Autor Wątek:  Dział "Forum techniczne"  (Przeczytany 3450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szymon

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dział "Forum techniczne"
« dnia: 16 Czerwca 2005, 19:30:03 »
Witam

Mam prośbę a właściwie propozycję ,czy nie mozna uruchomic działu wymienionego w temacie czyli "Forum techniczne",mozna by było w nim zadawąc pytania dotyczące tylko i wyłacznie pytań kolejowych nie mieszać ich w tym dziale można zadawać je tam bedzie to według mnie praktyczniejsze bo tutaj często pytania sie mieszają.Dlatego startuje z taką propozycją:
-w dziale "Inne"będą pytania dot. np. tarcz ,semaforów loków...ale w symulatorze,a w dziale "Forum techniczne" będą pytania dotyczące pytan technicznych ale nie dot. symka;
Postęp prac nad trasą------>80%-prace skoncentrowane na lokomotywie 401Da,więcej czytaj w dziale "Tabor"
--------------------------------------------------
Jesli uważasz ze ci pomogłem ,to możesz odwdzięczyć mi się za to plusikiem:)

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Dział "Forum techniczne"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca 2005, 19:48:12 »
Myślę, że nie ma to wielkiego sensu. Po pierwsze - podział na fora ma znaczenie porządkowe i umowne w sumie. I tak wszystko można znaleźć wyszukiwarką. Po drugie - jak znam życie większość użtykowników, zwłaszcza tych ze stażem poniżej 3 miesięcy lub małą ilością postów nie będzie się nad tym podziałem zastanawiać i walić tematy gdzie popadnie. Modowie mają potem tylko robotę z przenoszeniem wątków.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline Szymon

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dział "Forum techniczne"
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca 2005, 19:59:51 »
Dzięki za wytłumaczenie tego problemu.
Postęp prac nad trasą------>80%-prace skoncentrowane na lokomotywie 401Da,więcej czytaj w dziale "Tabor"
--------------------------------------------------
Jesli uważasz ze ci pomogłem ,to możesz odwdzięczyć mi się za to plusikiem:)

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Re: Dział "Forum techniczne"
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2005, 20:51:18 »
Cytat: "Szymon"
(...) w dziale "Forum techniczne" będą pytania dotyczące pytan technicznych ale nie dot. symka;

A ja dorzucę swoje trzy grosze :] (a raczej kilka bajtów)
Po co na forum symka podforum niesymkowe? Od tego jest grupa dyskusyjna pl.misc.kolej oraz inne fora kolejowe. EU07.pl niech pozostanie MaSzynowe i tyle.
Doszłoby do tego, że z symka zostałoby tu 5% wiadomości a nie po to to forum istnieje.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Dział "Forum techniczne"
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwca 2005, 16:31:12 »
...a ja generalnie dodam, ze w sprawach kolejowych niezwiazanych z symulatorem nalezy zwracac sie na usenetowa grupe dyskusyjna pl.misc.kolej, oczywiscie po uprzednim upewnieniu sie z pomoca archiwum (groups.google.pl) iz odpowiedz na nasze pytanie nie padla juz wczesniej.
Pozdrawiam,
Winger