Autor Wątek:  Screen Miesiąca  (Przeczytany 1791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Screen Miesiąca
« dnia: 03 Marca 2011, 13:06:06 »
Screen Miesiąca


Regulamin konkursu.

1. Screen Miesiąca - jest to kontynuacja Konkursu Screenów użytkownika @Sm 42 driver. Za wygraną nie ma nagród. Jest to tylko satysfakcja.

2. Zgłaszanie Screena - link do screenu należy wysyłać do mnie na PW wraz z jego opisem od 1 do 25 dnia  miesiąca.

3. Warunki zgłoszenia - screen musi być wysłany na serwer www.imageshack.us, nie może być umieszczona na nim nazwa autora ani nie może być widoczny nieopublikowany dodatek. Screen musi odpowiadać na temat danego miesiąca. Każdy użytkownik może wysłać jednego screena na miesiąc.

4. Typowanie i głosy -  Pierwszych 10 przysłanych screenów będzie umieszczone w osobnym wątku w formie ankiety na które będzie można oddawać głosy.  Wygrywa tylko jeden screen w miesiącu. Głosowanie odbywa się od 25 do 30/31 dnia miesiąca.

Użytkownik wysyłający screen jednocześnie akceptuje wyżej widoczny regulamin. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi wykluczeniem z konkursu.

Regulamin po części zaczerpnięty z wątku http://eu07.pl/forum/index.php/topic,9733.0.html użytkownika @Sm 42 driver.
Proszę wszelkie uwagi i propozycje zgłaszać na PW.




TEMAT MIESIĄCA MARCA
NOC
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2011, 15:55:13 wysłana przez KubaPKP »

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Screen Miesiąca
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marca 2011, 13:13:31 »
Witam, mam taką propozycję. Może będzie podawany temat fotografi, aby użytkownicy nie mieli takiej "samowolki" np. piękna noc, i użytkownicy będą nadsyłać zdjęcia nocne. Troche urozmaiciło by konkurs.
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Screen Miesiąca
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marca 2011, 13:17:53 »
A ja mam propozycję, aby z tych najlepszych screenów zacząć robić album/galerię na główną stronę.

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Screen Miesiąca
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marca 2011, 15:34:53 »
To już decyzja Administracji.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Screen Miesiąca
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marca 2011, 16:33:17 »
A ja studzę te zapędy z prostego powodu: to wszystko było. Konkursy były i ludziom się to przejadło. Tyle w temacie. A od najlepszych screenów wątek już jest. Zatem Bocznica.