Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 Ratowanie MaSZyny, implementacja ficzerow od Q do głównej gałęzi, lifting exe

<< < (194/205) > >>

EP08_015:
Parowoz mamy :) Może będzie można go uruchomić jako ai. Jeszcze nie został wydany. Jeszcze nie wszystkie części mechaniczne dzialaja.

Q da się już ustawić jakas animacje dymu w spalinakch? I nie odpisales mi na poprzednia wiadomość, czego mi brakuje, bo miałem biale tory nie pokryte tekstura.

queuedEU:
Poprawilem te braki pomimo ze nie byly one powazne. Ludki na peronach mialy podane replacableskin, pomimo ze maja teksture na sztywno.
Tory masz na bialo bo gdy jest wlaczona opcja podkladow 3d, to tekstury sa brane z innego katalogu i pewnie tam nie masz ich.

EP08_015:
Teksture podsypki mialem ale na niej lezy moze snieg?

queuedEU:
No a wyglada to ja ktekstura sniegu czy jak onbiekt bez tekstury?

EP08_015:
NBardziej jak cos bez tekstury. Wyglada na to ze nie mam podsypki torow. Wypakowalem ostatnia paczke 30.02 i nic to nie zmienilo. Dalej brakuje podsypek. Jedynie na rozjazdach jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod