Autor Wątek:  Problem z Windows Movie Maker.  (Przeczytany 2028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Problem z Windows Movie Maker.
« dnia: 26 Listopada 2011, 22:27:08 »
Witam. Dziś na DK nagrałem z kabiny całą linie Bydgoszcz Fordon - Bydgoszcz Główna w 6 częściach i chce je połączyć dzięki WMM. Gdy wszystko zorbie i zapisuje swój plik dochodzi do 27% i stoi. Czas oczekiwania rośnie a % stoją. Google powidziało mi że mam zainstalować wersje 2.1. Niestety to nie pomogło. Możę wy dalibyście rade mi pomóc.?

Pozdrawiam!
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline Lorem

  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Problem z Windows Movie Maker.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopada 2011, 22:30:12 »
WMM często mi robił podobne numery, zwykle pomagało dopiero utworzenie nowego projektu i zrobienie wszystkiego od nowa :/ Korzystałem z wersji najnowszej - Windows Live! Movie Maker. Aż w końcu przerzuciłem się na inny program (VideoPad Video Editor, darmowy, swoje zadanie spełnia, chwalę sobie).
A może by tak własny pulpit...

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Problem z Windows Movie Maker.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopada 2011, 22:32:05 »
... zwykle pomagało dopiero utworzenie nowego projektu i zrobienie wszystkiego od nowa ...

Właśnie to zrobiłem i czekam teraz na wyniki. Zobaczymy czy zadziała. Jeżeli nie to zobacze ten twój program. :)

EDIT: Przeszło, ale za dużo poucinało i wychodziło na to ze odcinek Bydgosz Fordon - Bydgoszcz Akademia pokazywał tylko 30 skeund trasy. Więc jutro skorzystam z tego twojego porgramu który polecasz. Wystarczy, żeby połączył 6 częsći i pomędzy każdą dał opis ( jaki odcinek ) i nie ucinał filmów.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2011, 23:06:51 wysłana przez Exe »
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz