Autor Wątek:  kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?  (Przeczytany 5016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?
« dnia: 17 Lutego 2004, 20:40:28 »
Kto zmienial 16.02 plik z pelną wersją?
A konkretnie to co zostało dodane?

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Re: kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lutego 2004, 20:48:21 »
Cytat: "McZapkie"
Kto zmienial 16.02 plik z pelną wersją?
A konkretnie to co zostało dodane?


Też chciałbym to wiedzieć... To znaczy nikt pliku samego w sobie nie zmieniał chyba, tylko usunął część opisu, który dałem. Ten skrypt generujący strony jest trochę dziwny (tu kamyczek do ogródka Iwana), bo czy się zmieni opis, czy doda zdjęcie, czy inną piedółkę, to skrypt krzyczy "Aktualizacja". Poza tym jest jeszcze jeden poważniejszy błąd: podczas dodawania plików zdjęcia nie są ładowane. Trzeba po dodaniu pliku do bazy wyedytować ponownie wpis i jeszcze raz dodać zdjęcie. Sprawia to, że po takiej operacji plik traci status "Nowy", a ma tylko "Aktualizacja". To taki mały OT, ale wciąż na temat WWW :)

Wracając do tematu zmiany wersji kumulatywnej, to usunięte zostały również plik główny z 220703 oraz 3 patche - ale to może nawet i dobrze...
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Re: kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego 2004, 21:16:06 »
Cytat: "Bartek_G"
Też chciałbym to wiedzieć... To znaczy nikt pliku samego w sobie nie zmieniał chyba, tylko usunął część opisu, który dałem. Ten skrypt generujący strony jest trochę dziwny (tu kamyczek do ogródka Iwana), bo czy się zmieni opis, czy doda zdjęcie, czy inną piedółkę, to skrypt krzyczy "Aktualizacja".


Tak wymyślił autor - trudno się mówi, no ja nie mam czasu grzebać w kodzie i tego zmieniać

Cytat: "Bartek_G"
Poza tym jest jeszcze jeden poważniejszy błąd: podczas dodawania plików zdjęcia nie są ładowane. Trzeba po dodaniu pliku do bazy wyedytować ponownie wpis i jeszcze raz dodać zdjęcie. Sprawia to, że po takiej operacji plik traci status "Nowy", a ma tylko "Aktualizacja". To taki mały OT, ale wciąż na temat WWW :)


Przyjrzę się temu ale pewnie dopiero za tydzień... Po powrocie z urlopu

Cytat: "Bartek_G"
Wracając do tematu zmiany wersji kumulatywnej, to usunięte zostały również plik główny z 220703 oraz 3 patche - ale to może nawet i dobrze...


Ciekawe kto tak narozrabiał - przyznawać się bo pokasuję uprawnienia...
Może ktoś zgłosił błąd linku a ktoś z webmachów skasował błędne linki. Nie wiem - wróżką nie jestem - myślałem, że grzebią w tym ludzie odpowiedzialni ;-)
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego 2004, 21:21:09 »
Plik z 220703 i patche do niego usunalem ja, po co maja wisiec skoro jest wersja z zaaplikowanymi patchami?

Kto mial sciagnac patche do starej wersji zeby nie sciagac calosci, dawno juz mogl to zrobic, a tak to ludzie sciagaliby glowny plik i patche, czesc zle by je porozpakowywala, a nie musze chyba mowic ile pytan na forum jest zwiazanych ze zle zaaplikowanymi patchami.

Natomiast w opisie zbiorczego pliku nic nie ruszalem.
Pozdrawiam,
Winger

Offline mixer

  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
kto zmienial aktualizacje wersji kumulatywnej?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lutego 2004, 00:15:01 »
Ja zmieniłem opis, bo jak pousuwałeś patche i nie ma ich w download, to bez sensu był tekst o aktualizacjach, których nie należy dodawać.