Symulator EU07 (i nie tylko) > Symulator
Ludzie w symulatorze
Wdowa94:
To jeszcze mozna zrobić (na początek np z EN57) że ludzie się ruszają i wsiadają do pociągu, bądź znikają (w pociągu)
libertyn89:
Owszem. Puscic ich po niewidzialnym torze. Tylko jak zmienisz sklad, to juz miejsce postoju tych ludzi i tor ich ruchu nie bedzie pasowac. Ma to sens na szersza skale?
Rozi:
W samej Krzyżowie jest 30 ludzi stojących. Ma ktoś ochotę bawić się i zrobić niewidzialne tory? Życzę powodzenia.
Szymoniak:
Może się stworzy jakiś oddzielny temat, ale w takim razie jak to jest zrobione w symulatorze tramwaju ATS?? Przecież już gdzieś na forum pisałem, nie zajmują oni za wiele FPS-u?? Tam też są nie widzialne tory?
libertyn89:
Z tego co widzialem na YT, to tam nie ma animacji chodzacych ludzi. Po prostu co kilka sekund znikaja oni z peronu i pojawiaja sie w tramwaju.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej