Autor Wątek:  Tekstury oraz kilka pytań  (Przeczytany 2662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maszynista Express

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Tekstury oraz kilka pytań
« dnia: 01 Stycznia 2009, 22:05:43 »
Witam wszystkich Maszynistów :) jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość, mam kilka pytań tak więc pierwsze:

1. Grając widzę kilka wagonów ("Widmo") ponieważ są cale białe i w tym moja prośba czy mogliście mi podać link do tych tekstur (mam wersje z Eu07.pl ten polecany plik)
nawet jeśli bym musiał wszystkie pliki ściągać to luzik :)
2. Zwrotnice i tu jest dylemat chciałbym się dowiedzieć czy one automatycznie się przestawiają czy ja muszę uruchomić trasę i one się poustawiają czy muszę sam coś poklikać aby je poprzestawiać (był chyba temat ze zwrotnice za pomocą jakiegoś programu można ręcznie przesuwać)

Pytania dodatkowe:
1. (Poprawiam moje pytanie) Na wielu mapach tylko w niektórych miejscach czyli stacje, miasta, lasy są obszary zabudowane (jest co nie co budynków, drzew) natomiast gdy odjedziemy od stacji to na niektórych mapach jest kompletna pustka żadnych drzew i tylko czasem pola no i to wszystko (nie uważam żeby na całej mapie było tyle tego że nic nie było by widać ale w niektórych miejsca jakieś małe osiedla, drobne skupiska drzew itp.)

Proszę o nie takie odpowiedzi jak "opcja szukaj nie gryzie, albo opcja szukaj na pewno ci pomoże", jak by co to dać linka z wyjaśnieniem jakbyście mogli te 5 minut dla gracza poświęcić...

(Dzięki za linki do nowej wersji już pobieram)
(A ten patch PP2 to znalazłem link z rapidshare)
« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2009, 11:22:07 wysłana przez Maszynista Express »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Stycznia 2009, 22:08:34 »
1. Czy była by możliwość ze w kolejnych wersjach (lub już są bo dokładnie nie wiem) żeby na peronach ludzie by chodzili wchodzili do pociągów osobowych
Nie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

EU07-033

  • Gość
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Stycznia 2009, 22:11:43 »
1. Grając widze kilka wagonów ("Widmo") poniewaz są cale biale i w tym moja prośba czy mogliście mi podać link do tych tekstur (mam wersje z Eu07.pl ten polecany plik)
nawet jesli bym musial wszystkie pliki sciagac to luzik :)

Tu na pomoc polecam Ci opcję "Szukaj" oraz "Wyszukiwarkę".
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2009, 22:15:41 wysłana przez EU07-033 »

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Stycznia 2009, 22:30:27 »
Cytuj
(mam wersje z Eu07.pl ten polecany plik)
Masz, sądząc po tym co napisałeś, wersję symka sprzed kilku lat. Ściągnij sobie najnowszą wersję i exe wraz z Dizelpakiem. A co do wagonów, ściągnij PassPacka2.
Zwrotnice ustawiane są automatycznie, chociaż na niektórych trasach trzeba wciskać Shift+1, Shift+2 itp. Jeśli pisze w instrukcji trasy.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Stycznia 2009, 23:05:25 »
http://mamut.mysza.eu.org/~krzysiek626/ ściągnij te pliki od 1 do 4 pod nazwą :
EU07[1].part01.rar EU07[1].part02.rar EU07[1].part03.rar EU07[1].part04.rar
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Stycznia 2009, 23:13:38 »
(był temat ze zwrotnice za pomocą jakiegoś programu można ręcznie przesuwać)

Nie można za pomocą żadnego zewnętrznego programu nimi sterować.

Cytuj
Pytania dodatkowe:
1. Czy była by możliwość ze w kolejnych wersjach (lub już są bo dokładnie nie wiem) żeby na peronach ludzie by chodzili wchodzili do pociągów osobowych np: przepraszam ze taki ekhm nie kumaty jestem ale Niebiesko-żółty podajże SS... i dalej nie wiem można w nim otwierać drzwi oraz czy by na mapach bardziej tętniło życie bo bardzo pusto czasami to tylko tory i zielono... (nie pomyślcie że takie dziecinne pomysły ale żeby to tak realistycznie wyglądało tak jak wszystkie maszyny w grze)
Nie chce być wybredny naprawde bardzo mi się podoba ten symulator bo zawsze chciałem przejąć kontrole nad Eu07 i innymi maszynami :)

Czytałeś chociaż to co napisałeś?
« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2009, 23:17:12 wysłana przez ZiomalCl »

Offline Maszynista Express

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Tekstury oraz kilka pytań
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Stycznia 2009, 20:16:33 »
Niech moderator zamknie temat bo już wyjaśnione wielkie dzięki dla Patrykos i Kacu.
Dzięki za pomoc :)


Zamykam więc.
Winger.
« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2009, 20:28:34 wysłana przez Winger »