Autor Wątek:  Nebula = Yeti  (Przeczytany 19578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Października 2004, 19:56:28 »
Oddałbym wszystko co mam aby móc na koleji pracować. Wiem że jako mechanik to szans niemam ale chociaż na warsztat nawet jako śmieciarz byle blisko koleji a w zasadzie to na koleji.

Ale niestety takich "dobrych" znajomości to nie mam a ciagle słyszę w kadrach że jest zakaz przyjmowania nowych pracowników.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Gneisenau

  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Października 2004, 20:08:55 »
Mateuzs, zgadza się, od ostatnich dziewięciu lat, tj od kiedy mam prawko, przeważnie poruszam się samochodem, lecz raz na jakiś czas zdarza mi się, jechać podmiejskim do matki. Zazwyczaj, podczas takiej podróży zamiast podziwiać widoki zza brudnej szyby,zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby mieć miejscówkę na dachu, niż w śmierdzącym i brudnym przedziale, o toaletach nie wspominawszy. Wiem, że raczej nie dożyje czasów, kiedy w Polsce kursować będą pociągi ala Train a Grande Vitesse z V szlakową 300km/h, którym podróż z okolic Rzeszowa do Gdańska zajęłaby około 3  godzin, a nie pół doby. Wciąż jednak mam skrytą nadzieję, że  ktoś kiedyś przywróci ten, przepraszam za wyrażenie, burdel na szynach do porządku i potraktuje sprawę pkp nie  tylko jako instytucję do zdzierania kasy.

P.S. Winger, miałem na myśli połączenie Inter-
City (nie wiem jak to sie pisze w skrócie, może ICCC), w każdym razie V szlakowa 160km/h + dosyć komfortowa podróż jest zadawalającą opcją, i oby wszystkie polskie składy charakteryzowały się takimi parametrami.
*Snuff*
Bo to miłość.. do tabaki

adampkp

  • Gość
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Października 2004, 00:40:57 »
Cytat: "EP08_015"

I tak jestem niezmiernie wdzieczny autorom że chodź troche mogę uciec w "inny świat" w którym wada wzroku się nie liczy i mogę jeździć pociagami.


Kapitalnie napisane... Nic dodać, nic ująć...

Pozdrawiam!

PS: EP08_015, mimo wszystko bądź dobrej myśli. Wiele się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń...

Offline Piter

  • Wiadomości: 104
  • We8, mordo ty moja!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Października 2004, 13:05:16 »
Cytat: "Gneisenau"
Zazwyczaj, podczas takiej podróży zamiast podziwiać widoki zza brudnej szyby,zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby mieć miejscówkę na dachu, niż w śmierdzącym i brudnym przedziale, o toaletach nie wspominawszy.
Juz teraz mozna cieszyc sie komfortowa podroza w zmodernizowanym kiblu, niestety nie ma ich za wiele :(
Cytat: "Gneisenau"
Winger, miałem na myśli połączenie Inter-
City (nie wiem jak to sie pisze w skrócie, może ICCC), w każdym razie V szlakowa 160km/h + dosyć komfortowa podróż jest zadawalającą opcją, i oby wszystkie polskie składy charakteryzowały się takimi parametrami.
Inter-City to w skrócie IC (ICCC ma PKP IC w logo i to moze cie zmylilo), natomiast tego typu pociagi pomiedzy stolicami panstw nazywaja sie EC (Euro-City). Z W-wy do Berlina jezdza Berolina i BWE (Berlin-Warszawa Express).

Offline Duras

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://www.motorforum.xt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nie
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Października 2004, 16:18:41 »
Cytat: "Oli"
Duras, pomagasz przy tworzeniu nebuli?


Nie jednak mialem stycznosc z (chyba) najnowsza wersja....


Po za tym jak juz hejnal mowil robie sima tramwaju na tym enginie
Tramwaj fajna rzecz... www.motor.xt.pl

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Października 2004, 16:26:32 »
No może kiedyś............ jak już przejdzie pare osób na emeryture i zabraknie ludzi to może będą przyjmować i nawet znajdzie się chodź jedno miejsce dla mnie ale napewno pierwsi pójdą z rodzin tych emerytów potem znajomości i potem obcy z ulicy po kolejówkach. Naprawdę jest czym sobie nadzieje robić? wątpie.... sorki że tyle o tym gadam ale to temat tabu dla mnie. Niemam ani znajomych na PKP ani nikogo nie znam z PKP ani nic czyli jestem tym obcym z ulicy po kolejówce.....

Pozdrawiam.

A wszystko przez mój wzrok.... przeklinbam go na wieki......
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Duras

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://www.motorforum.xt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Sim
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Października 2004, 16:33:09 »
Zawsze zostaje symulator.......
Tramwaj fajna rzecz... www.motor.xt.pl

hunter

  • Gość
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Października 2004, 15:16:30 »
Cytat: "Marcin_EU"
Po prostu malo kto cos z nebula robi wiec jesli nawet cos z tego wyjdzie to dlugo trzeba bedzie na to czekac.


No to w takim razie czego nie pozwolicie wpisać się do grupy DEVS?? Wtedy od razu więcej ludzi będzie tworzyło nebulę :)

Pozdrawiam.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Października 2004, 16:16:55 »
Do DEVSow dostep maja wylacznie osoby ktore zrobily _juz_ cos porzadnego do symulatora, lub uczestnicza w projektowaniu Nebuli i maja w tej sprawie cos konkretnego do powiedzenia.
Pozdrawiam,
Winger

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Października 2004, 16:25:38 »
Cytat: "sq1mhv"
Cytat: "Marcin_EU"
Po prostu malo kto cos z nebula robi wiec jesli nawet cos z tego wyjdzie to dlugo trzeba bedzie na to czekac.


No to w takim razie czego nie pozwolicie wpisać się do grupy DEVS?? Wtedy od razu więcej ludzi będzie tworzyło nebulę :)

Pozdrawiam.


Ano dlatego, że:
1. Zdarzyć się mogą ludzie, którzy NIC nie będą robić, a tylko sępić materiały testowe.
2. Nie znają się na programowaniu.
3. Mogą pojawić się niedociągnięcia lub nieporozumienia pomiędzy piszącymi części Nebuli.

Sam nie jestem DEVS-em ale mi się wydaje, że tak jest najlepiej. Zamknięta grupa i cześć. Niech się wypowiedzą Ci, którzy należą do DEVS-ów.

Offline Duras

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
    • http://www.motorforum.xt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Racja
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Listopada 2004, 17:14:06 »
Winger ma racje....
Wiem to z doswiadczenia ze jesli z jakims zespolem sie juz cos zrobilo to pozniej bezproblemowo mozna sie dogadac, tymczasem jak dojdzie nowa osoba wybija cala ekipe z tempa i zamiast pomoc przeszkadza....
Tramwaj fajna rzecz... www.motor.xt.pl

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Listopada 2004, 17:17:37 »
ale mnie skręca, kiedy wiem, że cos ciekawego sie dzieje, a nie moge tego przeczytać :(
a co to za grupa devs, developperzy?
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Listopada 2004, 17:29:00 »
Cytat: "piotrek-"
ale mnie skręca, kiedy wiem, że cos ciekawego sie dzieje, a nie moge tego przeczytać :(
a co to za grupa devs, developperzy?

Toć 3 razy juz pisalem ...
To jest grupa dla znajomych i krewnych króliczka :|

Offline Piter

  • Wiadomości: 104
  • We8, mordo ty moja!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nebula = Yeti
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Listopada 2004, 14:41:55 »
Cytat: "piotrek-"
ale mnie skręca, kiedy wiem, że cos ciekawego sie dzieje, a nie moge tego przeczytać :(
Dzieje sie przeciez duzo ciekawych rzeczy, do ktorych dostep maja nie tylko DEVS-i. Caly czas powstaja nowe trasy, coniektorzy musza co jakis czas zbierac szczeke z podlogi z wrazenia :)

Co do mnie, skreca mnie tylko, jak zapomne kanapki do szkoly :)

Piotrek, nie pogniewaj sie na mnie :)