Witam.
Pierwsze, to chce się przywitać bo dopiero co się zarejestrowałem; musiałem z racji problemu którego nie mogę przejść. A 'MaSzyna' zainteresowała mnie dość mocno :)
Kłopot:
Załadowałem scenerię "Bałtyk" i pierwszy z góry skład: "EP08-006". Wg opisu dojechałem luzem do "IC Mewa" (EP05-23) i się do niego podpiąłem: 4x insert (hak, dwa przewody i sterowanie druga lokomotywą). Przeszedłem do drugiej kabiny, włączam wszystko i.... nie ma reakcji. Amperomierze ani drgną; EP08 nie rusza.
Przechodziłem raz do tej, raz do tej kabiny. Kombinowałem z hamulcami (zahamowanie na max i odhamowanie), powietrze mam, pantografy podniesione na obu lokach i zero reakcji. Wystarczy że odłączę sterowanie EP08 od EP05 (podpięty tylko hak i dwa węże) i EP08 chce ruszać (ale nie ma siły; EP05 chyba go hamuje) sterując EP08 z dowolnej kabiny. Jak tylko podłączę sterowanie EP08-EP05 - kicha, nie można ruszyć EP08 - nie reaguje na nastawnik.
Nie wiem gdzie robię błąd, gdzie czegoś nie wykonuję... . Obczytałem net, przeleciałem instrukcję i pomoce w sieci i nic. Nie rusza.
Ktoś wie co jest powodem?
Pzdr.