Autor Wątek:  Hosting plików na eu07.pl  (Przeczytany 1517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WOMEN

  • Gość
Hosting plików na eu07.pl
« dnia: 12 Sierpnia 2008, 12:17:04 »
Teraz się zacznie lista życzeń........

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpnia 2008, 13:13:48 »
Droga koleżanko. Zaznajom się z twórczością kolegi Ra, dopiero potem komentuj.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2008, 13:17:54 wysłana przez Oli_EU »

WOMEN

  • Gość
Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpnia 2008, 14:51:40 »
Drogi kolego - Administratorze, dziękuję bardzo za wyrażenie swojej opinii.
Jednocześnie chciałam nadmienić, że tak jak Ty mam prawo wyrazić swoje zdanie i stwierdzać fakty.
Przykładowo; jestem zdania, że kompresja wav. jest mało skuteczna jak i zarówno uważam, ze jak ktoś coś zrobi fajnego, zaje....i przydatnego a tego nie spakuje a Wam prześle na serwer to wiem, że z otwartymi rękoma to przyjmiecie....
Moja wypowiedź nie dotyczyła @RA - źle odebrałeś moja wypowiedź; miałam na myśli, ze ile osób tyle propozycji i nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni i będą się do tego stosować. Wiesz im więcej ograniczeń tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś się do tego nie dostosuje.
Jeżeli chodzi o twórczość kolegi RA - to jej nie neguje a raczej podziwiam za wytrwałość, zaangażowanie i sumienność.
To, że nie udzielam się w większości wątków to nie oznaczy, że nie monitoruje tego, co sie dzieje. Zastanawiam sie, dlaczego jesteś tego taki pewien, że nie znam jego twórczości?
Zdaję sobie sprawę, że masz prawo interpretować moją wypowiedź jak chcesz - takie Twoje prawo.
Drogi Oli_EU, kolego - Administratorze, jeżeli Twoim celem była chęć potraktować mnie jak blondynkę to....... 
Sam oceń Czy się Tobie udało.

To nie można było tego napisać w poprzedniej wiadomości? Stwierdzenie "Teraz się zacznie lista życzeń" ma się nijak do tego, co napisałaś powyżej.

Quark-t


Moim skromnym zdaniem ma:) być może  Twoim nie, ale nie mnie to oceniać ......
Widzę, że powinnam pisać wylewnie :) - przepraszam za kolokwializm.
Zapamiętam na przyszłość.;)
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2008, 15:30:59 wysłana przez WOMEN »

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpnia 2008, 21:36:22 »
Cytuj
Drogi kolego - Administratorze, dziękuję bardzo za wyrażenie swojej opinii.
Jednocześnie chciałam nadmienić, że tak jak Ty mam prawo wyrazić swoje zdanie i stwierdzać fakty.
Przykładowo; jestem zdania, że kompresja wav. jest mało skuteczna
Wszystkie dźwięki stosowane w symulatorze to wav, więc tylko taki format jest wspierany. Serwer eu07.pl nie służy do dzielenia się plikami w formacie np. mp3. 
Cytuj
jak i zarówno uważam, ze jak ktoś coś zrobi fajnego, zaje....i przydatnego a tego nie spakuje a Wam prześle na serwer to wiem, że z otwartymi rękoma to przyjmiecie....
Oczywiście, następnie user dostanie listę 25 linków do plików tworzących całość ( np. plik t3d wraz z teksturami ).
Cytuj
Moja wypowiedź nie dotyczyła @RA - źle odebrałeś moja wypowiedź; miałam na myśli, ze ile osób tyle propozycji i nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni i będą się do tego stosować.
Należy zwrócić uwagę na rangę usera wypowiadającego się w danym temacie. Kolega Ra należy do grupy twórców symulatora i jego kluczowe uwagi są wspierane przez administrację, co równoznaczne jest, z uszanowaniem tego przez resztę userów.
Cytuj
Wiesz im więcej ograniczeń tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś się do tego nie dostosuje.
To nie mój problem, droga koleżanko. Istnieją ku temu środki zaradcze.
Cytuj
To, że nie udzielam się w większości wątków....
Tym bardziej,  gratuluję wylewności.
Cytuj
Drogi Oli_EU, kolego - Administratorze, jeżeli Twoim celem była chęć potraktować mnie jak blondynkę to....... 
Sam oceń Czy się Tobie udało.
Moim zdaniem, zaczynasz wzbudzać niepotrzebne emocje. Jeśli jesteś - droga koleżanko, taka "pro" i "elo" w swych forumowych poczynaniach, chętnie Ci się przyjżę bliżej w najbliższym czasie.

Z uszanowaniem.

WOMEN

  • Gość
Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpnia 2008, 11:21:03 »
Cytuj
Wszystkie dźwięki stosowane w symulatorze to wav, więc tylko taki format jest wspierany. Serwer eu07.pl nie służy do dzielenia się plikami w formacie np. mp3.
Czy ja napisałam coś o mp3, wyraziłam tylko swoja opinię ze kompresja wav? jest mało skuteczna (jakieś 30%)
Oli_EU ;))..... skoro tylko wav. jest dopuszczalny to, co z wav-em 44kHz – nawet może być spakowany?;))
Cytuj
Oczywiście, następnie user dostanie listę 25 linków do plików tworzących całość ( np. plik t3d wraz z teksturami ).
Przejaskrawiasz do tej pory większa ilość plików w danej paczce była pakowana (tak nakazywał zdrowy rozsądek) miałam na myśli pojedyncze pliki np. plik inc a tym bardziej ten plik przedstawiony na forum w postaci kodu.
Cytuj
Należy zwrócić uwagę na rangę usera wypowiadającego się w danym temacie. Kolega Ra należy do grupy twórców symulatora i jego kluczowe uwagi są wspierane przez administrację, co równoznaczne jest, z uszanowaniem tego przez resztę userów.
Drogi Adminku ;) – myślę, że Kolega Ra adwokata nie potrzebuje;)), coś Ty się tak uczepił Ra…. Czy ja napisałam, że kolegi Ra nie szanuję? Wręcz odwrotnie Szacuneczek dla Ra mam wielki..
Cytuj
Moim zdaniem, zaczynasz wzbudzać niepotrzebne emocje. Jeśli jesteś - droga koleżanko, taka "pro" i "elo" w swych forumowych poczynaniach, chętnie Ci się przyjżę bliżej w najbliższym czasie.
Przepraszam, że wzbudzam emocję i to niepotrzebne jestem zawiedziona ….. ;(((
Wszak jestem "pro” i "elo”, ale bardzo się cieszę, że chcesz się przyjrzeć mi bliżej;)))

Z wyrazami szacunku.


Dyskusja niezgodna z tematem. Przypomnę "Hosting plików na eu07.pl".
Bocznica.

REWIZOR

« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2008, 12:15:29 wysłana przez REWIZOR »