Autor Wątek:  Pomocy...  (Przeczytany 5534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« dnia: 12 Marca 2005, 22:31:10 »
Cze. Mam problem. Podczas łączenia się z grą wyskakuje mi komunikat "wystąpił problem z aplikacją EU07 i zostanie ona zamknięta..."  Wiem wiem że mogło to być, ale ja sie już w tym gubie. Mam karte GF2 mx400 i chyba najnowsze sterowniki. Wiec tak prosze o wytłumaczenie mi tego problemu jak dla dziecka:P krok po kroku. A i jeszcze jedno. Czy jak zainstaluje stare sterowniki to czy coś się pogorszy z grafiką np. Counter-strike.

Z góry thx...

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Pomocy...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marca 2005, 23:54:00 »
więc tak. Masz nowe stery, a OpenGL masz w wersji v1.5.X Symek nie startuje z tą wersją!!! Musisz zainstalować stery:
Dla XP: jeśli masz nVidię: stery 53.04 (omegadrivers)
Dla Win9X: jeśli masz nVidię stery 45.23 (omegadrivers)

www.omegadrivers.net/nvidia.php

I tam wybierasz stery dla systemu dla Ciebie odpowiednie.

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marca 2005, 17:31:03 »
ej ale podaj dokladny mirror. bo cos znależź niemoge. z góry thx, aa a czy to pogorszy inne gry np:counter-strike ?

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Pomocy...
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marca 2005, 17:37:57 »
Cytat: "zKw!"
czy to pogorszy inne gry np:counter-strike

Wątpie. Mój brat w to gra. Jeśli zmienisz sterowniki to raczej nic się nie stanie.

LINKI DO STERÓW:
WIN XP/2000-Nvidia Omega Drivers 1.6177 (Forceware 61.77)(Na tej stornie tylko takie)
WIN 98/ME]Nvidia Omega Drivers for Win9x/ME v1.4523)(Na tej stornie tylko takie)
Ja polecam niezbędnika KOMPUTER ŚWIATA

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Marca 2005, 20:46:33 »
yy czyli po zainstalowaniu  53.03 powinno chodzić ?

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Marca 2005, 21:07:52 »
Omg, Next problem. Ściągnołem sterowniki, zainstalowałem, ale nie zmieniły sie nadał mam 6.6.9.3 Omg ludzie co mam zrobić.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Pomocy...
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Marca 2005, 21:17:57 »
Cytat: "zKw!"
Omg, Next problem. Ściągnołem sterowniki, zainstalowałem, ale nie zmieniły sie nadał mam 6.6.9.3 Omg ludzie co mam zrobić.


1. Czy na pewno zainstalowałeś???? Bo Wg mnie rozpakowałeś do katalogu C:\Program Files\OmegaDrivers xxxxxxx\

Więc:
1. Klikasz Prawym klawiszem na Mój komputer
2. Właściwości
3. Sprzęt
4. Manager urządzeń
5. Klikasz na swoją kartę graficzną i klikasz Aktualizuj sterownik.
6. Podajesz lokalizację sterów (c:\program files\Omegadrivers xxxxx) i klikasz non stop OK (wywali Ci, że nie mają podpisu -> olewasz to!!!)
7. Możesz mieć także okno, o zastąpienieu pliku! Klikasz na TAK,  Chcę zastąpić!
8. Po zainstalowaniu sterów i restarcie komputera powinieneś mieć już stery Omega v53.03!

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Marca 2005, 21:37:47 »
no robie tak:
1.dobrze
2.dobrze
3.dobrze
4.dobrze
5.dobrze
6.potem mam cos takiego"zainstaluj z okreslonej lokalizacji"
7.potem wybieram te (c:\program files\Omegadrivers\imam do wyboru:DriverKX,Artifact test, i multi res) co mam wybrać ???

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pomocy...
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Marca 2005, 21:40:24 »
daj mi sowje gg, bedzie lepiej...

Offline Bartholomew

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Pomocy...
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Marca 2005, 21:48:08 »
Cytat: "zKw!"
Cze. Mam problem. Podczas łączenia się z grą wyskakuje mi komunikat "wystąpił problem z aplikacją EU07 i zostanie ona zamknięta..."  Wiem wiem że mogło to być, ale ja sie już w tym gubie. Mam karte GF2 mx400 i chyba najnowsze sterowniki. Wiec tak prosze o wytłumaczenie mi tego problemu jak dla dziecka:P krok po kroku. A i jeszcze jedno. Czy jak zainstaluje stare sterowniki to czy coś się pogorszy z grafiką np. Counter-strike.

Z góry thx...


Miałem tą kartę. Maszyna chodziła na niej ze zwykłymi detonatorami (nie najnowszymi co prawda, bo nie widziałem sensu w instalowaniu takich do ak starej karty).

Teraz mam taki sam problem (windows zaraz po starcie Maszyny chce wysylac raport do Billa) z kartą GF 4800. Instalacja tych Omeg nie poskutkowała :((((

Pozdrawiam

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Pomocy...
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Marca 2005, 22:18:08 »
Cytat: "Bartholomew"
Teraz mam taki sam problem (windows zaraz po starcie Maszyny chce wysylac raport do Billa) z kartą GF 4800. Instalacja tych Omeg nie poskutkowała :((((

Pozdrawiam


Więc zrób jeszcze raz, jak pisałem! Musi działać, bo przed chwilą na GG podałem wszystko co i jak robić ze sterami i @ zKw!zadziałało! Więc nie wiem, czemu u Ciebie nie chce...

Ściągnij jeszcze raz tą paczkę: http://blaze.ausgamers.com/utopiatech/downloads/omegadrivers/nvidia_wxp_omega_15303.exe

Następnie uruchom ją. (Rozpakuje Ci się do katalogu: C:\program files\Nvidia Omega Drivers v1.5303_XP\)
Potem klikasz na swoją grafę w Panelu sterowania -> system
Klikasz aktualizuj sterownik:
1) klikasz ZAINSALUJ Z LISTY LUB OKREŚLONEJ LOKALIZACJI
2) Potem.... Nie wyszukuj..... Wybiorę sterownik do zainstalowania
3) Klikasz Przeglądaj i podajesz C:\program files\Nvidia Omega Drivers v1.5303_XP\DriverKX
4) Klikasz następnie ikonkę DALEJ
5) I powinno wyskoczyć Ci okno z INSTALACJA SPRZĘTU..... Że ster Omega Drivers nie przeszedł testów zgodności. Klikasz Mimo to kontynuuj!
6) jeśłi wywali CI komunikat o nadpisaniu nowszej wersji sterownika klikasz TAK!
7) po ukończonej instalacji resetnij kompa i MUSI ŚMIGAĆ!!!!!!!!!!!!!