Autor Wątek:  zmiany nicków przez userów  (Przeczytany 6220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
zmiany nicków przez userów
« dnia: 08 Czerwca 2008, 11:23:42 »
Ja z krótkim i - wydaje mi się - prostym pytaniem. Otóż chodzi mi o zmiany nicków przez userów. Wydaje mi się, że co niektórzy chyba nie mają co robić i co jakiś czas zmieniają swój nick. Nie wiem z jakim powodów nicki są zmieniane, ale moim zdaniem jest to nie w porządku w stosunku do reszty (przy założeniach, że osoby te nie informują o tym na forum). To tyle z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2008, 12:19:30 wysłana przez EU07-457 »

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwca 2008, 11:34:05 »
Opcja zmiany nicku została wyłączona już na początku, ponieważ użytkownicy dokonywali zmiany nazwy wyświetlanej. Obecnie jest to niemożliwe.

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwca 2008, 11:36:36 »
Zgadzam się, pod avatarem mógł by być napis "Były nick" lub coś takiego, by informowało kto jest kim.

Pościkk - Przykład np. Mariusza, wcześniej miał nick MKMariusz1982 (lub coś podobnego), a teraz zmienił na EU07-033 , więc jednak można.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2008, 13:47:21 wysłana przez Patrykos »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwca 2008, 11:56:57 »
Zgadzam się, pod avatarem mógł by być napis "Były nick" lub coś takiego, by informowało kto jest kim.

Pościkk - Przykład np. Mariusza, wcześniej miał nick MKMariusz1983 (lub coś podobnego), a teraz zmienił na EU07-033 , więc jednak można.

Nie wiem jakim cudem, bo ja np. nie mogę. Kiedyś można było zrobić to w ustawieniach profilu. Teraz jest to wyłączone.

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwca 2008, 12:02:28 »
Pościkk - Przykład np. Mariusza, wcześniej miał nick MKMariusz1983 (lub coś podobnego), a teraz zmienił na EU07-033 , więc jednak można.
A dokładniej to Mariusz zmienił nick dwa razy: PEKAPE -> MK_Mariusz1982 -> EU07-033 ;)
Pozdrawiam, Sławek

EU07-033

  • Gość
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwca 2008, 12:21:40 »
A dokładniej to Mariusz zmienił nick dwa razy: PEKAPE -> MK_Mariusz1982 -> EU07-033 ;)

Witam

To może małe wyjaśnienie, zacznijmy od tego że Panowie macie rację, dokonałem zmiany nicku, ale jak sami widzicie ja sam tego nie mogę zrobić, poprosiłem administratora, podałem konkretne powody dla których chcę aby zmieniono mi nick i jak widać został zmieniony dwukrotnie.
Może podam w skrócie te uwagi:
1. PEKAPE - podobny jest PEKAP tu inny mylili mnie z userem który właśnie ma takowy nick PEKAP, często dochodziły do mnie pytania lub info które to miały iść właśnie do PEKAP-a.
2. MK_MAriusz1982 - trochę trudny do zapamiętania, userzy mylili nazwę co mnie trochę złościło.
3. Obecny EU07-033 jest chyba odpowiedni i bardzo prosty do zapamiętania, dlatego też ten już pozostanie na zawsze to raz, adwa jest to mój ulubiony lok stąd ten nick.

Zgadzam się, pod avatarem mógł by być napis "Były nick" lub coś takiego, by informowało kto jest kim.
Pościkk - Przykład np. Mariusza, wcześniej miał nick MKMariusz1983 (lub coś podobnego), a teraz zmienił na EU07-033 , więc jednak można.

Patrykos wszystkie osoby z którymi współpracuję zostały poinformowane o zmianie nicku, z Tobą nie mam nic wspólnego i myślę że nie powinno Cię to interesować. Jeśli komuś nie powiedziałem to za pewnie już wie.

Pozdrawiam

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 337
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Czerwca 2008, 15:28:45 »
Ja przepraszam z góry wszystkich, ale jak jest 10 użytkowników EU07-nnn i jeszcze czterech EP07-nnn to ja nie bardzo rozróżniam kto jest kto... (Pewnie również dlatego, że mam avatary wyłączone.)
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Czerwca 2008, 15:37:46 »
Dlatego też nicki trzeba sobie wymyślać w pewnym stopniu unikalne... Np. unikać cyfr w nicku...
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2008, 15:45:40 wysłana przez ZiomalCl »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Czerwca 2008, 18:26:40 »
Ja przepraszam z góry wszystkich, ale jak jest 10 użytkowników EU07-nnn i jeszcze czterech EP07-nnn to ja nie bardzo rozróżniam kto jest kto... (Pewnie również dlatego, że mam avatary wyłączone.)
Da się, da :)
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Czerwca 2008, 13:23:28 »
Wydaje mi się, że co niektórzy chyba nie mają co robić i co jakiś czas zmieniają swój nick. Nie wiem z jakim powodów nicki są zmieniane, ale moim zdaniem jest to nie w porządku w stosunku do reszty (przy założeniach, że osoby te nie informują o tym na forum). To tyle z mojej strony.

A mnie sie nie wydaje :) Jezeli ktos uzasadni odpowiednio zmiane nicka i bede mial czas / chec (a z tym moze byc bardziej niz ciezko, EU07-033 czekal na to troche) zeby mu pomoc, to nie widze problemu...
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Czerwca 2008, 12:49:55 »
Zgadzam sie z YouBy'em - wiele nickow ktore roznia sie jedynie numerem porzadkowym to najlepszy sposob na utrudnienie zycia innym, w tym moderatorom, ktorzy musza jakos userow rozrozniac i stwierdzic ktory broil ostatnio np :)

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Czerwca 2008, 20:04:34 »
Zgadzam sie z YouBy'em - wiele nickow ktore roznia sie jedynie numerem porzadkowym to najlepszy sposob na utrudnienie zycia innym, w tym moderatorom, ktorzy musza jakos userow rozrozniac i stwierdzic ktory broil ostatnio np :)
Ta ironia mało czytelna Ci wyszła.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwca 2008, 12:13:43 »
Miało być 'Nie zgadzam się'

Tak czy inaczej moim argumentem przeciw takim nickom jest trudność w rozróżnianiu osób, jeśli się zagląda na forum po parę minut dziennie...
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2008, 17:56:10 wysłana przez ShaXbee »

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwca 2008, 00:54:04 »
Tak czy inaczej moim argumentem przeciw takim nickom jest trudność w rozróżnianiu osób jeśli się zagląda na forum po parę minut dziennie...

A moim zdaniem nick kazdy powinien moc wybierac sobie sam. Jedyne zastrzezenie to nicki wprowadzajace w blad typu "admin", "mod" (zwykly user nie powinien miec takiego nicka) itd.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: zmiany nicków przez userów
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Czerwca 2008, 12:06:54 »
OK. Może niech tą kwestię rozwiąże głosowanie dla Moderatorów.