Autor Wątek:   Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny  (Przeczytany 5454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loteckownia

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 09:47:32 »
Sceneria działa do momentu podłączenia do składu, jak skład podłącze z prędkością 3 km na godzinę><przejdę do drugiej kabiny i po podaniu sygnału odjazdu zączam pierwszą pozycję zamiast ruszać, powietrze w cylindrze hamulcowym się podnosi a w a w zbiorniku głównym spada do zera, za chwile wywala szybki, patyki idą na dół i już się podnieść nie chcą. A kiedy zmieniłem skład w scenerii nie dostaje pozwolenia na jazdę manewrową. Co najdziwniejsze, Zwierzyniec towarowy działa bez zarzutów.
                                                            Proszę o pomoc


Dokładnie jak napisał Paweł, proszę poprawić ten bełkot albo temat poleci na bocznicę. Trudno zrozumieć o co Tobie chodzi. Proszę poprawić przy okazji literówki.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 16:38:08 wysłana przez REWIZOR »

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpnia 2009, 10:11:34 »
Tak szczerze mówiąc, to bardzo trudno się czyta taki - nazwijmy to po imieniu - bełkot. Czytałem kilka razy i nie za bardzo wiem co miałeś na myśli. Co masz na myśli pisząc "jak skład podłączę z prędkością 3 km/h"? Z Twojego opisu wynika (tak myślę), że po przestawieniu nastawnika na pierwszą pozycję ciśnienie w PG spada do zera. Patyki nie opadną przy braku powietrza w PG. Coś to wszystko nie trzyma się moim zdaniem "kupy". Może napisz jeszcze raz dokładnie co robisz i co się dzieje.

Offline loteckownia

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpnia 2009, 10:18:00 »
Jak podłącze skład i wrzucę  nastawnik na pierwszą pozycje, to w cylindrze hamulcowym ciśnienie mi rośnie a w zbiorniku głównym opada do zera i szybki wywala i patyki opadają. Napisałem, że podjeżdżałem 3 km na godzinę, żeby nie było, że za szybko podjechałem. Sprężarka była cały czas załączona i było nabite 8 atmosfer.


W jakim celu napisałeś kolejną wiadomość?. Edycja pierwszego postu za pomocą przycisku Modyfikuj .
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 16:39:53 wysłana przez REWIZOR »

Offline Wazkez

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpnia 2009, 10:31:47 »
O jeden raz za dużo naciskasz  "Insert"  ,wtedy podłączają się  przewody z ukrotnienia  - miałem podobny problem 

Offline loteckownia

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Zwierzyniec osobowy i pośpieszny
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpnia 2009, 10:52:36 »
Dziękuje za pomoc już działa.



P.S Może Wy macie problem z czytaniem ze zrozumieniem, napisałem że ciśnienie spada mi zbiorniku głównym a nie w przewodzie głównym.
       
To jest bełkot. Opisać trzeba dokładnie to, co robiłeś zanim Ci zaczęło spadać.
PS. Nie nadużywaj spacji.
ZiomalCl

 Ignorowanie uwag oraz pouczanie Moda/Admina.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 16:34:48 wysłana przez REWIZOR »