Autor Wątek:  Kilka pytań by szym :)  (Przeczytany 1625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Kilka pytań by szym :)
« dnia: 25 Maja 2010, 00:00:15 »
Dobry Wieczór? Jak leci :D?
Temat daje w Teście bo się jakoś tak nauczyłem, Jadnak jeśli admin stwierdzi że można gdzieś tam wrzucić to proszę bardzo. No ale do rzeczy. Chciałem zadać kilka pytań:

- Jak wygląda napęd w EU07 i ET22? Czy są to jakieś fazy czy już na pierwszej oporowej napęd jest na wszystkie 4/6 osie..?

-  Czy słyszeliście kiedyś o tym że przeginając z rozruchem w byku można podnieść jego czoło? Czy to jest w ogóle realne i możliwe?

- Jak zmienić pozycję widoku w kabinie EU07(Nowy model 4E)? Chciałbym zmienić tylko wysokość gdyż dochodzę do wniosku że z tej pozycji źle wygląda jazda nocna-tekstura smug padająca pod takim kątem tylko pogarsza widoczność, a z innego większego kąta jest lepiej.

- I takie mniej kolejowe. Skąd tanio zdobyć 3ds Max? Może bym spróbował swoich sił :).



Pozdrawiam, szym13

P.S.
Dochodzę do wniosku że użytkownicy zakładają tematy w teście coraz częściej choć dużo z nich nadaje się normalnie na forum.Tak, wiem, sam to zrobiłem xD

Złe nawyki trzeba tępić. Do tego świadomie robisz bałagan i wysługujesz się administracją. I po co zmniejszona czcionka w wiadomości?
Bocznica, napisz jeszcze raz tak jak trzeba i tam gdzie trzeba. I pomiń pytania bezsensowne. Pobłażania nie będzie.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2010, 00:06:17 wysłana przez Quark-t »

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Kilka pytań by szym :)
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maja 2010, 00:18:36 »
Witam :)
Mam kilka pytań kolejowych i nie tylko:

- Jak wygląda napęd w EU07 i ET22? Czy są to jakieś fazy czy już na pierwszej oporowej napęd jest na wszystkie 4/6 osie..?

-  Czy słyszeliście kiedyś o tym że przeginając z rozruchem w byku można podnieść jego czoło? Czy to jest w ogóle realne i możliwe?

- Jak zmienić pozycję widoku w kabinie EU07(Nowy model 4E)? Chciałbym zmienić tylko wysokość gdyż dochodzę do wniosku że z tej pozycji źle wygląda jazda nocna-tekstura smug padająca pod takim kątem tylko pogarsza widoczność, a z innego większego kąta jest lepiej.

- I takie mniej kolejowe. Skąd tanio zdobyć 3ds Max? Może bym spróbował swoich sił :).


Pozdrawiam, szym13

1. Nadawaj swoim wiadomościom adekwatne do ich treści tytuły,
2. Mieszasz pytania z różnych działów,
3. Pytanie nr 2 - fizyka się kłania
4. Pytanie nr 4 - Google nie gryzie: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=13571450

Zmodyfikuj tę wiadomość, inaczej znowu bocznica.
Quark-t


Bocznica na prośbę autora.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2010, 21:42:16 wysłana przez Krzysiek626 »