Autor Wątek:  Radeon AGP a Symulator  (Przeczytany 2563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Radeon AGP a Symulator
« dnia: 04 Czerwca 2008, 20:58:24 »
Witam

 Wszystko wskazuje na to że w nie długim czasie będę posiadaczem karty graficznej Radeon AGP (Podobno najlepsza z AGP), dlatego też chciałem zadać pytanie jak sprawuje się symulator przy tych kartach, czy są jakieś problemy? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

 
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwca 2008, 21:19:43 »
Czy możesz podać jakiś link do opisu tej karty, bo nie słyszałem jeszcze o czymś takim jak "Radeon AGP". Chyba, że jeszcze nie wiesz jakiego konkretnie Radeona chcesz i napisałeś tylko, że ma być na złącze AGP :)
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwca 2008, 21:27:01 »
No jaki model to nie powiem.. bo pojęcia nie mam. Będzie to karta używana lecz bardzo dobra. Nie kupuje na allegro, informacja podana od mojego brata, który zna temat w szczegóły nie wnikam. Chciałem się dowiedzieć jak symulator zachowuje się na tych kartach. Póki co mam nvdia GeForce II. A chodziło o złącze AGP oczywiście.
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwca 2008, 21:42:33 »
Jeśli Twój brat się zna na rzeczy, to nie masz się co martwić. Na pewno Symek będzie chodził. To jaki będziesz miał FPS będzie zależało od tego jaki konkretnie model wybierzesz i oczywiście od reszty Twojego komputera.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwca 2008, 21:49:17 »
Ja swojemu bratu wierze, bo on nie uznaje tzw "szajsu" a reszta: pamięć 1GB w górę, procesor Athlon 2 GHz, więc nie powinno być źle, pod warunkiem ze symek się uruchomi, dlatego właśnie pytałem czy nie sprawiają te karty problemów w tym kontekście.

Popraw błąd ortograficzny

Andrzej.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2008, 21:59:58 wysłana przez eu07-007 »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...

Offline franki

  • Wiadomości: 21
  • Ja w Byku
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwca 2008, 21:58:06 »
Wtrącając się do tematu to powiem tylko że ja sam chcę się przesiąść z nVidii Ge Force FX5200 (AGP), na Radeon 3850 Sapphire 512MB 2xDVI AGPx8. I też jestem ciekaw ośiągów nowej karty. Myślę że będzie na tyle dobrze że nie będę oglądał pokazu slajdów na FPSo żernych trasach.

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwca 2008, 22:06:16 »
Jeśli chodzi o karty graficzne, to polecam lekturę tego:
http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic/59/Karty-Graficzne-Na-Czerwiec-2008r/247006/
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline EP07-1057

  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Radeon AGP a Symulator
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Czerwca 2008, 22:07:13 »
Na scenerii drawinowo napewno nie będziesz miał pokazów slajdów :) ja swojego czasu przyzwyczaiłem się do tego FPS-u, ale kiedy na mocniejszym kompie poczułem ten realizm bez przecinania, to zmieniłem zdanie.


Jeśli chodzi o karty graficzne, to polecam lekturę tego:
http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic/59/Karty-Graficzne-Na-Czerwiec-2008r/247006/

Dzięki adsim przydatny artykuł o kartach.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2008, 22:12:11 wysłana przez eu07-007 »
K:83261 Odjazd M:Pan będzie łaskawy spojrzeć na semafor K:Osobówka zasłania pytałem czy wolny pan nie odpowiedział, M:Pan nie pytał tylko gadał odjazd! K: Ja nie wiem co to się dzisiaj z tym radiem u wszystkich dzieje...