Autor Wątek:  EU07-424 przestał działać  (Przeczytany 4421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dancingbanana

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EU07-424 przestał działać
« dnia: 20 Kwietnia 2017, 00:44:26 »
Witam. Wczoraj pobrałem nową maszynę wraz z patchem 16.08. Problem jest podobny jak u wielu użytkowników w tym dziale program zawiesza się od razu po starcie symulatora z exe  jak i z Rainsted. Logi oczywiście nie tworzą się. Doszedłem jednak do jednej ważnej rzeczy karta jaką mam na pokładzie to Radeon R9 290X w załączniku dołączę informacje o aktualnym sterowniku. Wyłączyłem komputer wyjąłem kartę i puściłem komputer na integrze i tak jak podejrzewałem symulator uruchomił się, poinformował mnie oczywiście o braku odpowiedniej wersji OpenGL lecz sam się uruchomił. Stąd prośba o jakieś sugestie  jak załatwić problem :) (wiem mógłbym grać na integrze po aktualizacji OpenGL ale wolę na dedykowanej grać)

Specyfikacja komputera
i5 4690k
16gb ram
r9 290x
windows 7 64bit 1SP


Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: EU07-424 przestał działać
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2017, 18:15:15 »
10 lat temu na moim pierwszym GeForce testowałem różne sterowniki tej karty. Na najnowszych MaSzyna zawsze źle chodziła, ale na tych starszych idealnie jak na tamtem czas. Myślę, że temat jest aktualny nadal i spróbuj najpierw użyć testowo 2 - 3 różnych sterów do swojej karty. Może to pomoże, a jeśli nie to przynajmniej wykluczy temat sterowników.
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline dancingbanana

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: EU07-424 przestał działać
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2017, 18:34:28 »
Dziękuję za pomoc cofnąłem się rok wstecz ze sterownikiem i wszystko działa! Jeszcze raz dzięki :)