Autor Wątek:  "Nikt nic nie wie, czeski film"  (Przeczytany 2468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
"Nikt nic nie wie, czeski film"
« dnia: 21 Września 2008, 20:46:01 »
Niebezpieczne sytuacje nie zawsze zależą od pogody, czy nieostrożności kierowców. Inny przykład z przejazdem przez tory kolejowe, który przysłał nam internauta:

- Iłowa, woj. Lubuskie Na przejeździe kolejowym w Iłowej jest niesprawna automatyka odpowiedzialna za sygnały świetlne, dźwiękowe oraz zapory (na drodze wojewódzkiej!) Ok. godz. 14:00 sygnał świetlny był włączony, lecz brakowało sygnału dźwiękowego. Zapory były w górze. Budka dróżnika pusta, choć okno otwarte na roścież. Kierowcy zdezorientowani, niektórzy próbowali "na czuja" przejeżdżać. Po chwili przybyła policja, która była zaskoczona sytuacją. Jeden z nich próbował wejść do budki, ale się nie dostał. Jeden z drewnianych, spróchniałych schodków, złamał się pod nim. Miejsce wygląda, jakby zostało opuszczone od kilku tygodni. Nikt nic nie wie, czeski film - napisał na Alert24 internauta Łukasz.

Mnie się osobiście wydaje, że tam w tym budynku od ładnych paru lat nikt nie był... bo jak wynika z artykułu jest automatyka, więc nie wiem czemu takie zdziwienie. Chyba, że jest inaczej..

Całość artykułu:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5716912,Zla_pogoda_przyczyna_tragedii_na_drogach.html?skad=rss
« Ostatnia zmiana: 21 Września 2008, 20:51:54 wysłana przez jageer »
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: "Nikt nic nie wie, czeski film"
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Września 2008, 20:48:40 »
U mnie się z tym też spotykam, światła przejazdowe włączone, rogatki w górze, a na horyzoncie nic nie widać.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.