Autor Wątek:  Nowa trasa...okręg Lublin...  (Przeczytany 74967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sm42

  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Marca 2004, 20:18:12 »
Cytuj
Skąd można ściągnąć tę trasę ?


Trasy oficjalnie nie ma.Ale wyższe sfery pewnie już ją mają i sie nią napawają... :)

Pozdrawiam
Sm42

Offline OczeQ

  • Wiadomości: 172
  • Wariat Torowy
    • Zobacz profil
    • http://www.sgkw.eu
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Marca 2004, 20:30:13 »
Cytat: "Sm42"

Trasy oficjalnie nie ma.Ale wyższe sfery pewnie już ją mają i sie nią napawają... :)

Pozdrawiam


taaaaa....... mogły by się owe wyższe sfery nią podzielić ze sferami niższymi :) ;chyba że tam jest jeszcze coś poważnego do roboty.
pozdrawam
______________
OczeQ vel Puchacz



P.S. wyższe sfery mają też dzałajace pantografy.... ;)


Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Marca 2004, 20:55:47 »
A wiecie że się mylicie??

Trasę mam tylko ja i jakiś pan z poczty (może listonosz). Jedyną osobą która dostała plik max był McZapkie (było to dawno gdzieś we wrześniu i podejrzewam że był tak zajęty tworzeniem że nawet nie uruchomił). Trasa była wtedy tylko stacją i nie było żadnego ruchu.

Ostatnio wysłałem płytkę z scenerią do jednej osoby której obiecywałem już od września... (co jak co.. pomagał mi dostarczając wszelkich informacji) i... zagineła w akcji... Pewnie nie potrzebnie napisałem na kopercie MaSzyna Lublin... i teraz jakiś kolo z poczty gra bo przesyłka niedoszła :(

Więc samą scenerię widział mój kumpel z byłej klasy, LTEK (stworzył Lublin do Kolejarza --> radzę się zapoznać) oraz pewnien MK ze Świnoujścia który robi dużo błenduff :)

Wyższe sfery znają Lublin tylko ze screenów :))))

Wiedzcie że jestem JEDYNYM autorem
Pozdrawiam
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Marca 2004, 21:03:54 »
Mógłbyś się z nami podzielić ta trasą ?

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Marca 2004, 07:50:09 »
No przecież było mówione że trasa jest nie skończona...

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Marca 2004, 11:17:21 »
Ciekawe czy ona wogóle była....Bo kiedyś było głośno,że jest skończona tylko ze Bart nie umiał przejsc procedur downoladu i nie dodał,a teraz słyszałem ze jest jeszcze nieskonczona i ze juz chyba nikt jej nie dokńczy...No nic zawsze był chęci...
o to ja i moi ludzie:)

Offline ABu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 45
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Marca 2004, 11:39:04 »
Cytuj
Ciekawe czy ona wogóle była....


No tak, a screeny to sobie Bart w paincie narysowal? ;) Gdybym
byl na miejscu Barta, to bym sie na Ciebie obrazil za ten tekst :)
ABu

Offline OlO_EU

  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
    • Outsourcing IT
  • Otrzymane polubienia: 3
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Marca 2004, 12:09:03 »
im wiecej takich watkow tym bardziej jestem za komercjalizacja projektw. ludzie czy wy naprawde nie potraficie docenic ludzkiej pracy ? zrobcie najpierw cos samemu potem zacznijcie komentowac z tego co pamietam to lublin byl skonczony a ze teraz sa robione trasy do neigo przylegle (wiec dlatego pisze sie ze nie skonczona) pozatym to nie jest robione pod czyjes zamowienie to jest robione bo komus sie chce !!! nikt nie bedize patrzyl na wasze widzimisie.  RECE OPADAJA

OlO_EU

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Marca 2004, 12:46:27 »
Nie wiem jak Wy czytacie posty ale chyba nie wszyscy je rozumiecie. Jak ktoś znajdzie posta gdzie pisałem że SKOŃCZONA jest moja trasa to niech mi go wskaże a ja natychmiast mu wyślę to co mam. Było kiedyś pisane że tworzę i scn pojawi się wkrótce, ale wtedy była to sama stacja z kawałeczkiem szlaku. Postanowiłem pociagnąc to dalej i powstało więcej szlaku z 3-ma przystanakami osobowymi. Chciałem zrobić trasę do Nałęczowa, ale nie zdążyłem.
Co do tras przyległych pod Lublin to nikt mi nie składał takich propozycji i ja nic o tym nie wiem. Słyszałem o trasach pod Jelitkowo, jednak do mnie nikt nie wystartował z taką propzycją. Trasa miała być wierna realowi i pewnie dlatego.

Co do przesyłania do downloadu to chodziło mi o tekstury i dodatki które stworzyłem. Teraz zaczełem wysyłać do downloadu swoje prace.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Sm42

  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Marca 2004, 15:04:44 »
Cytuj
ludzie czy wy naprawde nie potraficie docenic ludzkiej pracy ?


Kto nie docenia pracy autorów nich pierwszy rzuci kamień...osobiscie nei radze bo dostaniecie bana :))))

Cytuj
zrobcie najpierw cos samemu potem zacznijcie komentowac (..)

Ale niektórzy nie potrafią i z upragnieniem zaglądają coodziennie na głowną stronę patrząc czy nie ma nawet drobnej akualki
Sm42

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Marca 2004, 16:20:43 »
Cytat: "OlO_EU"
im wiecej takich watkow tym bardziej jestem za komercjalizacja projektw


Moim zdaniem taki watek nie powinien w ogole sie pojawic. Skonczy sie tak jak bylo z serwerem kolej.pl (KaWa sie rozleje)
Poza tym jak podjac decyzje kto zasluzyl na taka skladke, a kto nie? Ktos ma problem to probujemy zalatwic to w swoim gronie. Nie podajemy tego do wiadomosci publicznej bo to odbija sie jednak na projekcie ktory z zalozenia ma byc free.
To jest moja prywatna opinia.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marca 2004, 22:36:14 »
Kurde ludzie ja już śledze to forum od kiedy bart powedział o swojej trasce:)I teraz sobie zażartowałem aby dojść do sedna(że Bart nie ma jak skończyć tej stacji)A wy tutaj namnie naskakujecie,ze kogoś obrażam i codziennie patrze czy nie ma drobnej aktualki...eh z kim ja wogóle rozmawiam...Nie znacie się na żartach(aluzjach)oczywiśćie nie mówie do wszystkich...narażka
o to ja i moi ludzie:)

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Marca 2004, 01:09:25 »
Cytat: "Dewik"
I teraz sobie zażartowałem aby dojść do sedna


za malo uzyles ";-)"
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Marca 2004, 09:23:10 »
Iwan, co masz przeciwko temu że zamiast idąc dziś do szkoły, zamiast kupić sobie batonika za 1,99 zł poczekam aż Bart da nam namiary na swoje konto (lub inną metodę przelania kasy) i wysle mu te pieniądze w ramach czynu społecznego dla tego projektu? Przecierz grono wielbicieli tego symulatora jest tak duże, a autorów tak małe, że naprawdę jak któremuś z nich coś się sypie to powinniśmy mu pomóc. Jest to darmowy projekt a my - MK mamy często dużo zbędnej kasy, którą wykożystujem np. na wspomniane wyżej słodycze.

PS: Bart, wrzuć może numer konta do podpisu, to raz w miesiącu wyślę ci pare złotych. Mysle że jak się tutaj zmobilizujemy, to w parę miesięcy kupimy Bartowi komputer.
Pozdrawiam, Nicolass

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Marca 2004, 10:50:09 »
Bart, chcę Ci serdecznie pogratulować twoich teksturek, które już sie pojawiły(mam na myśli EU07-399 i 524 oraz ET22-616). Chciałbym Cię i innych prosić o radę: są siodemki 303E, które maja okrągłe reflektory, a ja jak raz zrobołem teksturę 303E z okrągłymi reflektorami, to mi wyskoczyła cała biała loka...
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Marca 2004, 14:29:06 »
Cytuj
Ktos ma problem to probujemy zalatwic to w swoim gronie.


No to własnie dzielę się problemami w swoim gronie. Rodzice mi nie pomogą bo m.in. mają mnie za świra ("ciuchce są dla dzieci") :(

Cytuj
Nie podajemy tego do wiadomosci publicznej bo to odbija sie jednak na projekcie ktory z zalozenia ma byc free.


Projekt jest za free i nie zamierzam na to wpływać. Nie chcę udostępniać trasy za $$. Jeśli trasę udostępnię (jedna przeszkoda) i jeśli Ci się spodoba i chciałbyś wesprzeć autora... to wiadomo... jak możesz to pomóż. Do mnie zgłosił się MatEUsz. Powiedział że ma kartę krafiki Rive2 32 mb wolną i może mi ją dać. Karta okazała się wadliwa,  ale intencje były b.dobre --> tacy ludzie są na miarę złota. Zrozumcie (moi przeciwnicy) że nie zamierzam się wzbogacać na Was. Poprostu operuję na takim złomie że to głowa mała... robię modele, a w tym czasie (gdyż 3ds max to cięzki program) komputer mi się co chwile restartuje, 3ds ni stąd ni z owąd sie wyłącza i tak mam naprawdę co chwila!! Robię ten ET41 już kilka dni, na dobrym kompie zrobiłem wstępną wersję w jedną noc, a tu już robię tydzień.
Zresztą robię to w sumie dla Was... nawet nie dla Nas tylko Was bo ja z tego nie mogę skorzystać, nie przejadę się nawet najnowszym modelem który właśnie kończe bo na scenerii testowej (100m torów mam 5 fps).
Oto moje wypociny (model przyszykowywany pod nebulę, ale nic nie stoi na przeszkodzie by go już tu umiescić):
http://members.lycos.co.uk/bartmetelsky/maszyna/doMaSzyny/nowyET41/najnowszeET41/
w ET41-129 drabinki wyszły czerwone (te od kabiny). Za wszelką cenę próbuje to zmienić. Gdy w 3ds max zaznaczam fragment tekstury dla jednej i ją zamieniam to już przy drugiej poprostu 3ds wywala :(

Dewik: nikt się nie obraża, ale jak żartujesz to używaj :) lub ;)

EU05: model 303E jest tylko nie został tymczasowo udostępniony. Problem jest taki że w scenerii dotychczasowe 303E-m (te z halogenami) są nazwane 303E i teraz jak się da te z okrągłymi reflektorami to wszysko się pomiesza i będzie dużo zamiesznia. Sporo ludzi ma problem z zamianą nazw plików (zwrotnice) a co dopiero tu? jest jeszcze inny model który zrobiłem

ale jak nazwać tego zezula? może ktoś zna oznaczenie kodowe do tego modelu 303E-x.
Tak apropo to nie powinieneś mieć całego białego. Napewno go zapisałeś w katalogu EU07? jako BMP ? może źle w scenerii wpis zrobiłeś? Biała być nie powinna co najwyżej źle zmapowana, ale nie biała.
Co do scenerii trasy Lublin to niedługo umieszcze kilka informacji na temat features jakie trasa umożliwia.
Pozdr.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Marca 2004, 16:10:05 »
Dzięki Bart,za rady. Dla twojej wiadomości: tak eksperymentowałem w Paintcie... Zapisałem jako *.bmp i na 100% w katalogu z Eu07( z tego katalogu go edytowałem...). Apropos, mógłbyś mi podesłać EP07-544, bo widzisz, ja najbardziej lubię te siódemki z okrągłymi reflektorami, i chciałem zrobić w paincie repaint Twojej EU07-339 na EU07-307. Tabliczki już zrobiłem, tylko nie wiedziałem, co dalej... A tak, Twoja tekstura byłaby dla mnie wielką pomocą.
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Marca 2004, 16:14:45 »
Cytat: "EU05"
(...) chciałem zrobić w paincie repaint Twojej EU07-339 na EU07-307. (...)


Jeśli chcesz mogę zrobić fotki EU07-307 na tekstury, dzisiaj pojechała z Jaćwingiem, to jutro postaram się ją złapać w Białymstoku jak wróci po południu z osobowym  Suwałk (może nie będzie za ciemno około 18, ale chyba bedzie), lub jeśli czas pozwoli przejadę się do Sokółki zrobić fotki.

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Marca 2004, 16:43:48 »
Cytuj

ale jak nazwać tego zezula? może ktoś zna oznaczenie kodowe do tego modelu 303E-x.


Wszystkie sa chyba 303E, raczej nie zmieniaja typu fabrycznego z powodu takiej modernizacji. Ja specjalnie nazwalem 303e-m zeby nie bylo konfliku z oryginalna 303e. Niestety pliki mmd i chk sa źle nazwane.
Proponuje zeby przy nastepnej aktualizacji (o ile bedzie :) nazwac mmd i chk dla oryginalnej wersji jako 303E, dla wersji "telewizorki" 303E-m a jesli ten zezowaty ma osobny model to np. 303E-m2.

Co do białej tekstury - pewnie się nie wczytała, zły rozmiar albo format albo nazwa nie ta.

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Marca 2004, 16:50:13 »
/andy/! Nawet nie wiesz, jaki Ci jestem wdzieczny. Ja mieszkam w Warszawie, więc nie mam okazji zrobić zdjęć, a bardzo ją lubię. Jeśli byś zrobił fotkę, to postaram się ją przerobić na teksturę. Może bym wtedy opublikował w downlownd i wtedy na pewno bym o Twych fotkach napisał!
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Marca 2004, 17:00:26 »
Cytat: "EU05"
/andy/! Nawet nie wiesz, jaki Ci jestem wdzieczny. Ja mieszkam w Warszawie, więc nie mam okazji zrobić zdjęć, a bardzo ją lubię. Jeśli byś zrobił fotkę, to postaram się ją przerobić na teksturę. Może bym wtedy opublikował w downlownd i wtedy na pewno bym o Twych fotkach napisał!


Ok, jeśli jutro nie uda się zrobić fotki (mam lekcje do 15:15) to dowiem się, gdzie wyjeżdża w sobotę lub niedzielę i postaram się ją złapać.

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Marca 2004, 17:06:38 »
Dziękuję Ci. Jesteś super!
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Marca 2004, 17:10:56 »
Cytat: "EU05"
Dziękuję Ci. Jesteś super!


Nie ma sprawy, jeśli tak ją lubisz to popatrz na nią ;) :

http://ztb.fm.interia.pl/eu07-307-2.jpg
(fotki były robione latem na moście przed Wasilkowem)

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Marca 2004, 17:20:45 »
Wyszła pięknie... Wiesz, dlaczego ją tak lubię?
1) Ma oryginalne reflektory
2)Ma zielone czoło i oryginalne odcienie zieleni
3)Jest jedną z najstarszych siódemek 303E (HCP, 1983r.)
4) po prostu jest ładna (cha, cha, cha)
 Jeszcze raz z góry dziękuję i pozdrawiam, EU05.
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Marca 2004, 17:34:33 »
Cytat: "Nicolass"
Iwan, co masz przeciwko temu że zamiast idąc dziś do szkoły, zamiast kupić sobie batonika za 1,99 zł poczekam aż Bart da nam namiary na swoje konto (lub inną metodę przelania kasy) i wysle mu te pieniądze w ramach czynu społecznego dla tego projektu?


Bo wiem jak takie akcje mogą się skończyć - tam gdzie wkracza kasa wkraczają konflikty - czego przykładem jest właśnie ta dyskusja. Sam wydałem trochę kasy na ten projekt, ale nie robię tego w ten sposób.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Marca 2004, 17:47:27 »
Cytat: "Bart"
No to własnie dzielę się problemami w swoim gronie. Rodzice mi nie pomogą bo m.in. mają mnie za świra ("ciuchce są dla dzieci") :(


Dziwnych masz starych - Oni pewnie nie mają hobby?

Cytuj
Projekt jest za free i nie zamierzam na to wpływać. Nie chcę udostępniać trasy za $$. Jeśli trasę udostępnię (jedna przeszkoda) i jeśli Ci się spodoba i chciałbyś wesprzeć autora... to wiadomo... jak możesz to pomóc.


OK - napisz to w jakimś pliku który dołączysz do scenerii...

Cytuj
Zrozumcie (moi przeciwnicy) że nie zamierzam się wzbogacać na Was. Poprostu operuję na takim złomie że to głowa mała... robię modele, a w tym czasie (gdyż 3ds max to cięzki program) komputer mi się co chwile restartuje, 3ds ni stąd ni z owąd sie wyłącza i tak mam naprawdę co chwila!! Robię ten ET41 już kilka dni, na dobrym kompie zrobiłem wstępną wersję w jedną noc, a tu już robię tydzień.


Nie rozumiesz moich intencji i już uważasz mnie za przeciwnika. Wiedziałem, że to będzie trudna rozmowa, ale ja chcę uniknąć wątków na PMK o finansowaniu symka. Po prostu nie chcę, żeby KaWa znalazł sobie nowy temat do opluwania innych.

Cytuj
Zresztą robię to w sumie dla Was... nawet nie dla Nas tylko Was bo ja z tego nie mogę skorzystać, nie przejadę się nawet najnowszym modelem który właśnie kończe bo na scenerii testowej (100m torów mam 5 fps).


Nikt tego nie kwestionuje. Nie tylko Ty miałeś problemy ze sprzętem, wtedy też zawsze znajdowała się pomocna dłoń - ale sam zauważyłeś wypowiedzi w stylu "Kupcie mi kompa a zrobię Wam CMK".
Lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie pierwszego posta na grupie tylko dla Developerów. Myślę, że byśmy coś wykombinowali jeśli chodzi o finansowanie Twojego projektu, co by nie wymagało ogłaszania tego publicznie.

Cytuj
Oto moje wypociny (model przyszykowywany pod nebulę, ale nic nie stoi na przeszkodzie by go już tu umiescić):
http://members.lycos.co.uk/bartmetelsky/maszyna/doMaSzyny/nowyET41/najnowszeET41/
w ET41-129 drabinki wyszły czerwone (te od kabiny). Za wszelką cenę próbuje to zmienić. Gdy w 3ds max zaznaczam fragment tekstury dla jednej i ją zamieniam to już przy drugiej poprostu 3ds wywala :(


I chwała Ci za to.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Marca 2004, 18:35:04 »
Nie wyglądają na takich co by mieli hobby. Ojciec trochę na nartach jeździ, ale ciężko się z tego ponabijać tak jak to czasme robią ze mnie :/

Co do jakiś pomocy (dla mnie) to oczywiście że znalazłoby się info to w pliku z trasą.

Co do "wątków na PMK o finansowaniu symka" to nie wiem o co chodzi. W DEVS jestem nowy (od 3 tygodni) więc jeszcze taki zorientowany nie jestem :P. Tak wogóle o co chodzi z tą KaWą ??

Co do wypowiedzi w stylu "Kupcie mi kompa a zrobię Wam CMK" to fakt... mój błąd... to się nazywa ZAWIŚĆ. Napisałem tamtego posta żeby później nie było: "Obiecaliście trasę Lublin między lutym a marcem. Właśnie kończy się marzec i gdzie ona jest. Znów obiecujecie i nic z tego." Co do finansowania to jak widzisz była to inicjatywa forumowiczów, którzy tak lubią symka że z chęcią by wpłacili po kilka zł żeby tylko coś się działo.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Marca 2004, 19:11:38 »
Cytat: "Bart"
Nie wyglądają na takich co by mieli hobby. Ojciec trochę na nartach jeździ, ale ciężko się z tego ponabijać tak jak to czasme robią ze mnie :/


No to powiedz, że robisz projekt do szkoly itd - moze to do nich przemowi

Cytuj
Co do jakiś pomocy (dla mnie) to oczywiście że znalazłoby się info to w pliku z trasą.


I to by chyba wystarczylo

Cytuj
Co do "wątków na PMK o finansowaniu symka" to nie wiem o co chodzi. W DEVS jestem nowy (od 3 tygodni) więc jeszcze taki zorientowany nie jestem :P. Tak wogóle o co chodzi z tą KaWą ??


Bardzo szeroki temat ;-)
Chodzi o to, ze byla kiedys zrzuta na serwer kolej.pl - zrzuta byla dosc dawno a do dzisiaj sa spory o rozliczenia, pomowienia i takie tam

Cytuj
Co do wypowiedzi w stylu "Kupcie mi kompa a zrobię Wam CMK" to fakt... mój błąd... to się nazywa ZAWIŚĆ.


Nie wazne jak to sie nazywa - wazne, ze takie reakcje pojawiaja sie po podobnych propozycjach - ludzi nie zmienisz

Cytuj
Napisałem tamtego posta żeby później nie było: "Obiecaliście trasę Lublin między lutym a marcem. Właśnie kończy się marzec i gdzie ona jest. Znów obiecujecie i nic z tego." Co do finansowania to jak widzisz była to inicjatywa forumowiczów, którzy tak lubią symka że z chęcią by wpłacili po kilka zł żeby tylko coś się działo.


Pozwole sobie zacytowac:
Cytuj
A może akcja.. komputer dla biednego studenta:P Forumowiczów jest około 3000 to jakby każdy dał 1 zł... to uhu... komp by był.. dostałby z miejsca trasę Lublin.. + co tydzień aktualizacja... :)))))))))))


Ja chce tylko powiedziec, ze nie podobaja mi sie zbiorki pod szyldem symka - bo to smierdzi komercjalizacja projektu.
Autorzy mogli tez napisac - symkowiczow jest >>3000 wiec moze zbierzemy po 5PLN - kupimy sobie aparaty do robienia tekstur, kompy do prac nad symkiem itd. Mam nadzieje, ze zrozumiesz moje stanowisko.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Marca 2004, 19:12:23 »
Ale Iwan mówi kasie z nieba lecącej na potrzeby symka NIE! ;) Ale to jest troche nie fair-play... kasa się pyta "mam wam zlecieć z nieba?" a wy się zastanawiacie! ;) Iwan wyluzuj, a Bart, daj nam w końcu namiary na konto, już sporo osób napisało że ci pomoże (a ja nie dopuszczę żeby na ich dobrych i Iwana już mniej dobrych chęciach się skończyło) ;-)

PS: Iwan, nie martw się, jak ci komp padnie też skrzykniemy chłopaków żeby zbiórkę kasy zrobić. A komputery się psują raz na jakiś czas, więc mozesz już ręce zacierać - jesteś następny w kolejce :)
Pozdrawiam, Nicolass

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Marca 2004, 19:26:03 »
Cytat: "Nicolass"
Ale Iwan mówi kasie z nieba lecącej na potrzeby symka NIE! ;) Ale to jest troche nie fair-play... kasa się pyta "mam wam zlecieć z nieba?" a wy się zastanawiacie! ;) Iwan wyluzuj, a Bart, daj nam w końcu namiary na konto, już sporo osób napisało że ci pomoże (a ja nie dopuszczę żeby na ich dobrych i Iwana już mniej dobrych chęciach się skończyło) ;-)


Kasa może kiedyś inaczej zawołać...

Cytuj
PS: Iwan, nie martw się, jak ci komp padnie też skrzykniemy chłopaków żeby zbiórkę kasy zrobić. A komputery się psują raz na jakiś czas, więc mozesz już ręce zacierać - jesteś następny w kolejce :)


Ja problemów finansowych nie mam.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********