Autor Wątek:  SPT Symulator Pojazdów Trakcyjnych.  (Przeczytany 5874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nastawniczy

  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SPT Symulator Pojazdów Trakcyjnych.
« dnia: 08 Marca 2009, 19:34:27 »
Witam!
Mam pytanie do twórców naszego wspaniałego symulatora. Na forum jest mnóstwo tematów, które przeczą samym sobie. Chciałbym napisać temat który rozstrzygnie wszelkie wątpliwości. Bardzo proszę o wypowiadanie się osób które naprawdę wiedzą.
Jak to w końcu jest z tym SPT?
Czy trwają  jakiekolwiek prace czy nie? Na oficjalnej stronie są scr, jednak żadnych informacji.
Może trwają prace nad jeszcze czymś innym, czy po prostu jedynymi aktualizacjami na jakie się doczekamy są od naszych użytkowników?
Bardzo proszę o odpowiedź (Jeśli to możliwe).
Pozdrawiam!

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: SPT Symulator Pojazdów Trakcyjnych.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marca 2009, 19:39:46 »
Jak jest? Jest tworzone. Prace trwają i to ostatnio dość aktywnie co widać po Timeline na Trac'u. Na nowo jest pisane wszystko (nawet WYSWIG editor będzie ;)).

Pytanie zostało zadane do Ciebie czy do twórców?
Winger
« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2009, 19:55:52 wysłana przez Winger »

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: SPT Symulator Pojazdów Trakcyjnych.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marca 2009, 20:04:05 »
Prace trwają, nie wiem na jakiej podstawie piszesz o tematach które przeczą sobie.
To co leży na berliosie i stare screeny z albumu na stronie to pozostałość po poprzedniej próbie projektu.
To co dzieje się w chwili obecnej to prace prowadzone całkowicie od zera (od koncepcji działania symulatora i związanych z tym elementów jak np. edytor).

Niech nikt nawet nie próbuje zadawać pytań w stylu 'kiedy coś wyjdzie', 'czy będzie to i to', 'pokażcie screeny' itp. Prace są na bardzo wczesnym etapie i tego typu pytania nie mają najmniejszego sensu - nie ma na nie odpowiedzi. Mogę jedynie napisać iż podejście do projektu jest bardzo poważne.
Pozdrawiam,
Winger

Offline nastawniczy

  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SPT Symulator Pojazdów Trakcyjnych.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marca 2009, 14:16:58 »
Bardzo miło mi to słyszeć ;)

Nie mam więcej pytań pozostaje tylko mieć nadzieję że wszystko dojdzie do skutku.