Dziękuje CALEMU TEAMowi MASZYNA EU07 za mile spędzony czas, w trakcie używania symulatora. Dziękuje za pomoc techniczną oraz całe wsparcie jakie otrzymałem. Jestem wdzięczny także za to iż moglem poznać sporą część z Was..... Przepraszam tych, dla których moja obecność była denerwująca. Dziękuje jednocześnie WSZYSTKIM za wiedzę jaką zdobyłem oraz udzielanie wszelkich rad i pomocy.
Reasumując....odwaliliście KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!! Sprawiając wiele radości i przyjemnych doznań dla mnie i wielu innych MIŁOŚNIKÓW KOLEJNICTWA.
Jeszcze raz najmocniej dziękuje i życze powodzenia oraz samych sukcesów w dalszych pracach nad symulatorem. TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO. POZDRAWIAM:

                                                                        tusik

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZI
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca 2005, 16:22:26 »
Cytat: "tusik"
Dzięki temu programowi w dużym procencie spełniło się moje marzenie o zostaniu maszynistą kolejowym. Tutaj mam sporą dawke tego zawodu. Cieszę się że trafiłem na wasz projekt, bowiem spełnia on wszystkie kryteria a nawet więcej niż pokładałem w potencjalnym symulatorze. Program jest GENIALNY. Pozwala mi odciąć się od podłej rzeczywistości dnia codziennego i przenieść się w realia kolejowe... generowane niemalże wg własnego "widzimisie" (możliwości edycyjne MaSZyny: np dobór taboru, własne poprawki w trasach, dobranie warunków pogodowych - moment poślizgu, widoczność, etc....).  Mówiąc krótko bawie się tym symulatorem jak niegdyś bawiłem się DDR-owską kolejką..... z tym że 'symek' daje DUŻOOO WIĘCEJ możliwości, a co za tym idzie i przyjemności z zabawy. TU NAPRAWDE mam wszystko czego oczekiwałem a nawet więcej.
Serdecznie dziękuje zatem twórcom projektu i wszystkim osobom, które przy nim pracują/pracowali bądź będą pracować. Dziękuje CALEMU TEAMowi MASZYNA EU07 za mile spędzony czas, w trakcie używania symulatora. Dziękuje za pomoc techniczną oraz całe wsparcie jakie otrzymałem. Jestem wdzięczny także za to iż moglem poznać sporą część z Was..... Przepraszam tych, dla których moja obecność była denerwująca. Dziękuje jednocześnie WSZYSTKIM za wiedzę jaką zdobyłem oraz udzielanie wszelkich rad i pomocy.
Reasumując....odwaliliście KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!! Sprawiając wiele radości i przyjemnych doznań dla mnie i wielu innych MIŁOŚNIKÓW KOLEJNICTWA.
Jeszcze raz najmocniej dziękuje i życze powodzenia oraz samych sukcesów w dalszych pracach nad symulatorem. TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO. POZDRAWIAM:

                                                                        tusik

Znow piliscie z djablem te lodowe staliny ?:-)
Nie no... To, ze niektorzy chodza spac o godzinie, o ktorej ja wstaje do roboty to jest niesprawiedliwe :)
pozdrawiam rowniez.

Offline Miras

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipca 2005, 11:09:06 »
;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
PS. Rozbawiło mnie do łez...

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipca 2005, 11:20:36 »
Cytat: "Miras"
;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
PS. Rozbawiło mnie do łez...


A co w tym smiesznego jest co ???????????????? :[[[[[[[ !!!! ???

Widocznie D... z ciebie a nie MK !!!
/ \  / \  / \

Offline Miras

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZI
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipca 2005, 11:56:10 »
Rozbawił mnie komentarz Mateu po poście Tusika  
Cytat: "Mateu"

Znow piliscie z djablem te lodowe staliny ?:-)

A pod tekstem Tusika też mógłbym się podpisać - moje pierwsze (i nie tylko) wrażenie było dokładnie takie samo..
Pozdrawiam

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipca 2005, 12:59:09 »
Jesli tak to cofam to co napisalem :) Nastepnym razem uscislaj albo cytuj. Pozdrawiam
/ \  / \  / \

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Symulator "MaSZyna" spełnił moje marzenie. DZIĘKUJ
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lipca 2005, 18:58:51 »
No, cóż. Kolega tusik napisał tego posta, gdyż już chyba nie będzie na necie (z tego co wiem). Czasem tylko będzie wpadał na forum z kafejki i nie będzie na "czasie". Ale mam nadzieję, że będzie wpadał do nas na forum i na kanał IRC.

Pozdrówka tusik! Trzymaj się.

PS. @ Mateu -> tekst tez niezły! :)