Autor Wątek:  "I053-sluzba-1-night" Rozklad  (Przeczytany 4409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matjag556

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"I053-sluzba-1-night" Rozklad
« dnia: 13 Maja 2012, 01:41:58 »
Witam, mam problem z tą trasa ponieważ po włączeniu scenerii I053-sluzba-1-night naciskam shift+1 i po chwili ktoś coś mówi w przez radio i zapala się światło żeby wyjechać z szopy, jadę prosto i dojeżdżam do miasta oddalonego o około 2 km i zatrzymuje się przed semaforem ponieważ mam czerwone światło kiedy zawracam spotykam następny semafor z czerwonym światłem i stoję z 20 min i nic się nie dzieje.
Co muszę zrobić żeby dojechać do tych wagonów bo mecze się już 2 dzień na tej scenerii i nie mogę jej rozkminic.
Z góry dzięki za pomoc.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: "I053-sluzba-1-night" Rozklad
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maja 2012, 02:23:00 »
Pewnie się powinieneś zatrzymać wcześniej na jakimś niebieskim.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Matjag556

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: "I053-sluzba-1-night" Rozklad
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maja 2012, 08:58:26 »
Już wiem o co chodzi. Mój błąd ponieważ myślałem ze na niebieskim można jechać.
Do zamknięcia.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: "I053-sluzba-1-night" Rozklad
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maja 2012, 09:05:55 »
To jak tak napiszę tylko dla wyjaśnienia, może się komuś przyda:
Rozpoczynamy służbę w szopie. Po użyciu kombinacji klawiszy Shift + 1 dojeżdżamy do semafora Tm103 i zatrzymujemy się przed nim. Następnie czekamy aż sygnał na tym semaforze z niebieskiego zmieni się na białe światło i ruszamy dalej po drodze mijając semafor Tm05 na którym mamy podane również białe światło. Manewry kończymy podczepiając się pod wagony. Gdy już się podepniemy zmieniamy kabinę dostajemy po chwili oczekiwania sygnał S10 (czyli jazda z prędkością nie przekraczającą 40 km/h, a potem z największą dozwolona prędkością) i w drogę :).
« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2012, 09:18:23 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline darigrad

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: "I053-sluzba-1-night" Rozklad
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maja 2012, 22:04:48 »
Tm103 dla ścisłości to jest tarcza manewrowa, zawsze gdy wykonujemy manewry np. dojeżdżamy do pociągu lub od niego się odpinamy itp.  jedziemy wg. wskazań tarcz manewrowych (białe - jedź, niebieskie - stój) oraz semaforów z literką m na tabliczce ( czerwone-stój, białe- jedź), by najmniej tak powinno być. Pozdrawiam koledzy maszyniści MASZYNY.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: "I053-sluzba-1-night" Rozklad
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maja 2012, 22:23:14 »
Dla ścisłości to wiem. Użyłem określenia semafor, bo przeważnie jego się częściej używa by ktoś szybciej połapał co i jak :). Tarcza manewrowa może mimo wszystko za dużo komuś nie mówić. Aczkolwiek dziękuje za sprostowanie. Z resztą jak najbardziej słuszne. Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2012, 22:28:08 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".