Autor Wątek:  Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica  (Przeczytany 4856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Richie30

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« dnia: 17 Listopada 2004, 15:02:35 »
Mam pytanie drodzy forumowicze,czy ktoś kiedyś był w posiadaniu kompletnego scenariusza na wyżej z wymienionych tras,często podróżuje tą trasą,jeśli ktoś jest w posiadaniu prosze o kontakt na gg 2379400.Z góry dziękuje.

Offline Kakish

  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopada 2004, 15:10:53 »
Cytat: "Richie30"
Mam pytanie drodzy forumowicze,czy ktoś kiedyś był w posiadaniu kompletnego scenariusza na wyżej z wymienionych tras,często podróżuje tą trasą,jeśli ktoś jest w posiadaniu prosze o kontakt na gg 2379400.Z góry dziękuje.



Przepraszam, ale nie dokonca rozumiem o co tobie chodzi....
...jesli chodzi o to czy sa te trasy do Maszyny to pytanie uwazam za nieporozumienie --> poczytaj forum

Offline Richie30

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Listopada 2004, 15:23:23 »
Chodzi mi głównie o to,czy jest taka trasa lub może ktoś ja wykonał.Nie widze w tym pytaniu nic złego.

Offline Kakish

  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Listopada 2004, 15:36:48 »
WSZYSTKIE udostepnione trasy trafiaja na te forum, nie ma ukrytych tras ktore ktos ma, zrobil i trzyma tylko dla siebie. Jesli uzywajac szukajki nie znalazles takiej trasy to znaczy ze nikt jej nie zrobil.
Zrobienie dobrej trasy to nie jest godzina albo dwie tylko naprawde sporo pracy. A zrobienie realnej trasy to jest jeszcze kilka razy wiecej pracy...wszystko trzeba pofocic zgromadzic materialy itp...
Musisz zatem cierpliwie czekac i cieszyc sie tymi trasami ktore sa dostepne

Offline Richie30

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopada 2004, 15:39:57 »
Rozumiem i dziekuje za wyjaśnienie z szacunkiem,jestem nowicjuszem i przepraszam jeśli moje pytanie było niestosowne.Pozdrawiam serdecznie.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Trasa Włocławek-Tarnów, lub Gdynia-Krynica
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopada 2004, 20:57:55 »
Witam!!!
W niedalekiej przyszłości mam zamiar wydłużyć trasę Bchnia-Brzesko aż do Tarnowa. Jeżeli kolega jeździ do Tarnowa to byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia itp (jeśli ma możliwość).
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!