Autor Wątek:  nowe pomysły  (Przeczytany 3207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kowalskimen85

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
nowe pomysły
« dnia: 31 Grudnia 2012, 09:49:24 »
Witam,

dziś zarejestrowałem się na forum. mam nadzieję że swoim doświadczeniem pomogę jak mogę.

proponuję gadzet do zabawy albo parktyczny narzędzie do pracy ... znalazłem ich na stronie http://***.pl/

sam mam jeden od nich i jestem zadowolony. polecam USB z grawerem

Wydział Promocji ma pojęcie o sposobach reklamy i gadżetach reklamowych. USB z grawerem nie jest nowym pomysłem, mamy także bezpośredni dostęp do producentów (a nie importerów). W tej sytuacji wątek kieruję na bocznicę i polecam gorąco zapoznanie z regulaminem.

Nazwę firmy wygwiazdkowałem, taki "marketing" może jej bardziej zaszkodzić niż pomóc.

ABu
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2012, 11:08:04 wysłana przez ABu »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:03:47 »
kowalski, urwałeś się z choinki?
Na kij nam usb z grawerem?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:05:28 »
Ja myślę, że do przechowywania danych, ale mogę się mylić.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:17:18 »
Witaj Maciej, związku z tym że wiem do czego jest pendrive, to postaram się bardziej łopatologicznie napisać. Interesuje mnie, w związku z czym jest ta propozycja i czemu akurat z grawerem?
Interesuje mnie także czemu post kowalskiego ma puste linijki?

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:17:56 »
Wygląda na zagranicznego spambota. Nawet pisać po polsku nie potrafi...
Jednak nie spambot:D. Ale wciąż nie jest poprawnie napisane.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2012, 10:25:47 wysłana przez adsim »
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline kowalskimen85

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:18:33 »
dokładnie możesz przechowywać dane .

ale możesz też mieć takiego naprzykład w kształcie pociągu albo innego pojazdu szynowego, tramwaj itp...

jest to ciekawy pomysł na dodakowy gadzet dla pasionatów

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:19:56
np Wyobraz sobie jak wygladac bedzie taki pendrive z grawerem twojego imienia i nazwiska http://***.pl/pendrive/ds-1400-pendrive-w-ksztalcie-karty-kredytowej/ - a pendrive jest potrzebny po to aby zapisać dane takie jak mp3, zdjecia, filmy itd

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:21:19
a tak przy okazji to nie jestem botem....

Usunięta nazwa firmy.
ABu
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2012, 11:09:09 wysłana przez ABu »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:26:55 »
Piszesz o tym na forum MaSzyny, więc zachęcanie do opcji „z imieniem i nazwiskiem” zdecydowanie odpada, ponieważ może być rozumiane jako reklamowanie usług jednej firmy (podałeś dwukrotnie link do tej samej strony). Jeśli miałby to być gadżet promocyjny symulatora, to pamiętaj, że trzeba zebrać odpowiednie fundusze, co jest w obecnych warunkach praktycznie niewykonalne. W kuluarach krążył pomysł, żeby zamówić partię pendrive’ów w kształcie siódemki, jednak koszty skutecznie zablokowały ten pomysł. Dlatego też przyłączam się do pytania Krzyśka626 i proszę o rozwinięcie swojego pomysłu.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:28:55 »
Czuję że ten temat zapisze się wielkimi literami historii naszego symulatora...na BOCZNICY :D

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:32:27
W kuluarach krążył pomysł, żeby zamówić partię pendrive’ów w kształcie siódemki, jednak koszty skutecznie zablokowały ten pomysł. Dlatego też przyłączam się do pytania Krzyśka626 i proszę o rozwinięcie swojego pomysłu.
Ciekawie prawisz milordzie. Ten pomysł trzeba rozwijać.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2012, 10:32:27 wysłana przez Mihau »
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:37:18 »
Już w przypadku smyczy (2,50 zł sztuka) był problem, ponieważ dwóch użytkowników musiało się w ciemno złożyć na zamówienie, a i tak było ich tylko (bądź aż) 200. W przypadku pendrive’ów będzie jeszcze trudniej, bo trzeba ich zamówić rozsądną ilość (tak, żeby było ich trochę do rozdania), a z drugiej strony koszt jest dużo wyższy niż smyczy. Dorzucisz się?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6313
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 343
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:38:56 »
Ale ciekawy pomysł na spambota. Pisać z błędami ("jak wszyscy"), żeby się nikt nie domyślił, że to automat. Analizować odpowiedzi i w razie co wysłać kilka standardowych odpowiedzi, w tym, że się nie jest botem...
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:42:31 »
A nie można by np. zrzucić się w jakimś węższym gronie i powiedzmy zamówić jakąś taką próbną serię kilkunastu "paluchów", jeśli sie spodobają użytkownikom, można by zrobić zbiórkę chętnych i zamówić kolejną partię(nie polityczną) "paluchów".
Dorzucisz się?
Żaden problem.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline kowalskimen85

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:48:21 »
pomysł jest ciekawy i nie rozumiem takiego zachowania ze strony innych, jeżeli się nie podoba trudno...
rozumiem koszty ale koszty są wszędzie .

ja jako "boot" już nie mam ochoty się tutaj wypowiadać...bo ktoś gotów uwierzyć w nową sztuczną inteligencje

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:48:48 »
No i tutaj raczej wchodziłaby w grę oferta typu „płacisz za 3, dostajesz 1”, żeby poza rozprowadzeniem wśród użytkowników zostały jeszcze jakieś pamięci do rozdania na imprezach bądź wyjazdach. Tutaj już nie będę wchodzić w kompetencje Wydziału Promocji i ich koncepcję promowania symulatora, jednak oczekiwałbym od nich jakiejś odpowiedzi.

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:56:46
Śmiem twierdzić, że nie wiesz, jak wygląda sytuacja tutaj. Nie proponujesz tego firmie z określonymi przychodami, tylko grupie pasjonatów, którzy poświęcają swój czas na prowadzenie tego przedsięwzięcia. Nie każdy ma tutaj ochotę angażować się w to jeszcze finansowo i składać na coś, czego może nawet nie zobaczyć. Już nie mówię tutaj o sytuacji, w której niektórzy naprawdę dokładają z własnej kieszeni do tego interesu (chociażby utrzymanie serwera).
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2012, 10:56:46 wysłana przez youBy »
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: nowe pomysły
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudnia 2012, 10:57:04 »
Ze smyczy jestem bardzo zadowolony. Miały być koszulki, ale chyba coś przegapiłem.
dokładnie możesz przechowywać dane .

ale możesz też mieć takiego naprzykład w kształcie pociągu albo innego pojazdu szynowego, tramwaj itp...

jest to ciekawy pomysł na dodakowy gadzet dla pasionatów

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:19:56

np Wyobraz sobie jak wygladac bedzie taki pendrive z grawerem twojego imienia i nazwiska http://memorabbit.pl/pendrive/ds-1400-pendrive-w-ksztalcie-karty-kredytowej/ - a pendrive jest potrzebny po to aby zapisać dane takie jak mp3, zdjecia, filmy itd

  Dodano: 31 Grudnia 2012, 10:21:19

a tak przy okazji to nie jestem botem....
Ale nie jesteś w porządku, wszyscy wiemy do czego jest pen, wszyscy kupujemy peny w sklepie nie dla idiotów. Nadal piszesz z pustymi linijkami. Nie jesteś botem i nie jesteś zainteresowany maszyną.