Autor Wątek:  Problem z Qarkmce2007  (Przeczytany 4699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline knurus1

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z Qarkmce2007
« dnia: 12 Grudnia 2010, 11:04:35 »
Mam problem z misją z et22-615 w scenerii Qarkmce2007. A dokładniej po dotarciu do elektrowni odczepiam się osd składu manewruję na początek stacji i tam właśnie mi źle przestawia zwrotnice w ten sposób, że wracam na koniec składu, z którym przyjechałem. Po prostu zwrotnicy nie przestawia jak już wjadę, a reszta jest dobrze poustawiana.

Pisz poprawniej, nawet literówkę popełniłeś w nazwie wątku.
Zanim naciśniesz wyślij przeczytaj to co napisałeś.
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2010, 12:28:58 wysłana przez Żuk »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6105
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2077
Odp: Preblem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2010, 11:33:34 »
A jaką masz wersję gry? Czy coś zmieniałeś samodzielnie?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline knurus1

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Preblem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2010, 11:38:06 »
Mam paczkę całościową 2009 plus poprawki. Jedyne co zmieniałem a właściwie dogrywałem to np. Mocznik-popych czy całkowo-orlen. No i zmieniłem dźwięki w sp42. Tak po zatym to nic. Problem pojawia się też w w jeźdżie nocnej na et22-001

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudnia 2010, 15:53:41 »
Przepraszam, czy my tu rozmawiamy o trasie, która nie jest elementem PC2009? dla której to nie ma wsparcia?
Pozdrawiam

Offline szogun

  • Wiadomości: 5631
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 565
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudnia 2010, 15:59:05 »
quarkmce2007.scn jest w PC2009 ;)
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudnia 2010, 16:49:32 »
PC2009 + wszystkie poprawki, bez dodatków wydanych w późniejszym terminie - wszystko działa poprawnie, przed chwilą sprawdziłem. Pierwsze pytanie, czy po zainstalowaniu paczki ta misja u Ciebie działała poprawnie? Jeśli odpowiedź jest na tak, musiałeś coś popsuć instalując jakieś dodatki. Drugie pytanie, czy kiedykolwiek udało Ci się przejechać tą misję? Jeśli odpowiedź jest na nie, źle wykonujesz tą jazdę.

Offline knurus1

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudnia 2010, 17:33:36 »
Jeszcze nigdy mie się ne udało przejechać tej misji w dzień i w nocy. Instalowałem tylko dodatki takie jak nowe misje do scenerii i drawinovo.v2. Może jeszcze raz dla pewności powiem dokładniej, co jest nie tak. Otórz dojeżdżam do stacji, odczepiam się od składu i mam sygnał do manewrowania. Jadę prosto. Zatrzymuję się za semaforem karłowatym, który po chwili wyświetla zezwolenie na manewrowanie. Jadę na drugi koniec stacji i zastaje semafor chyba 5 komorowy z czerwonym sygnałem. I w tym momeńcie zaczyna się problem. Stoje dość długo i nie zapala się białe światło. Ok pojadę na czerwonym, zobaczymy co będzie. Dojeżdżam do kolejnego karłowatego semafora, który po chwili wskazuje białe światło. I teraz jedna ze zwrotnic nie jest przestawiona na wprost tylko tak jak wiechałem ze składem na stację. Zanią są dwie kolejne a ta 2 z kolei jest dobrze przestawiona, tak bym wjecheł po puste węglarki. Problem tkwi w semaforze i nieprzestawiającą się zwrotnicą.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudnia 2010, 19:13:39 »
Jedziesz niezgodnie z przepisami i scenariuszem. Po odczepieniu pustych węglarek, musisz jechać zawsze po zapaleniu białego światła na wszystkich semaforach. Nie wolno Ci przejechać na czerwonym lub niebieskim. To Twój błąd:
Cytuj
Jadę na drugi koniec stacji i zastaje semafor chyba 5 komorowy z czerwonym sygnałem. I w tym momencie zaczyna się problem. Stoję dość długo i nie zapala się białe światło. Ok pojadę na czerwonym, zobaczymy co będzie.
Pod tym semaforem czekaj na białe światło, musi się zapalić (Zapala się po przejechaniu pośpiesznego od strony Wielkiego Kaca). Dalej będzie dobrze.

Offline knurus1

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Qarkmce2007
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudnia 2010, 20:34:38 »
Ok. Spróbuję jeszcze raz przejechać ten scenariusz, i wtedy się jeszcze odezwę.